Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Sertifika Programı

Ürün Fiyatı:
1000 TL 650 TL

Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Sertifika Programı, hikaye ve masal anlatıcılığı eğitimi veren üniversiteler işbirliği ile yapılmaktadır. Hikaye ve masal anlatıcılığı kursu programına katılarak alacağınız hikaye ve masal anlatıcılığı sertifikası ile hikaye anlatıcısı ve masal anlatıcısı olabilir, hikaye anlatıcılığı ve masal anlatıcılığı yapabilirsiniz. Hikaye ve masal anlatıcılığı eğitici eğitimi sertifika programı devlet üniversitesi onaylı programdır. Hikaye ve masal anlatıcılığı eğitimi uzaktan eğitim şeklinde yapılan ve Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz programdır. Hikaye ve masal anlatıcılığı eğitimi 2019 güncel programdır. Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Sertifika Programına hemen başvurarak Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Sertifikası alabilirsiniz.

SON BAŞVURU 23 ŞUBAT 2019 Saat 23:59

hikaye ve masal anlatıcılığı sertifika programı

Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Sertifika Programı

Hikaye ve masal anlatıcılığı nedir, hikaye ve masal anlatıcısı nasıl olunur, hikaye ve masal anlatıcılığı eğitimi sertifikası nasıl alınır, hikaye ve masal anlatıcılığı eğitimi nereden alınır, hikaye ve masal anlatıcılığı sertifikası nasıl alınır, hikaye ve masal anlatıcılığı sertifikasını kimler alabilir, hikaye ve masal anlatıcılığı eğitimine kimler katılabilir, hikaye ve masal anlatıcılığı sertifikası ne işe yarar, hikaye ve masal anlatıcılığı sertifikası fiyatları nedir, hikaye ve masal anlatıcılığı eğitmenliği iş ilanları ve hikaye ve masal anlatıcılığı eğitimi uzaktan eğitim olarak nasıl alınır sorularının yanıtı Gri Danışmanlık’ta

Eğitimin Amacı

Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Sertifika Programı ile katılımcılar masallar ve hikayeler yoluyla çocukları geleceğe hazırlamayı ve geleceğini inşa etmelerinde onlara yardımcı olacağı eğitimler alacaklardır. Hikaye ve masal anlatıcılığı eğitiminde yaş gruplarının gelişimsel özelliklerine göre masal seçmeyi ve masalı o yaşa göre anlatılması öğretilecek. Ayrıca bu eğitim de farklı gruplara uygun masal oyunları ve ritüeller ile masal saatlerimizi nasıl daha zengin hale getireceğimizin yolları anlatılacak. Tüm bunlarla birlikte masal anlatıcılığı eğitiminde farklı yaş gruplarına uygun masallar anlatılacak. Masallar ve hikayeler, günümüzde eğitim ortamları başta olmak üzere etkili bir şekilde sosyal her ortamda yer verilmektedir.

Hikaye ve masal çocukların, görselliklerinin, kişilikliliklerinin ve duyularının körelmesinin önüne geçer. Hikaye masal anlatımı sayesinde çocuklarda, duygu, düşünce ve problem çözme becerisini geliştirir. Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Sertifika Programı, çocukların , sosyalleşme, birey olma ve bedensel farkındalıklarının gelişimine katkılar sağlar.

Hikaye ve masal dinlemeden büyüyen çocuk olmadığı gibi masal ve hikaye anlatmadan çocuk büyüten de veya eğiten de yoktur. İşte masal ve hikayenin öğretici, eğitici ve gizemli dünyasından yararlanmak için “Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitici Eğitimi Sertifika Programı” düzenlemiş bulunmaktayız.

Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Sertifika Programına Kimler Katılmalı?

Hikaye ve masal anlatıcısı nasıl olunur, hikaye ve masal anlatıcılığı sertifikasını kimler alabilir, hikaye ve masal anlatıcılığı eğitimine kimler katılabilir,

Her branştan öğretmenler, öğretmen adayları, her bölümden üniversite öğrencileri, anne-babalar, anlatmayı sevenler ve konuya ilgi duyan herkes katılabilir. Katılım için herhangi bir ön koşul yoktur.

Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Sertifika Programı Eğitim İçeriği

Hikaye ve masal anlatıcılığı eğitimi 2019 eğitim içeriği

– Masal

– Türk edebiyatında masal

– Masal anlatıcılığının amacı

– Masal anlatıcılığında teknikleri

– Masal anlatıcılığının işlevleri

– Masal anlatmanın yöntemleri

– Masal okuma

– Masal okumayı sonlandırma

– Masal okuma örnekleri

– Örnek masal okumalar

– Hafıza Teknikleri

– Hikayeyi Anlama

– Anlatım Teknikleri

– Anlatım Biçimleri

– Doğaçlama

– Anlatıcı, Dinleyici ve Hikaye arasındaki ilişki

– Beden Farkındalığı

– Mekan Farkındalığı

– Beden ve Mekan ilişkisi

Eğitim Süresi ve Şekli

Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Sertifika Programı; internet ortamında uzaktan eğitim yöntemiyle verilmektedir. Eğitim süresi 30 gündür. Eğitime ait videolar ve dökümanlar uzaktan eğitim sistemine yüklenmiş olup, katılımcılar eğitim süresi içerisinde diledikleri gün ve saatlerde sisteme giriş yaparak eğitimlerini tamamlayabilirler.

Eğitim Süresi: 30 Gün / 120 Saat

Eğitim Şekli : Uzaktan Eğitim Sistemi İle İnternet Üzerinden Video Ders ( A-Senkron)

Katılımcı Sayısı : 20 kişi

Sınav Tarihi: Sınav Tarihi Eğitimin Görüleceği Uzaktan Eğitim Sistemi Üzerinden Duyurulacaktır.

Sınav Şekli ve Türü: Uzaktan Eğitim Sistemiyle, Çoktan Seçmeli Test

Sınav Soru Sayısı: 50

Sertifika Sınav Hakkı: 4

Sertifika Sınavı Başarı Puanı: Minimum 50 puan

Belgelendirme: Sertifika, Kamu Üniversitesi Onaylı

Uzaktan Eğitim Nasıl Alınacak?

Online Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Sertifika Programı nasıl alınacak?. Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Sertifikası uzaktan eğitim programının işleyiş süreci;

– Kesin kayıt işlemlerini tamamlayan kursiyerlerimize kullanıcı adı ve şifreleri sms ve mail yoluyla gönderilir.

– Kullanıcı adı ve şifreniz ile uzaktan eğitim platformuna giriş yapılır.

– Eğitim videoları, ders dokümanları ve sınavınız sistemde karşınıza yüklü halde gelir.

– Eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleyebilirsiniz.

– Eğitim süresi dolmadan en geç 1 gün önce online sınavınızı gerçekleştirip eğitiminizi tamamlamış olursunuz. 

Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Sertifikası Fiyatları

Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Sertifika Programı Ücretleri: Kampanya 1000 TL Yerine  650 TL

Ödeme Seçenekleri: Havale / EFT / Bankamatik 

Eğitim Bilgi Formu

Bu Eğitim Programı Hakkında Detaylı Bilgi Almak İster misiniz?. İletişim Bilgilerinizi Bırakın. Eğitim Danışmanlarımız En Kısa Sürede Sizi Arasın. 

Adınız ve Soyadınız (Gerekli)

Telefon Numaranız (Gerekli)

E-Posta Adresiniz (Gerekli)

REFERANS (Bize Nasıl Ulaştınız) (Gerekli)

Yaşadığınız Şehir (Gerekli)

Bilgi Almak İstediğiniz Kursu Seçin (Gerekli)

İletmek İstedikleriniz

Kayıt Olmak ve Kayıt Formunu Doldurmak için TIKLAYINIZ

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ | 0 552 254 9664  | iletisim@gridanismanlik.com |

Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Sertifika Programı, Hikaye ve Masal Anlatıcılığı sertifikası ile hikaye anlatıcısı ve masal anlatıcısı olabilir ve hikaye anlatıcılığı ve masal anlatıcılığı yapabilirsiniz. Hikaye ve Masal Anlatıcılığı kursu Devlet üniversitesi işbirliği ile uzaktan eğitim olarak yapılmaktadır. Hikaye ve Masal Anlatıcılığı sertifikası üniversite onaylı olup ıslak imza ve mühürlü bir şekilde size ulaşacaktır. Hikaye ve Masal Anlatıcılığı eğitimi kurs programı hakkında bilgi almak için eğitim bilgi formunu doldurabilirsiniz. Hikaye ve Masal Anlatıcılığı sertifikası almak için kayıt formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu eğitime internetin olduğu her yerden katılabilirsiniz. Hikaye Masal Anlatıcılığı kursu sonunda ” Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Sertifikası ” almış olacaksınız. Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Sertifika Programı 30 Gün sürmektedir. Uzaktan eğitim Hikaye ve Masal Anlatıcılığı kurs programı sonunda aldığınız sertifikada Uzaktan Eğitim ibaresi yer almaz.

Örnek Ders Videosu İzlemek İçin Tıklayınız

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat