Wisc-R Zeka Testi Materyali ve Çantası

Wisc-R Zeka Testi Materyali ve Çantası

Wisc-R zeka testi materyali, kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Wisc-R zeka testi materyalleri şık bir çanta içerisinde size gönderilmektedir.

Wisc-R Zeka Testi Materyali ve Çantası 

Wisc-R zeka testi çanta seti, 6-16 yaş bireylere uygulanan 1 ile 1,5 saat arası süren bireysel bir zeka testidir.  Zeka değerlendirilmesi dışında “özel öğrenme güçlüğü” ve “dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu” alanlarında da bireylerin gelişimine destek olacak bir eğitim setidir

Son derece güvenilir kaliteli malzemelerden yapılmış Wisc-r zeka testi çanta setini rahatlıkla satın alabilirsiniz. Çocukların zihinsel gelişimini bilimsel sonuçlar ile takip edebileceksiniz. Wisc-r zeka testi çanta seti ile çocuğun zeka seviyesine göre rehberlik edebileceksiniz. Bu set ile çocuklarda ileride yaşayabileceği sıkıntıları erken tespit edebilirsiniz.

Wisc-R zeka testi materyallerini bireysel olarak alabileceğiniz gibi toplu olarak da alabilirsiniz. Toplu olarak almak isteyen danışmanlık ofisleri, eğitim merkezleri, üniversiteler ve hastanelere extra indirimler yapılmaktadır.

Wisc-R Zeka Testi Materyali İçeriğinde Neler Var?


Wisc- R zeka testi materyalleri eksiksiz olarak çanta içerisinde istediğiniz adrese kargo ile gönderilir. Wisc-R zeka testi çantası içindeki materyallerin hepsi dayanıklı malzemelerden hazırlanmıştır.

– Resim Tamamlama

– Küplerle Desen (Ahşap kırmızı-beyaz boyalı)

– Şekil Tamamlama (5 Şekil)

  • At
  • Çocuk
  • Araba
  • Yüz
  • Elma

– Resim Düzenleme

– Kontrol Tablosu

Wisc-R  Zeka Testi Materyali Nerelere Satılır?

 Wisc-r çantası, Psikologlara, PDR, Psikiyatristlere, Aile Danışmanlarına, hastanelere, Wisc-r Eğitim Kurumları ve Psikolojik Danışmanlık Merkezleri İle Aile Danışma Merkezlerine, hastanelere satılmaktadır.

Wisc-R Zeka Testi Çantası Nasıl Alabilirim?

Wisc-r zeka testi materyalini almak ve Wisc-r zeka testi eğitimi hakkında bilgi almak için Whatsapp ve iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Hemen bilgi Al Formunu doldurarak eğitim danışmanlarımızın en kısa sürede size bilgi vermek için ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ürün kargo ücreti alıcıya aittir.

 Wisc-R Zeka Testi Eğitimini Nereden Alınır?

Wisc-R Zeka testi eğitimi uzaktan eğitim şeklinde üniversite iş birliği ile uzman kadro tarafından yapılmaktadır. İnternetin olduğu her yerden katılabileceğiniz eğitim programı sonucunda üniversite onaylı Wisc-R Zeka testi sertifikası alabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın