Şirinevler Mh. Mareşal Fevzi Çakmak Cd. Gediz Sk. No: 6 Bahçelievler / İSTANBUL

Satranç Eğitmenliği Sertifikası Nereden Alınır

Satranç Eğitmenliği Sertifikası Nereden Alınır

Satranç Eğitmenliği Sertifikası Nereden Alınır. Satranç Eğitmeni olmak ve okulunuzda yada Halk Eğitim Merkezlerinde Satranç Kursu-Egzersizi açmak için yöntemli ve detaylı bir eğitim almanız gerekmektedir. Hali hazırda eğitmen olarak görev alanların çoğu ulusal yada uluslararası turnuvalarda ülkesini temsil etmiş ve lisansını almış sporcular tarafından verilmektedir. Ancak bunların sayısı oldukça yetersizdir. Kendi okulunuzda egzersiz açmak yada Halk Eğitim Merkezinde kurs açmak için lisanslı sporcu değilseniz MEB yada Üniversite onaylı bir sertifikaya ihtiyaç duyacaksınız. Satranç konusunda çok iyi olsanız bile bu kurumlardan birinden sertifika almanız gerekmektedir.

Satranç Öğretmenliği Sertifikası Nereden Alınır. Satranç eğitici eğitimini üniversiteden ya da üniversite ile çalışan kurumlardan almak gerekmektedir. Alınan sertifika ile Devlet ve Özel Okullarda seçmeli derslerdeki satranç derslerine girilebilir, hafta sonu satranç kursları açılabilirsiniz. Danışmanlık Merkezlerinde, Etüt Merkezlerinde, Halk Eğitim Merkezlerinde gerekli yeterlilikleri sağlayarak çalışabilirler.

Satranç Eğitmen Eğitimi Sertifikası Nereden Alınır diye düşünmenize gerek yok, Satranç Eğitmenliği Sertifikası Programımıza katılarak sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Satranç Eğitmenliği sertifikası ile kendi okulunuzda egzersiz açıp hem kendinize ek gelir sağlayabilir hem de öğrencilerinize daha faydalı olabilirsiniz.

Satranç Eğitmenlik Eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Satranç Eğitmen Eğitimi Sertifikası Almak İster misiniz? Satranç Eğitmen Eğitimi Sertifika Programına hemen başvurup, Satranç Eğitmen Eğitimi sertifikanızı alabilirsiniz.Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

SATRANÇ EĞİTMEN EĞİTİMİ ” Sertifikası Almak İster misiniz? Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat