Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Spor Psikolojisi Eğitimi Sertifika Programı

Spor Psikolojisi Eğitimi Sertifika Programı

Üniversite iş birliği ile hazırlanan spor psikolojisi eğitimi sertifika programına uzaktan online eğitim şeklinde internetin olduğu her yerden katılım sağlayabilirsiniz. Tecrübeli uzman kadro tarafından hazırlanan eğitim fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Spor Psikolojisi Eğitimi Amacı Nedir?

Eğitim programı ile dünyada gelişim sağlayan spor psikolojisi alanını ülkemizde bilinmesi ve psikolojik performansın artırılmasına yönelik becerilen kavratılması amaçlanmıştır. Aynı zamanda Gençlik Spor Bakanlığının psikolog kadrosunda istihdam ettiği psikoloji bölüm mezunları için zorunlu olan spor psikolojisi sertifikası koşulunu karşılamak için hazırlanmıştır.

Eğitim programına; Psikoloji Bölümü, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Spor Bilimleri Fakülteleri, Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulları (Spor Yöneticiliği, Beden Eğitimi Öğretmenliği, Rekreasyon) bölümleri mezunları ve öğrencileri katılabilmektedir.

Spor psikolojisi sertifika programı eğitim içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Spor Psikolojisi Eğitimi Katılımcılara Neler Kazandırır?

– Dünyada ve ülkemizde uygulanan spor ve egzersiz psikolojisinin teorik ve uygulamalı yöntemlerini öğreneceklerdir.

– Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğünün, spor müdürlüklerinde istihdam etmek alacağı psikologlara kılınan eğitimi tamamlamış olacaklardır.

– Kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak davranışsal ve bilişsel teknik ve donanım öğreneceklerdir.

– Spor psikolojisi biliminin faydaları, ne olduğunu ve çalışma şartlarını öğreneceklerdir.

– Spor psikoloğu olmak gerekli olacak deneyimleri kazanıp meslek dalı ile ilgili ihtiyaç olan donanımlar öğreneceklerdir.

– Başarı ve özgüveni arttıracak, düşünce ve davranışlarını yönetebilecek, kendi ile barışık olma adına gerekli teknik ve yöntemler öğreneceklerdir.

– Programda öğrenilen tekniklerin günlük hayatlarında nasıl kullanacaklarını öğreneceklerdir.

Spor Psikolojisi Eğitimi Ücretleri Nelerdir?

Eğitim ücretleri, tarihleri ve program hakkında detaylı bilgi almak için whatsapp ve iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Eğitim programının işleyişi, ücreti ödeme koşulları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sertifika Hakkında

Spor psikolojisi eğitimi sertifika programını başarı ile tamamlayanlar e devlette sorgulanabilen devlet üniversitesi onaylı spor psikolojisi sertifikası almaya hak kazanacaklardır. Eğitim ve sınavların tamamlanmasından sonra sertifika e devlete yüklenecektir.

Nasıl Eğitime Katılabilirim?

Eğitim hakkında bilgi almak için sitemizde bulunan hemen bilgi al formunu doldurabilirsiniz. Eğitim hakkında detaylı bilgi vermek için eğitim danışmanlarımız sizlere en kısa sürede ulaşacaklardır. Spor psikolojisi sertifikası almak ve eğitime katılmak için kayıt formunu doldurabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın