cuzdan destek1 sunum bilgi gazete nakliye dunya gulenyuz yorum arti urun klasor elmas monitor iletisim telefon bilim anlasma alinti video canta soru sepet foto kalp ampul kampanya destek2 kullanici konum bina istatistik ok mouse kurumsal zar liste ev ceptelefonu sozlesme takvim duyuru yildiz menu saat pdf ayar whatsapp para deney tamir
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Ev ve Süs Hayvanı Bakımı ve Eğitimi

Ürün Fiyatı:
1490 TL 990 TL
Kampanya
Ev ve Süs Hayvanı Bakımı ve Eğitimi

Ev ve süs hayvanı bakımı ve eğitimi, uzaktan eğitim şeklinde üniversite iş birliği ile hazırlanan eğitim programıdır. Eğitim sonunda üniversite onaylı e-devlette sorgulanabilir Ev ve süs hayvanları bakımı  eğitim sertifikası alınmaktadır.

Ev ve Süs Hayvanı Bakımı Sertifika Kursu

Evcil hayvan satış yerlerinde çalışan personele eğitim ve sertifika zorunluluğu bulunmaktadır. Evcil hayvan satışı yapılan yerlerde çalışanların bu eğitimlere katılması ve sertifika almaları gerekmektedir.

Eğitimler, “5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu ve Uygulama Yönetmeliği gereği “Ev ve Süs Hayvanı Satış Yerlerinde Çalışacak Kişilere Verilecek Eğitim” kapsamında verilmektedir.

Ev ve süs hayvanları bakımı ve eğitimi ile evcil hayvan satışı yapılan yerlerde görülebilecek olumsuzlukların önlenmesi, hayvanların kötü şartlardan kurtarılması amaçlanmaktadır. Bu yerlerde çalışan personelin de evcil hayvan bakımı konusunda en azından temel bilgilere sahip olması gerekmektedir.

Eğitim kapsamında, hayvan bakımı ve beslenmesi, hayvan hastalıkları, hayvan ekolojisi ve hayvan davranışları, yaban hayatı, hayvanların ilgili kanun uyarınca kısırlaştırılıp aşılanması, işaretlenmesi, sahiplenilmesi ve hayvanlardan insanlara geçen hastalıklar konularında eğitimler verilmektedir. Ayrıca zoonozlar (hayvanlardan insanlara geçen hastalıklar) ve hayvanların kısırlaştırılması, aşılanması, işaretlenmesi ve sahiplendirilmesi konuları da yer almaktadır.

Eğitim Süresi ve Şekli Nasıldır?

Ev ve süs hayvanı bakımı ve eğitimi uzaktan eğitim yöntemiyle internet ortamında verilmektedir. Uyku eğitmenliği eğitimi 30 Gün sürmektedir. Eğitime ait ders videoları ve dokümanları uzaktan eğitim sistemine yüklenmiştir. Katılımcılar eğitim süresi içerisinde diledikleri gün ve saatlerde sisteme giriş yaparak eğitimlerini tamamlayabilirler.

Eğitim Süresi: 30 Gün / 45 Saatlik Sertifika

Sınav Şekli ve Türü: Uzaktan eğitim sistemiyle, çoktan seçmeli test

Sertifika Sınav Hakkı: 5

Sertifika Sınavı Başarı Puanı: Minimum 50 puan

Belgelendirme: Kamu üniversitesi onaylı sertifika

Nasıl Detaylı Bilgi Alabilirim? Eğitime Nasıl Katılabilirim?

Ev ve süs hayvanı bakımı ve eğitimi hakkında eğitim danışmanlarından bilgi almak ve tüm sorularınıza cevap bulmak için Whatsapp ve iletişim numaramızdan iletişime geçebilir ya da Hemen Bilgi Al formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız en kısa süre de detaylı bilgi vermek için geri dönüş sağlayacaklardır.

Ev ve süs hayvanları bakımı ve eğitimi sertifikası almak ve eğitim programına katılmak için kayıt formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp