Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Hakkımızda

Hakkımızda

Gri Danışmanlık Hakkımızda

Hakkımızda. Gri Danışmanlık, uzaktan eğitim sistemi ile zamandan ve mekandan bağımsız, teknoloji ile eğitimin buluştuğu dünyadır.

Gri Danışmanlık, evrensel değerler ve standartlar doğrultusunda hazırladığı eğitim programları ile bilgi ve hız çağında zaman, mekan sorunlarını dikkate alarak uzaktan eğitim sistemi ile hızlı ulaşılabilir bir hizmet sunmaktadır.

GRİ DANIŞMANLIK eğitimde kaliteyi ön plana çıkartıp müşteri memnuniyetinde çözüm odaklı yaklaşımlar sunarak nihai kullanıcılarına üst düzey memnuniyet ile hizmet vermektedir. Dürüstlüğün erdemine önem veren firmamız müşteri kazanabilme adına abartılı vaatlerden uzak durmakta, rivayetler üzerine söylemleri asla kullanmamaktadır. Kursiyerlerin eğitim sonunda almış oldukları sertifikaların işlevlerini olduğu gibi açık ve net sunmaktadır.

Çalışmalarımızda; teoriği, pratik alanla birleştirip, hem literatürü hem de sektörü aynı anda öğretip daima bir adım önde olmak amaçlanmıştır.

Birinci önceliğimiz eğitim de, kaliteden ödün vermeden birey ve kurumlara memnuniyet odaklı hizmet vermektir.

GRİ DANIŞMANLIK sertifikaları KAMU ÜNİVERSİTESİ ONAYLI şeklinde sunmaktadır. Sertifikalar kamu üniversitelerin Sürekli Eğitim Merkezleri tarafından sağlanmaktadır. Üniversiteden sağlanan sertifikalar MEB vb. sertifika yönetmeliği bulunan devlet kurumlarında geçerlidir.

Üniversite onaylı Kişisel Gelişim, Eğitmenlik, Mesleki Eğitim, İş Sağlığı Güvenliği Sertifika Programlarıyla hem kendi gelişiminizi arttırırken hem de günümüzün popüler yeni mesleklerine sahip olabilirsiniz. Üstelik zaman ve mekana bağlı kalmadan, uzaktan eğitim imkanıyla..

Takdir ediliyorsanız değil, taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın