Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Bağımlılık Danışmanlığı Sertifika Programı

Ürün Fiyatı:
1200 TL 600 TL

Bağımlılık Danışmanlığı Sertifikası Programı, bağımlılık danışmanlığı eğitimi veren üniversiteler iş birliği ile yapılan eğitimdir. Bağımlılık danışmanlığı eğitimi sonunda alınacak bağımlılık danışmanlığı sertifikası ile kamu ve özel kurumlarda ”Bağımlılık Danışmanı” olarak çalışabilirsiniz. Bağımlılık danışmanlığı sertifikası uzaktan eğitim şeklinde yapılan ve Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz programdır. Bağımlılık danışmanlığı sertifika programı  devlet üniversitesi onaylı bağımlılık danışmalığı sertifikası alabileceğiniz programdır. Bağımlılık danışmanlığı eğitimi programına hemen başvurarak bağımlılık danışmanlığı sertifikası alabilirsiniz.

Bağımlılık Danışmanlığı Sertifika Programı

Bağımlılık Danışmanlığı Sertifika Programı

Bağımlılık danışmanlığı nedir, bağımlılık danışmanlığı sertifikası nasıl alınır, bağımlılık danışmanlığı sertifikası nereden alınır, bağımlılık danışmanı nasıl olunur, bağımlılık danışmanlığı sertifikasını kimler alabilir, bağımlılık danışmanlığı eğitimine kimler katılabilir, bağımlılık danışmanlığı sertifikası ne işe yarar, bağımlılık danışmanlığı sertifikası fiyatları nedir, bağımlılık danışmanlığı iş ilanları nasıldır, bağımlılık danışmanlığı sertifikası uzaktan eğitim gibi soruların yanıtları Gri Danışmanlık’ta

Eğitimin Amacı

Bağımlılık Danışmanlığı Eğitimi, madde bağımlılığı ve davranış bağımlılıkları (TV bağımlılığı, internet, oyun bağımlılığı, kumar bağımlılığı vb.) tanı ve terapisi alanlarında detaylı bilgi içeren bir eğitimdir.

Madde kullanımına nedeniyle ortaya çıkan belirgin sorunlara rağmen kişinin madde kullanımına devam etmesi, ve bununla ilgili zihinsel, davranışsal ve psikolojik belirtiler göstermesidir. Bağımlılık bir beyin hastalığıdır. Kullanımdan sonra insan beyninde ciddi etkiler ortaya çıkar ve artık kişi istese de tıbbi ve psikolojik destek almadan kullanımı bırakamaz

Eğitim Süresi ve Şekli

Bağımlılık Danışmanlığı Sertifika Programı; internet ortamında uzaktan eğitim yöntemiyle verilmektedir. Eğitim süresi 30 gündür. Eğitime ait videolar ve dökümanlar uzaktan eğitim sistemine yüklenmiş olup, katılımcılar eğitim süresi içerisinde diledikleri gün ve saatlerde sisteme giriş yaparak eğitimlerini tamamlayabilirler.

Eğitim Süresi: 30 Gün / 160 Saat

Eğitim Şekli : Uzaktan Eğitim Sistemi İle İnternet Üzerinden Video Ders ( A-Senkron)

Katılımcı Sayısı : 20 kişi

Sınav Tarihi: Sınav Tarihi Eğitimin Görüleceği Uzaktan Eğitim Sistemi Üzerinden Duyurulacaktır.

Sınav Şekli ve Türü: Uzaktan Eğitim Sistemiyle, Çoktan Seçmeli Test

Sınav Soru Sayısı: 50

Sertifika Sınav Hakkı: 4

Sertifika Sınavı Başarı Puanı: Minimum 50 puan

Belgelendirme: Sertifika, Kamu Üniversitesi Onaylı

Uzaktan Eğitim Nasıl Alınacak?

Online Bağımlılık Danışmanlığı Sertifikası nasıl alınacak?. Bağımlılık Danışmanlığı Sertifikası uzaktan eğitim programının işleyiş süreci;

– Kesin kayıt işlemlerini tamamlayan kursiyerlerimize kullanıcı adı ve şifreleri sms ve mail yoluyla gönderilir.

– Kullanıcı adı ve şifreniz ile uzaktan eğitim platformuna giriş yapılır.

– Eğitim videoları, ders dokümanları ve sınavınız sistemde karşınıza yüklü halde gelir.

– Eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleyebilirsiniz.

– Eğitim süresi dolmadan en geç 1 gün önce online sınavınızı gerçekleştirip eğitiminizi tamamlamış olursunuz. 

Bağımlılık Danışmanlığı Sertifikası Fiyatları

Bağımlılık Danışmanlığı Sertifikası Ücretleri: Kampanya 900 TL Yerine Kampanya Fiyatı 600 TL

Ödeme Seçenekleri: Havale / EFT / Bankamatik 

Eğitim Bilgi Formu

Bu Eğitim Programı Hakkında Detaylı Bilgi Almak İster misiniz?. İletişim Bilgilerinizi Bırakın. Eğitim Danışmanlarımız En Kısa Sürede Sizi Arasın. 

Adınız ve Soyadınız (Gerekli)

Telefon Numaranız (Gerekli)

E-Posta Adresiniz (Gerekli)

REFERANS (Bize Nasıl Ulaştınız) (Gerekli)

Yaşadığınız Şehir (Gerekli)

Bilgi Almak İstediğiniz Kursu Seçin (Gerekli)

İletmek İstedikleriniz

Kayıt Olmak ve Kayıt Formunu Doldurmak için TIKLAYINIZ

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ | 0 552 254 9664  | iletisim@gridanismanlik.com |

Bağımlılık Danışmanlığı Sertifika Programı, Bağımlılık Danışmanlığı sertifikası ile Bağımlılık Danışmanı olabilirsiniz ve Bağımlılık Danışmanlığı yapabilirsiniz. Bağımlılık Danışmanlığı kursu Devlet üniversitesi işbirliği ile uzaktan eğitim olarak yapılmaktadır. Bağımlılık Danışmanlığı sertifikası üniversite onaylı olup ıslak imza ve mühürlü bir şekilde size ulaşacaktır. Bağımlılık Danışmanlığı eğitimi kurs programı hakkında bilgi almak için eğitim bilgi formunu doldurabilirsiniz. Bağımlılık Danışmanlığı sertifikası almak için kayıt formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Bağımlılık Danışmanlığı eğitimine internetin olduğu her yerden katılabilirsiniz. Bağımlılık Danışmanlığı eğitimi sonunda ” Bağımlılık Danışmanlığı Sertifikası ” almış olacaksınız. Bağımlılık Danışmanlığı Sertifika Programı 30 Gün sürmektedir. Uzaktan eğitim Bağımlılık Danışmanlığı kurs programı sonunda aldığınız sertifikada Uzaktan Eğitim ibaresi yer almaz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat