Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Ne İşe Yarar?

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Ne İşe Yarar

Bu yazımızda eğitim koçluğu eğitimi ne işe yarar, öğrenci koçluğu eğitimi ne işe yarar, eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası ne işe yarar gibi aklımıza takılan soruların cevapları bulacaksınız.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Ne İşe Yarar. Öncelikle bu eğitimini alan kişiler, eğitim sonunda aldıkları Uluslararası Üniversiteden Onaylı Sertifika ile, okullarda, etüt merkezlerinde, özel merkezlerde ve kendi iş yerlerinde Eğitim ve Öğrenci Koçluğu mesleğini yapabilirler.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Ne İşe Yarar. Bu eğitimini alan kişilerin, öğrencinin hedeflerine ulaşmanın pratik çözüm yollarını öğretebilmesi; öğrenciyi etkin bir öğrenici olarak şekillendirebilmesi; sınavlara stressiz girebilmesini sağlayabilmesi; öğrencinin okul hayatı ve özel hayatı arasındaki dengeyi kurabilmesine yardımcı olması, öğrencinin potansiyelini keşfetmesini ve zihinsel performansını mükemmele ulaştırabilmesini sağlayabilmektir.

Bu Sertifika ile Neler Yapılabilir

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Ne İşe Yarar, Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası İş imkanları, Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Alanlar;

  • Birebir eğitim danışmanlığı yapabilirsiniz
  • Kendi iş yerinizi açabilirsiniz
  • Okullarda proje başlatabilirsiniz
  • Hali hazırda var olan projelerde öğrenci koçu olarak yer alabilirsiniz
  • Devlet ve Özel Okullarda çalışabilirsiniz
  • Koçluk ve Eğitim Merkezlerinde çalışabilirsiniz
  • Danışmanlık Merkezlerinde çalışabilirsiniz
  • Etüt Merkezlerinde çalışabilirsiniz
  • Halk Eğitim Merkezlerinde çalışabilirsiniz

Eğitim koçluğu sertifikası ne işe yarar, öğrenci koçluğu sertifikası ne işe yarar, eğitim ve öğrenci koçluğu eğitimi alanlar ne iş yapabilir, nerelerde çalışabileceğine dahil bilgileri paylaştık.

Sizler de eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası alarak kamu ve özel kurumlarda çalışarak kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda geleceğimizin teminatı olan gençlerin hayat serüvenlerinde daha sağlıklı yolculuk yapmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikası Almak İster misiniz? Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına hemen başvurup, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz.Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Eğitimimiz Türkiye’nin En Kapsamlı Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programıdır

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI  Sertifika Programına Katılmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat