Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Bürosu Açmak 2020

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Bürosu Açmak 2020

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Bürosu Açmak

Eğitim ve öğrenci koçluğu bürosu açmak için 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanun, 4857 sayılı iş kanunu, 19/3/2013 tarihli ve 28592 sayılı özel istihdam büroları yönetmeliğine, ayrıca meslek ile ilgili yürürlükte olan kanun, tüzük, yönetmelik ve diğer mevzuata uyulması esastır.

Eğitim ve öğrenci koçluğu ofisi açmak için öncelikle öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikası almalısınız. Eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası alabileceğiniz öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika programı eğitim içeriğine bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Eğitim ve öğrenci koçluğu bürosu açmak için iyi bir büro ve ofis tutulması gerekir. Öğrenci koçları çoğunlukla kapalı mekanlar ve ofis ortamında çalışır. Genellikle serbest meslek statüsünde hizmet verirler. Hizmet verdiği müşteriler bireysel ve/veya kurumsal olabilir.

Eğitim danışmanlık merkezi açma şartları güncel olarak takip edilmelidir. Eğitim danışmanlık merkezi açma şartları 2019 yılında farklı olabileceği gibi eğitim danışmanlığı açmak 2020 de farklı olabilir. Eğitim danışmanlık merkezi açma şartları 2020 de araştırırken eğitim danışmanlık merkezi yönetmeliği iyice araştırılmalıdır ve bilinmelidir. Eğitim ve danışmanlık merkezi açma şartları yerine getirebilmek için değişimlerin de dikkate alınması gerekiyor.

Koçluk merkezi nasıl açılır ? yaşam koçluğu bürosu nasıl açılır? yaşam koçluğu ofisi açma şartları nedir ? yaşam koçluğu merkezi nasıl açılır ? yaşam koçluğu ofisi nasıl açılır ? yaşam koçu ofisi nasıl olmalı ? diye araştırmaya başlarken yönetmelikler mutlaka dikkate alınmalıdır. Yapılacak hatalar ilerde sizi daha büyük zararlara uğratabilir. Yaşam koçluğu sertifika programı detayları için buraya tıklayabilirsiniz

Özel ders bürosu açma şartları 2019 yılı ve Özel ders bürosu açmak 2020 yılında en çok araştırılan konulardandır. Özel ders vermek ve bunu da kanun ve kuralları uygun olarak yapmak isteyenler internette araştırmalar yaptılar. Araştırmalar, özel ders açma ofisi şartları 2019, özel ders bürosu açma koşulları 2019, matematik ofisi açmak ve yaşam koçluğu bürosu nasıl açılır şeklinde yapıldı. Özel ders bürosu açmak 2020, Özel ders bürosu açma şartları 2020 aramaları , 2020 de de en çok yapılan aramalardı. Bu aramalarla birlikte yaşam koçluğu ofisi açma şartları nedir ? yaşam koçluğu merkezi nasıl açılır ? yaşam koçluğu ofisi nasıl açılır ? yaşam koçluğu bürosu nasıl açılır ? yaşam koçu ofisi nasıl olmalı ? soruları en çok yapılan aramalar arasında yer almaktadır.

Eğitim ve öğrenci koçluğu bürosu açmak ve çalışmalar yapıp, müşterilerinize hizmet etmek istiyorsanız öncelikle eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası sahibi olmalısınız. Eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası almak için yapmanız gereken işlem çok basit. Hemen aşağıda bulunan linke tıklayıp eğitime başlamanız yeterlidir. Online olarak hazırlanmış bu eğitim sayesinde işlerinizden geri kalmadan istediğiniz zaman, kaldığınız yerden eğitimine devam edebilme imkanınız bulunmaktadır. Uzaktan eğitimin örgün eğitimlerimizden hiçbir farkı yoktur. Sertifika ve eğitim hakkında bilgi almak ya da eğitimi satın almak için linke tıklayınız. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Eğitim şirketi kurmak, eğitim ve danışmanlık merkezi açmak istediğimizde gerekli prosedürler bilinmelidir. Eğitim ve danışmanlık şirketi nasıl kurulur, eğitim ve danışmanlık şirket kurmak için yapılması gerekenler nedir ? mutlaka araştırmalısınız. Ofis açmak, danışmanlık ofisi açmak ve eğitim şirketi kurmak için hata yapmamak gerekmektedir.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Merkezi Açmak İçin Gerekli Evraklar

Eğitim ve öğrenci koçluğu ofisi açmak için gerekli evraklar , adli sicil kaydı, kira kontratı, kimlik fotokopisi ve varsa ortaklık sözleşmesi gerekmektedir.

Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikası alındıktan sonra öğrenci koçluğu ofisi açmak için gerekli belgelerle muhasebeciye gitmeniz gerekmektedir. Muhasebeci sizin adınıza resmi işlemlerinizi başlatacaktır.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Bürosu Açmak İçin Maliyet Ne kadar Olur ?

Eğitim ve öğrenci koçluğu merkezi açmanın maliyeti ; ofisin kirasına, alacağınız ofis malzemelerine ve çalışan sayınıza göre değişmektedir. Açılacak ofisler koçluk merkezi olacağından seçilen ofis mobilyaları özenli ve zevkli olmalıdır.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nasıl Alınır ?

Üniversite onaylı uluslararası geçerli öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikası almak ister misiniz? Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde eğitime Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika programına hemen başvurup, öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir. Uzaktan Eğitim İle Yapılan Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına Başvurmak ve Katılmak İçin buraya tıklayabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp İletişim