iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Pilates Eğitmenliği Sertifikası Nereden Alınmalı?

Pilates Eğitmenliği Sertifikası Nereden Alınmalı?

Pilates eğitmenliği sertifikası üniversite iş birliğiyle hazırlan online uzaktan eğitim kurs programları arasında yer almaktadır. Üniversitelerde online olarak uzaktan eğitim modeliyle verilen Pilates eğitmenliği kursuna katılmak isteyen herkes internet üzerinden başvuru yapabilmektedir. Üniversite onaylı sertifika eğitimlerine katılıp Pilates hocası olmak isteyen kişilerin kurumumuzdaki kurs eğitim programlarına kayıt yaptırması yeterli olacaktır. Pilates eğitmeni olmak için katılmayı düşündüğünüz kurs programlarına hemen kayıt seçeneğini tıklayarak anında kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Pilates Eğitmenliği Sertifikası Nasıl Alınır?

Pilates öğretmenliği sertifikası alma planlarınız olduğunda kurumumuzun uzaktan eğitim modelini incelemenizi tavsiye ederiz. Kurumumuzun online internet üzerinden uzman personelle tarafından verdiği, Pilates eğitmenliği sertifika programına katılmak oldukça basit. Tek yapmanız gereken işlem, hemen kayıt ol sekmesine tıklayıp, kayıt için gerekli olan adımları takip etmelisiniz.

Kayıt formu üzerinde size ait bilgileri eksiksiz şekilde tamamlayıp, eğitiminiz için bir adım daha atmış olacaksınız. Ardından ödemeyi tamamladıktan sonra mailinize veya telefon numaranıza mesaj olarak kullanıcı adınızla birlikte şifreniz size gönderilir. Pilates eğitmenliği sertifikası almak için böylece dilediğiniz yerden giriş yaparak eğitimlere katılma imkanınız olur. Eğitimlerin sonunda yer alan kurs geçme sınavında en az 50 geçer not almanız gerektiğini unutmayın. Sertifikanızı kazandığınız taktirde e devlet üzerinden aratılan belgenize sahip olabilirsiniz. Üstelik üniversite onaylı olduğu için ömür boyu geçerliliği bulunmaktadır.

Sertifika Programına Kimler Katılabilir?

Pilates eğitmenliği sertifikası kimler alabilir? Pilates öğretmenliği sertifikası almak isteyen kişilerin en az lise mezunu olması yeterli olacaktır. Dolayısıyla üniversite mezunu olma şartı aranmayan sertifika programına kayıt yaptırarak lise mezunu olan herkes katılabilir. Üniversitelerin spor bölümü mezunları ile diğer bölümden mezun olan kişiler ve ön lisans bölümü mezunu olan kişiler Pilates eğitmeni olmak için Pilates eğitim kurslarına kayıt olabilmektedir.

Pilates Eğitmenliği Sertifikası Ne İşe Yarar?

Pilates öğretmenliği sertifikası, aldığınız taktirde gençlik spor merkezleri başta olmak üzere halk eğitim merkezlerinde Pilates öğretmenliği yapabilirsiniz. Pilates eğitmenliği sertifikasına sahip olan kişiler, bireysel eğitimler verebilmektedir. Kendi iş yerinizi açabilir ve özel sektörde ve kamu sektöründe çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Spor tesislerinde ve akademilerde Pilates hocalığı yapma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Pilates Eğitmen Eğitimi sertifika programına katılarak e devlette sorgulanan üniversite onaylı pilates eğitmenlik sertifikası sahibi olabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın