Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Sertifikası Kursu Manisa

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Sertifikası Kursu Manisa

Yaratıcı drama eğitmenliği sertifikası kursu Manisa, drama eğitimi veren üniversiteler iş birliği ile yaratıcı drama sertifikası almak için yapılan programdır. Yaratıcı drama eğitimi Manisa programına katılarak alınacak yaratıcı drama sertifikası ile MEB’e bağlı kurumlarda, halk eğitim merkezlerinde ve özel kurumlarda yaratıcı drama eğitmeni ya da yaratıcı drama öğretmeni olarak çalışabilirsiniz. Manisa Yaratıcı drama eğitmenliği uzaktan eğitim olarak verilen devlet üniversitesi onaylı uluslararası geçerli yaratıcı drama sertifikası Manisa programıdır. Manisa yaratıcı drama kursu, Manisa ili ve ilçelerinden katılabileceğiniz ve yaratıcı drama sertifikasını uzaktan eğitim olarak alabileceğiniz bir programdır. Yaratıcı drama kursu Manisa programına hemen başvurarak yaratıcı drama sertifikası alabilirsiniz.

Yaratıcı drama eğitmenliği sertifikası kursu Manisa programına katılacaklar, dramayı hem bir dersin işlenmesinde yöntem olarak, hem de bireysel gelişimlerini destekleyen bağımsız bir alan olarak kullanma fırsatını yakalayacaktır.

Manisa yaratıcı drama eğitmen eğitimi sertifika programı, MEB’de egzersiz açabileceğiniz bir programdır. Yaratıcı drama hakkında uzun soluklu aldığınız bu eğitimin sertifikası ile MEB’de görev yapan öğretmenlerimiz egzersiz açabilir, yaratıcı drama seçmeli dersine eğitici olarak katılabilir. MEB’de görev almayan eğiticilerimiz de özel kurum ve kuruluşlarda yaratıcı drama eğitmeni olarak çalışabilirler.

Manisa yaratıcı drama eğitimi programına katılım gösteren bireyler, sadece o anlık performanslarında gelişim sağlamakla kalmaz aynı zamanda günlük iletişim ve etkileşimde de ilerleyiş gösterecektir. Yaratıcı drama kursunun faydalarını, drama eğitimlerine katılmaya başladığınız andan itibaren yaşantınızda gerçekleşecek olan değişimlerle hissedecek ve bakış açınızdaki farklılığı sizde gözlerinizle göreceksiniz.

Manisa yaratıcı drama kursu, drama öğretmeni olacak adaylara, farklı yöntem ve tekniklerin kullanıldığı nitelikli bir öğretmen eğitimi programı olacaktır. Hangi durumda olursanız olun drama kursuyla hayatınızdaki olumlu yanları görmeye başlayarak hem mantıksal hem de duygusal anlamda gelişme sağlayacaksınız.

Manisa yaratıcı drama eğitmenliği ile eğitmen alanında en çok açık olan alanlardan biri olan Yaratıcı Drama Eğitmenliği için eğitmen yetiştirme amaçlanmaktadır. Yaratıcı drama sertifikası ile iş arayanlar rahatlıkla iş bulabilmektedir. Manisa yaratıcı drama öğretmenliği Kursu sertifikaları Üniversite onaylı olup uluslararası geçerlidir.

Bu Eğitime Kimler Katılabilir?

Manisa yaratıcı drama sertifikası eğitimine kimler katılabilir?. Manisa yaratıcı drama eğitmenlik sertifikası programı tüm meslek gruplarından katılımının olabileceği program olmakla birlikte aşağıdaki meslek gruplarının katılımı öneriliyor.

 • Psikoloji
 • PDR (Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik)
 • Tıp
 • Çocuk Gelişimi
 • Okul Öncesi öğretmenleri, öğretmen adayları,
 • Sınıf Öğretmenleri, tüm branş öğretmenleri
 • Sosyoloji
 • Pedagoglar,
 • Psikologlar,
 • Rehber Öğretmenler,
 • Özel Eğitimciler,
 • İlgi duyan tüm lisans mezunları
 • Aile Danışmanları

ve ilgilenen herkes alabilir. Ayrıca Yetişkinler için yaratıcı drama kursu ve çocuklar için yaratıcı drama kursu vermek isteyenler Manisa Yaratıcı Drama Sertifikası eğitimine katılabilir.

Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz. Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli, Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi Sertifika Programına hemen başvurup, Yaratıcı Drama Eğitmenlik sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Manisa YARATICI DRAMA EĞİTMEN EĞİTİMİ Sertifika Programına Katılmak İster misiniz? Başvurmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat