Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Üniversite Onaylı Satranç Eğitmenliği Sertifikası

Üniversite Onaylı Satranç Eğitmenliği Sertifikası

Üniversite Onaylı Satranç Eğitmenliği sertifikasına sahip olarak çeşitli kurum ve kuruluşlarda eğitmenlik yapabilirsiniz. Donanımlı bir eğitime tabi tutularak siz de bu alanda kendinizi rahatlıkla geliştirebilirsiniz. Nitelikli bir kadro tarafından hazırlanan kurs içeriğine dahil olarak kısa süre içinde profesyonel bir eğitim alabilirsiniz. Bu eğitimin sonunda kazanacağınız sertifika ile kurumsal işyerlerinde istihdam edebilirsiniz. Kursun içeriğinde yer alan satranç eğitimi ve satranç öğrenmek isteyenlere bilgilerin nasıl aktarılacağı anlatılmaktadır. Dolayısıyla donanımlı bir şekilde öğrencilere eğitim verebilmek için bu alanda çeşitli bilgiler öğrenebilirsiniz.

Satranç Eğitmenliği Sertifikası Meb

Üniversite Onaylı Satranç Eğitmenliği alarak Türkiye’nin her yerinde bu sertifikayı geçerli olarak kullanabilirsiniz. Kendi öğrencilerinize aktaracağınız satranç bilgileriniz sayesinde çeşitli turnuvalar da düzenleyerek bireylerin bu oyunu öğrenmesi için teşvik sağlayabilirsiniz. Hem nasıl oynandığını hem de nelere fayda sağladığı aktarabileceğiniz bu kurs sonunda sertifika sahibi olabilirsiniz. 

Üniversite Onaylı Satranç Eğitmenliği Sertifikası Nasıl Alınır?

Üniversite Onaylı Satranç Eğitmenlik sertifikası alabilmek için öncelikli olarak kursa başvurmanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise kursu tamamlayarak sertifika almaya hak kazanabilir ve eğitmenlik yapabilirsiniz. Bilgilerinizi öğrencilerinize nasıl aktarmanız gerektiği konusunda da öğretici bilgiler sunan bu kursun sonunda eğitmenlik sertifikası almaya hak kazanırsınız. Üniversite tarafından onaylı bir belge olması nedeniyle pek çok kurum ve kuruluşta çalışabilme şansı da elde edersiniz. 

Üniversite Onaylı Satranç Eğitmenliği Sertifikası Ne İşe Yarar?

Üniversite Onaylı Satranç Eğitmen Eğitimi kursuna dahil olduktan sonra sertifika kazanabilirsiniz. Bu belge sayesinde birçok okul ve kurslarda eğitmenlik yapabilirsiniz. Satranç oyununu öğrenmek isteyen gençlere ve yetişkinlere uygulamalı olarak ders verebilirsiniz. Her yaş grubuna hitap eden bir oyun olması nedeniyle hedef kitleniz de oldukça geniştir. İster bir kurumun bünyesinde çalışabilir isterseniz de kendi öğrencilerinize özel dersler verebilirsiniz. Program süreci oldukça donanımlı ve bu alanda bilgi sahibi kişiler tarafından tasarlanmaktadır. Bu sayede alacağınız eğitimin kalitesi de oldukça yüksek olacaktır. Siz de bildiklerinizi kolay bir şekilde öğrencilerinize aktarabilmek için bu kursa katılarak eğitmenlik alanında detaylı bir kurs süreci geçirebilirsiniz.

Satranç Eğitmen Eğitimi sertifika programına katılarak e devlette sorgulanan üniversite onaylı Satranç Eğitmenlik Sertifikası sahibi olabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Eğitim içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın