Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Zeka ve Akıl Oyunları Sertifikası Uzaktan Eğitim

Zeka ve Akıl Oyunları Sertifikası Uzaktan Eğitim

Zeka ve Akıl Oyunları Sertifikası Uzaktan Eğitim programlarına katılarak akıl ve zeka oyunları sertifikası uzaktan eğitim ile alınabilir. Akıl ve Zeka Oyunları sertifikası ile zeka oyunları dersine eğitmen olarak girebilirsiniz.

Zeka oyunlarının çocukların zeka seviyelerinde artışa sebep olduğuna dair araştırmalar mevcuttur. Bunlardan en çok dikkat çekeni; Berkeley Üniversitesinde Dr. SilviaBunge tarafından yapılanıdır. Araştırmaya göre; 8 hafta süresince, haftada iki kez 1 saat 15 dakika zeka oyunları ile çalışma yapılan çocuklarda en az 13 IQ puanı artış gözlendi. Bu neredeyse normal zeka seviyesindeki bir çocuğun parlak zeka, parlak zeka seviyesindeki bir çocuğun ise üstün zeka seviyesine çıkabilmesi anlamına geliyordu. Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Uzaktan Eğitim

Uzaktan Eğitim Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi ile çocukların derslerinde ve sınavlarında başarılı olabilmeleri için çok önemli gördüğümüz özel gelişim alanlarını: Uzaysal algılama – mantık yürütme – konsantrasyon – eşleştirme – hafızada tutma – hızlı düşünme – savunma – simetri – sistemli ve doğaçlama gelişen sorunlara karşı çözüm üretme – taktik geliştirme – kısa ve uzun vadeli strateji üretme – tahmin – dikkat toplama – şekil tanıma – soyut düşünce – direnme hayal gücü – karar verme olarak sıralayabiliriz. Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Uzaktan Eğitim

Uzaktan Eğitim Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği dersindeki materyalleri kullanacak öğretmenlerin, zeka geliştirme ve zeka-akıl oyunu materyallerini kullanma konusunda uzman olmaları gerekmektedir.

Müfredata böyle bir dersi koymak ya da materyalleri temin etmek, dersin amacına uygun işlenebilmesi için yeterli olmayacaktır. Zeka oyunları dersinde kullanılabilecek onlarca materyalin hangi zaman dilimlerinde ne kadar süreyle hangi amaçlarla ve ne şekilde kullanılacağı konusunda öğretmenlerin eğitilmesi zaruridir. Gri Danışmanlık Uzman Öğretmenleri kanalıyla düzenlenen SERTİFİKALI “Zeka ve Akıl Oyunları Eğitmeni” kursları alandaki ihtiyaca cevap verecektir. Sertifikalı bu eğitimlerin sonucunda öğretmenlerimiz zeka ve akıl oyunları konusunda uzmanlaşacak ve öğrencilerin dersten en üst düzeyde istifade edebilmesi konusunda profesyonel çalışma yürütebilecektir.

Uzaktan Eğitimin Avantajları

Zeka ve Akıl Oyunları Eğitimi Uzaktan Eğitim olarak almanın faydaları

  • İnternet olan her yerden pc, laptop, tablet ve akıllı telefonlar ile eğitimlere 7/24 katılabilirsiniz.
  • Dersleri tekrar tekrar izleyip pekiştirmeyi sağlar.
  • Sosyal hayatınızı kolaylaştırır.
  • Mekandan , zamandan bağımsız hareket etmenizi sağlar.
  • Rahat eğitim alma avantajından yararlanırsınız.
  • Dilediğiniz gün eğitiminizi başlatma hakkınız vardır.

AKIL VE ZEKA OYUNLARI EĞİTMEN EĞİTİMİ  Sertifikası Almak İster misiniz?. Ayrıntılı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat