iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Wisc-r Zeka Testi Sertifikası Nasıl Alınır?

Wisc-r Zeka Testi Sertifikası Nasıl Alınır?

Wisc-R zeka testi sertifikası almak isteyen bireyler, kurumumuzun uzaktan eğitim sistemi üzerinden kayıt formunu eksiksiz şekilde doldurması yeterli olacaktır. Üniversite iş birliğiyle hazırlanan Wisc-r testi sertifikası, e devlet üzerinden sorgulatılabilen belge niteliğindedir. Ayrıca üniversite onaylı belge olduğu için ömür boyu geçerliliği bulunmaktadır. Sertifikanızı almak için kayıt formunuzu doldurduktan sonra size mesaj olarak atılan şifreniz ve video anlatım derslerinizi dilediğiniz her yerden izleyebilirsiniz. Üstelik müsait olduğunuz zaman derslerinize girerek eğitimlerinizi tamamlayarak, sertifika sınavına girerek, başarılı şekilde bitirmeniz gerekir. Böylece Wisc-r zeka testi sertifikasına sahibi olabilirsiniz.

Wisc-R Zeka Testi Sertifikası Kimler Alabilir?

Wisc-r testi sertifikası almak isteyen kişilerin, çocuk psikolojisi ve çocuk gelişimi alanında uzman olmak isteyen kişilerin tercih edeceği sertifika modelidir. Wisc-r zeka testi uygulayıcı belgesi almak isteyen kişiler sırasıyla şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Rehber öğretmenler
  • Çocuk Gelişim Uzmanları
  • PDR öğrencileri ile uzmanları
  • Psikoloji mezunu olan kişiler ve öğrenciler
  • Sosyal hizmet uzmanları
  • Aile Danışmanları
  • Sosyoloji uzmanları ile öğrencileri

Wisc-r Zeka Testi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Wisc-r uygulayıcı sertifikası aldığınız zaman çocukların zeka seviyesini belirleyerek onların yeteneklerine göre yönlendirebilirsiniz. Zeka testi sertifikası ile uzmanlık belgesine sahip olduğunuz zaman, zeka testini uygulama, yorumlama, raporlama ve değerlendirme becerilerine sahip olabilirsiniz. Uzmanlık sertifikasını aldığınızda çeşitli kurumlarda çalışmak üzere iş başvurusu yapabilir ve kariyerinize yön verebilirsiniz.

Eğitim ve Sertifika Nereden Alınır?

Wisc-r Zeka Test Sertifikası Nereden Alınır? Wisc-r uygulayıcı sertifikası almak isteyen kişiler için bütün üniversitelerin uzaktan eğitim kurumlarına başvur yaparak eğitimlerine katılabilir ve belgelerini alabilir. Kurumumuzda online olarak uzaktan eğitim sistemi üzerinde yer alan, Wisc-r zeka testi sertifika eğitimi bulunmaktadır. Sertifika kurslarına kayıt yaptırmak için hemen kayıt ol seçeneğini tıklayarak anında kayıt oluşturabilirsiniz. Üstelik internetin olduğu her yerden giriş yaparak eğitimlere katılma imkanınız bulunmaktadır. Hemen kayıt ol seçeneğini tıklayın ve bu fırsatı kaçırmayın. Fırsatlardan yararlanmak için sistem üzerinden giriş yapmanız yeterlidir. Böylece ömür boyu geçerliliği bulunan belgeye sahip olabilirsiniz.

Wisc-R Zeka Testi sertifika programına katılarak e devlette sorgulanan üniversite onaylı Wisc-R Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi Sertifikası sahibi olabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın