Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Yaratıcı Drama Egzersizi Nasıl Açılır?

Yaratıcı Drama Egzersizi Nasıl Açılır?

Yaratıcı Drama Egzersizi açmak için gerekli kurslara katılım sağlandıktan sonra belge sahibi olunması gerekmektedir.  Gerekli şartları sağlayan, derslere devamlı ve sürekli olarak katılan her aday yetki belgesi almaya hak kazanabilmektedir. Ders saatini doldurup başarı sınavına girdikten sonra geçer not alan tüm katılımcılar sertifika sahibi olabilmektedir. Bu sayede rahatlıkla açılış yaparak meslek hayatına başlama şansı elde edilebilmektedir.

Yaratıcı Drama Egzersizini Kimler Açabilir?

Yaratıcı Drama eğitmenliği alanında açılmış olan kurslara katılım sağlayarak Yaratıcı drama eğitmenliği / liderliği sertifikası almaya hak kazanmak bu alanda önemli bir kriterdir. Ders verebilecek niteliklere sahip olan, yönetici pozisyonunu kaldırabilecek tüm katılımcılar kendi işlerini kurabilmektedir. Bu anlamda oldukça avantajlı bir sertifika programı olan drama egzersizi, donanım sahibi eğitmenler tarafından sizlere aktarılmaktadır.

Yaratıcı Drama Egzersizi Açmak İçin Gerekli Olan Evraklar Nelerdir?

Yaratıcı drama egzersizi açabilmek için birkaç adet belgeye sahip olmanız gerekmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde 2010 / 49 sayılı genelgeye göre egzersiz açabilmek için eğitmenlerin ihtiyaç duydukları evraklar internet sitesinde yer almaktadır. Bu belgeleri detaylı olarak inceledikten sonra tüm evrakları tamamlayarak başvuru yapabilirsiniz. Alanında uzman bir kadro tarafından hazırlanan sertifika programında oldukça kıymetli bilgiler vardır. Tüm bu bilgileri meslek hayatınıza aktarabilir ve nitelikli bir eğitmen olabilirsiniz.

Drama Eğitmenliği / Liderliği Sertifikası Nereden Alınmalıdır?

Yaratıcı Drama Egzersizi açmak için Gri Danışmanlık bünyesinden sertifika sahibi olmak mümkündür. Üniversiteler ve nitelikli hocaların işbirliği içinde hazırlamış olduğu bu programa siz de kolaylıkla dahil olabilirsiniz. Yaratıcı drama eğitmenliği için eğitimlere katılarak öğretmenlik yapabilir ve bu alanda kendinizi yetiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim imkanı ile öne çıkan sertifika kursu oldukça keyifli bir süreci de bünyesinde barındırmaktadır. Hem özel hem de devlet kurumlarında geçerli, Üniversite onaylı ve üniversiteler ile ortak olarak hazırlanan sertifika programı oldukça etkili bir içeriğe sahiptir. Evinizin konforunda katılım sağlayabileceğiniz kursun sonunda yer alan başarı sınavına girerek belge kazanabilirsiniz. Bu belge sayesinde hem kendi işinizi yapabilir hem de bu alanda öğrencilere destek olabilirsiniz. Peki yaratıcı drama egzersizi nasıl açılır?

Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi Sertifika Programına katılarak e devlette sorgulanan üniversite onaylı Yaratıcı Drama Eğitmenlik Sertifikası sahibi olabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Eğitim içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın