Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Dokümanları

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Dokümanları

Öğrenci koçluğu dokümanları , liselere hazırlık eğitim koçluğu dokümanları , öğrenci koçluğu dokümanları lise , okullarda eğitim koçluğu dokümanları , öğrenci koçluk sistemi dokümanları bu yazımızda derlenmiştir.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Dokümanları

Eğitim ve öğrenci koçluğunun uygulandığı öğrencilerde, dolayısıyla eğitim kurumlarında, akademik ve bireysel anlamda başarı yükseldiği gözlenmiştir. Eğitim ve öğrenci koçluğu sistemi , akademik başarıda, eğitim hedeflerinin yerine getirilmesinde, öğrenci problemlerinin çözümünde çözüm olanakları sunan ve bunu en kısa sürede gerçekleştirilmesi sağlanan bir sistemdir.

Eğitim ve öğrenci koçluğu eğitimi programına katılarak öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikası alabileceğiniz eğitim programını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Eğitim ve öğrenci koçluğu eğitimi , öğretmenlerin öğrencileriyle, anne-babaların çocuklarıyla, öğrencilerin ve öğretmenlerin okul yönetimiyle iletişimlerinde pratik ve güçlü bir yol haritası sunar.

Eğitim ve öğrenci koçluk süresince sizlere destek olacak form ve dokümanları sizler için derledik. Öğrenci koçluk dokümanları güncel şekilde paylaşılmaktadır. Sayfamızı ziyaret ederek güncellenmiş dokümanlara sahip olabilirsiniz.

Öğrencilerle yapılan çalışmalarda kullanılabilecek eğitim ve öğrenci koçluğu dokümanları ;

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nasıl Alınır ?

Üniversite onaylı uluslararası geçerli öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikası almak ister misiniz? Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde eğitime Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika programına hemen başvurup, öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Uzaktan Eğitim İle Yapılan Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına Başvurmak ve Katılmak İçin Tıklayınız.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp İletişim