iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Bürosu Açmak 2021- 2022

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Bürosu Açmak 2021- 2022

Eğitim ve öğrenci koçluğu bürosu nasıl açılır? Eğitim koçluğu ofisi açarken nelere dikkat edilmesi gerekir? Öğrenci koçluğu ofisi kimler açabilir? sorularının yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Bürosu Nasıl Açılır?

Eğitim ve öğrenci koçluğu bürosu açmak için 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanun, 4857 sayılı iş kanunu, 19/3/2013 tarihli ve 28592 sayılı özel istihdam büroları yönetmeliğine, ayrıca meslek ile ilgili yürürlükte olan kanun, tüzük, yönetmelik ve diğer mevzuata uyulması esastır.

Eğitim ve öğrenci koçluğu ofisi açmak için öncelikle öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikası almalısınız. Eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası alabileceğiniz öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika programı eğitim içeriğine bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Eğitim ve öğrenci koçluğu bürosu açmak için iyi bir büro ve ofis tutulması gerekir. Öğrenci koçları çoğunlukla kapalı mekanlar ve ofis ortamında çalışır. Genellikle serbest meslek statüsünde hizmet verirler. Hizmet verdiği müşteriler bireysel ve/veya kurumsal olabilir.

Eğitim danışmanlık merkezi açma şartları güncel olarak takip edilmelidir. Eğitim danışmanlık merkezi açma şartları 2021 yılında farklı olabileceği gibi eğitim danışmanlığı açmak 2022 de farklı olabilir. Eğitim danışmanlık merkezi açma şartları 2022 de araştırırken eğitim danışmanlık merkezi yönetmeliği iyice araştırılmalıdır ve bilinmelidir. Eğitim ve danışmanlık merkezi açma şartları yerine getirebilmek için değişimlerin de dikkate alınması gerekiyor.

Özel ders bürosu açma şartları 2021 yılı ve özel ders bürosu açmak 2022 yılında en çok araştırılan konulardandır. Özel ders vermek ve bunu da kanun ve kuralları uygun olarak yapmak isteyenler internette araştırmalar yaptılar. Araştırmalar, özel ders açma ofisi şartları 2021, özel ders bürosu açma koşulları 2021, matematik ofisi açmak ve öğrenci koçluğu ofisi nasıl açılır şeklinde yapıldı. Özel ders bürosu açmak 2022, Özel ders bürosu açma şartları 2022 aramaları , 2022 de de en çok yapılan aramalardı.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Almak

Eğitim ve öğrenci koçluğu bürosu açmak ve çalışmalar yapıp, müşterilerinize hizmet etmek istiyorsanız öncelikle eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası sahibi olmalısınız. Eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası almak için yapmanız gereken işlem çok basit. Hemen aşağıda bulunan linke tıklayıp eğitime başlamanız yeterlidir. Online olarak hazırlanmış bu eğitim sayesinde işlerinizden geri kalmadan istediğiniz zaman, kaldığınız yerden eğitimine devam edebilme imkanınız bulunmaktadır. Uzaktan eğitimin örgün eğitimlerimizden hiçbir farkı yoktur.

Sertifika ve eğitim hakkında bilgi almak ya da eğitimi satın almak için linke tıklayınız. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Eğitim şirketi kurmak, eğitim ve danışmanlık merkezi açmak istediğimizde gerekli prosedürler bilinmelidir. Eğitim ve danışmanlık şirketi nasıl kurulur, eğitim ve danışmanlık şirket kurmak için yapılması gerekenler nedir ? mutlaka araştırmalısınız. Ofis açmak, danışmanlık ofisi açmak ve eğitim şirketi kurmak için hata yapmamak gerekmektedir.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Bürosu Açmak İçin Gerekli Evraklar

Eğitim ve öğrenci koçluğu ofisi açmak için gerekli evraklar , adli sicil kaydı, kira kontratı, kimlik fotokopisi ve varsa ortaklık sözleşmesi gerekmektedir.

Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikası alındıktan sonra öğrenci koçluğu ofisi açmak için gerekli belgelerle muhasebeciye gitmeniz gerekmektedir. Muhasebeci sizin adınıza resmi işlemlerinizi başlatacaktır.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Ofisi Açmak İçin Maliyet Ne kadar Olur?

Eğitim ve öğrenci koçluğu merkezi açmanın maliyeti ; ofisin kirasına, alacağınız ofis malzemelerine ve çalışan sayınıza göre değişmektedir. Açılacak ofisler koçluk merkezi olacağından seçilen ofis mobilyaları özenli ve zevkli olmalıdır.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nasıl Alınır?

Üniversite onaylı uluslararası geçerli öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikası almak ister misiniz? Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde eğitime Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika programına hemen başvurup, öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Nasıl Alabilirim?

Eğitim ve öğrenci koçluğu eğitimi hakkında eğitim danışmanlarından bilgi almak ve tüm sorularınıza cevap bulmak için  Whatsapp ve iletişim” numaralarından iletişime geçebilir yada aşağıdaki “Hemen Bilgi Al” başlıklı iletişim formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız en kısa sürede detaylı bilgi vermek için sizlere dönüş yapacaklardır. Eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası almak için kayıt formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp