iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

İlk Yardım Eğitimi ve Sertifikası

Ürün Fiyatı:
600 TL 400 TL
Kampanya
İlk Yardım Eğitimi ve Sertifikası

İlk yardım eğitimi , üniversite iş birliği hazırlanan eğitim programıdır. İlk yardım kursu programına katılarak ilk yardım sertifikası alabilirsiniz. İlk yardım eğitimi uzaktan eğitim şeklinde yapılmakta olup Tüm Türkiye’den katılım sağlayabilirsiniz. Alınacak temel ilk yardım sertifikası üniversite onaylı olup ıslak imza ve mühürlü olarak sizlere ulaştırılmaktadır.

İlk Yardım Eğitimi Sertifika Kursu

Kazalarda ilk yardım , hayatı kurtarmak yada durumun daha da kötüye gitmesini önlemek için önemlidir. Olay yerine sağlık ekipleri gelinceye kadar eldeki imkanlarla hayatı kurtarmak ve durumun ağırlaşmasını önlemek amacı ile yapılan ilaçsız uygulamalara ilk yardım denilmektedir.

Temel ilk yardım  kurs programı katılımcılara ; acil durumlarda etkili kişiler gelene kadar etkili ve en uygun müdahale yapmak için gerekli bilgi ve beceriyi kazandırmayı amaçlamaktadır.

Temel ilk yardım eğitimine katılarak kendiniz, yakınlarımız ve işletme çalışanları için hayat kurtarıcı müdahaleleri öğrenebilir, acil durumlarda doğru ve bilinçli uygulamalarda bulunarak insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Temel İlk Yardım Eğitimine Kimler Katılabilir ?

Acil durumlarda doğru ve bilinçli uygulamalarda bulunmak isteyen herkes bu programa katılabilir. Herhangi bir ön şart bulunmamaktadır.

Eğitim Süresi ve Şekli

İlk yardım eğitimi kursu , internet ortamında uzaktan eğitim yöntemiyle verilmektedir. Eğitime ait videolar ve dokümanlar uzaktan eğitim sistemine yüklenmiştir. Katılımcılar eğitim süresi içerisinde diledikleri gün ve saatlerde sisteme giriş yaparak eğitimlerini tamamlayabilirler.

Eğitim Süresi :  30 gün / 40 Saatlik sertifika

Eğitim Şekli : Uzaktan eğitim sistemi ile internet üzerinden video ders ( A-Senkron)

Belgelendirme : Kamu üniversitesi onaylı sertifika

Uzaktan Eğitim Nasıl Alınacak ?

– Kayıt işlemlerini tamamlayan kursiyere kullanıcı adı ve şifreleri sms ve mail yoluyla gönderilir.

– Kullanıcı adı ve şifreniz ile uzaktan eğitim platformuna giriş yapılır.

– Eğitim videoları, ders dokümanları ve sınavınız sistemde karşınıza yüklü halde gelir.

– Eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleyebilirsiniz.

– Eğitim süresi dolmadan en geç 1 gün önce online sınavınızı gerçekleştirip eğitiminizi tamamlamış olursunuz.

Eğitime Nasıl Katılabilirim? Detaylı Bilgi Nasıl Alabilirim?

İlk yardım eğitimi hakkında bilgi almak için Whatsapp ve iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz ya da Hemen Bilgi Al formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız detaylı bilgi vermek için en kısa sürede sizlere dönüş yapacaklardır.

İlk yardım sertifika kursu başvuruları için sitemizde bulunan kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp