Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Zeka ve Akıl Oyunları Sertifikası Uzaktan Eğitim

Zeka ve Akıl Oyunları Sertifikası Uzaktan Eğitim

Zeka ve Akıl Oyunları Sertifikası Uzaktan Eğitim

Zeka ve akıl oyunları sertifikası uzaktan eğitim programlarına katılarak akıl ve zeka oyunları sertifikası alınabilmektedir. Akıl ve zeka oyunları sertifikası ile zeka oyunları dersine eğitmen olarak girebilirsiniz. Zeka oyunları 1 uzaktan eğitimi kursu internetin olduğu her yerden katılabileceğiniz kurstur. Zeka oyunları uzaktan eğitim şeklinde yapılmaktadır. Uzaktan eğitim zeka oyunları eğitimi sayesinde zeka oyunları sertifikası sahibi olabilirsiniz.

Zeka oyunlarının çocukların zeka seviyelerinde artışa sebep olduğuna dair araştırmalar mevcuttur. Bunlardan en çok dikkat çekeni; Berkeley Üniversitesinde Dr. Silvia Bunge tarafından yapılanıdır. Araştırmaya göre; 8 hafta süresince, haftada iki kez 1 saat 15 dakika zeka oyunları ile çalışma yapılan çocuklarda en az 13 IQ puanı artış gözlendi. Bu neredeyse normal zeka seviyesindeki bir çocuğun parlak zeka, parlak zeka seviyesindeki bir çocuğun ise üstün zeka seviyesine çıkabilmesi anlamına geliyordu.

Zeka oyunları 1 uzaktan eğitimi kursu ile bulunduğunuz her yerden eğitime katılabilirsiniz. Zaman ve mekana bağlı kalmadan zeka oyunları uzaktan eğitim programı sayesinde zeka ve akıl oyunları eğitmeni olabilirsiniz.

Akıl zeka oyunları etkinlikleri , akıl zeka oyunları ve akıl zeka oyunları örnekleri verilen akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programı hakkında bilgi edinmek isterseniz buraya tıklayarak eğitimin içeriğine bakabilirsiniz.

Akıl ve zeka oyunları eğitmen eğitimi ile çocukların derslerinde ve sınavlarında başarılı olabilmeleri için çok önemli gördüğümüz özel gelişim alanlarını : Uzaysal algılama – mantık yürütme – konsantrasyon – eşleştirme – hafızada tutma – hızlı düşünme – savunma – simetri – sistemli ve doğaçlama gelişen sorunlara karşı çözüm üretme – taktik geliştirme – kısa ve uzun vadeli strateji üretme – tahmin – dikkat toplama – şekil tanıma – soyut düşünce – direnme hayal gücü – karar verme olarak sıralayabiliriz.

Akıl ve zeka oyunları eğitmenliği dersindeki materyalleri kullanacak öğretmenlerin, zeka geliştirme ve zeka-akıl oyunu materyallerini kullanma konusunda uzman olmaları gerekmektedir. Müfredata böyle bir dersi koymak ya da materyalleri temin etmek, dersin amacına uygun işlenebilmesi için yeterli olmayacaktır. Zeka oyunları dersinde kullanılabilecek onlarca materyalin hangi zaman dilimlerinde ne kadar süreyle hangi amaçlarla ve ne şekilde kullanılacağı konusunda öğretmenlerin eğitilmesi zaruridir. Gri Danışmanlık Uzman Öğretmenleri kanalıyla düzenlenen SERTİFİKALI “Zeka ve Akıl Oyunları Eğitmeni” kursları alandaki ihtiyaca cevap verecektir. Zeka ve akıl oyunları sertifikası uzaktan eğitim programları ile alınabilmektedir. Sertifikalı bu eğitimlerin sonucunda öğretmenlerimiz zeka ve akıl oyunları konusunda uzmanlaşacak ve öğrencilerin dersten en üst düzeyde istifade edebilmesi konusunda profesyonel çalışma yürütebilecektir.

Uzaktan Eğitimin Avantajları

  • İnternet olan her yerden pc, laptop, tablet ve akıllı telefonlar ile eğitimlere 7/24 katılabilirsiniz.
  • Dersleri tekrar tekrar izleyip pekiştirmeyi sağlar.
  • Sosyal hayatınızı kolaylaştırır.
  • Mekandan , zamandan bağımsız hareket etmenizi sağlar.
  • Rahat eğitim alma avantajından yararlanırsınız.
  • Dilediğiniz gün eğitiminizi başlatma hakkınız vardır.

Zeka ve akıl oyunları sertifikası uzaktan eğitim programlarının avantajlarından istifade edilerek alınabililmektedir.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi Sertifikası Nereden Alınır ?

Akıl zeka oyunları öğretmenliği yapabilmeniz için gerekli akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi ve sertifikasını Gri Danışmanlık’tan alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz uzaktan eğitim ile yapılan, akıl ve zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programı ile sizde akıl zeka oyunları eğitmeni olabilirsiniz. Hem ek gelir elde edersiniz hem de geleceğimizin teminatı olan çocukların gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey buraya tıklamak ve akıl ve zeka oyunları eğitmenlik sertifika programına katılmak.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp