cuzdan destek1 sunum bilgi gazete nakliye dunya gulenyuz yorum arti urun klasor elmas monitor iletisim telefon bilim anlasma alinti video canta soru sepet foto kalp ampul kampanya destek2 kullanici konum bina istatistik ok mouse kurumsal zar liste ev ceptelefonu sozlesme takvim duyuru yildiz menu saat pdf ayar whatsapp para deney tamir
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Öğrenci Koçluğu Dokümanları ( Güncellendi )

Öğrenci Koçluğu Dokümanları ( Güncellendi )

Öğrenci koçluğu dokümanları , liselere hazırlık eğitim koçluğu dokümanları , öğrenci koçluğu dokümanları lise , okullarda eğitim koçluğu dokümanları , öğrenci koçluk sistemi dokümanları,  bu yazımızda derlenmiştir. Koçluk sistemi için gerekli olan öğrenci koçluğu dökümanları bu mesleği yaparken çok işinize yaracak belgelerden oluşmaktadır.

Öğrenci Koçluğu Dokümanları

Öğrenci koçluğunun uygulandığı öğrencilerde, dolayısıyla eğitim kurumlarında, akademik ve bireysel anlamda başarı yükseldiği gözlenmiştir. Eğitim ve öğrenci koçluğu sistemi , akademik başarıda, eğitim hedeflerinin yerine getirilmesinde, öğrenci problemlerinin çözümünde çözüm olanakları sunan ve bunu en kısa sürede gerçekleştirilmesi sağlanan bir sistemdir.

Eğitim ve öğrenci koçluğu eğitimi programına katılarak öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikası alabileceğiniz eğitim programını buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Eğitim ve öğrenci koçluğu eğitimi , öğretmenlerin öğrencileriyle, anne-babaların çocuklarıyla, öğrencilerin ve öğretmenlerin okul yönetimiyle iletişimlerinde pratik ve güçlü bir yol haritası sunar.

Eğitim ve öğrenci koçluk süresince sizlere destek olacak form ve dokümanları sizler için derledik. Öğrenci koçluğu dökümanları güncel şekilde paylaşılmaktadır. Sayfamızı ziyaret ederek güncellenmiş dokümanlara sahip olabilirsiniz.

Öğrenci koçluğu dökümanları eğitimhane gibi koçluk yapacağınız yerlerde kullanabileceğiniz, öğrenci koçluğu dökümanları word belgesi ve lise öğrenci koçluğu dökümanları pdf şeklinde düzenlenmiştir.

Öğrencilerle yapılan çalışmalarda kullanılabilecek öğrenci koçluk sistemi için gerekli, öğrenci koçluğu aylik faaliyet raporu, koçluk sistemi evrakları, öğrenci koçluğu dokümanları ;

Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nereden Alınır, Nasıl Alınır ?

Üniversite onaylı uluslararası geçerli öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikası almak ister misiniz? Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde eğitime Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika programına hemen başvurup, öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

İletişim bilgilerimizden Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz Aşağıdaki linke tıklayarak hemen bilgi al, hemen katıl.

Uzaktan Eğitim İle Yapılan Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına Başvurmak ve Katılmak İçin Tıklayınız.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp