iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmeni Nasıl Olunur?

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmeni Nasıl Olunur?

Akıl ve zeka oyunları eğitmeni nasıl olunur ? Akıl ve zeka oyunları öğretmeni nasıl olunur ? detaylı bilgi yazımızda.

Akıl Ve Zeka Oyunları Eğitmeni Nasıl Olunur?

Akıl ve zeka oyunları öğretmeni nasıl olunur ? Zeka ve akıl oyunları çocukların ve yetişkinlerin planlama, mantık yürütme, mantıksal çıkarımda bulunma, strateji geliştirme, sıra dışı düşünme, dikkat-konsantrasyon, görsel uzamsal düşünme, hafıza-bellek alanlarında gelişim sağlayan, bununla birlikte sabır-sebat, yenilgiyi hazmetme, kararlılık, karar verme, tatlı rekabet gibi tutum ve davranışları geliştiren oyunlardır. Bu eğitimleri akıl ve  zeka oyunları eğitmenleri tarafından verilmektedir.

Akıl zeka oyunları etkinlikleri , akıl zeka oyunları ve akıl zeka oyunları örnekleri verilen akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programına hemen katılabilir, sertifika sahibi olabilirsiniz.

Akıl ve zeka oyunları öğretmeni nasıl olunur ? sorusuna cevap arayalım. Akıl zeka oyunları eğitmeni olabilmek için öncelikle bu konuda eğitim almalısınız. Eğitimi, üniversite onaylı yada meb onaylı sertifika veren kurumlarda kursa katılarak sertifikanızı alabilirsiniz. Alacağınız bu sertifikalarla eğitmen olarak özel yada devlet okullarında derse girebilirsiniz.

Akıl ve zeka oyunları eğitmenliği nasıl olunur? sorusuna cevap bulduktan sonra, Akıl ve zeka oyunları sertifikası alarak akıl ve zeka oyunları eğitmenliği yapacak kişilerdeki kazanımlar ise şu şekildedir.

Eğitimi Alan Kişiler;

Akıl ve zeka oyunları eğitmeni olan kişilerin eğitim sonunda kazanımları ;

  • Zeka ve akıl oyunlarını okul müfredatına ve eğitim programlarına adapte etmeyi öğrenecekler.
  • Zeka ve akıl oyunlarını öğrencilerin bilişsel ve fiziksel gelişimlerinde aktif olarak uygulayabilecekler.
  • Zeka ve akıl oyunlarını farklı gelişim alanlarına yönelik kullanımı konusunda bilgi sahibi olacaklar.
  • Zeka ve akıl oyunları konusunda öğrencilere ve ailelerine rehberlik edebilecekler.
  • Katılımcılar seçmeli ders olan zeka ve akıl oyunları dersini rahatlıkla yapabilecek yeterliliğe sahip olacaklar.
  • Katılımcılar zeka ve akıl oyunları çalışmaları sonunda çocuklar hakkında raporlama yaparak rehberliğe ve ailelerine dönüt verebilecekler.
  • Katılımcılar eğitim sonunda 50 tane oyun öğrenmiş olacaklar.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi Sertifikası Nereden Alınır?

Akıl zeka oyunları öğretmenliği yapabilmeniz için gerekli akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi ve sertifikasını Gri Danışmanlık’tan alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz uzaktan eğitim ile yapılan, akıl ve zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programı ile sizde akıl zeka oyunları eğitmeni olabilirsiniz. Hem ek gelir elde edersiniz hem de geleceğimizin teminatı olan çocukların gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın