Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Zeka ve Akıl Oyunları Eğitmenliği Kursu Antalya

Zeka ve Akıl Oyunları Eğitmenliği Kursu Antalya

Zeka ve akıl oyunları eğitmenliği kursu Antalya , uzaktan eğitim ile verilen devlet üniversitesi onaylı akıl ve zeka oyunları sertifikası alabileceğiniz bir programdır. Akıl ve zeka oyunları eğitmenliği Antalya programına katılarak alacağınız akıl ve zeka oyunları sertifikası ile MEB’de, halk eğitim merkezlerinde ve tüm özel kurumlarda akıl zeka oyunları eğitmeni olarak çalışabilirsiniz.

Zeka ve Akıl Oyunları Eğitmenliği Kursu Antalya

Antalya akıl ve zeka oyunları sertifikası uzaktan eğitim programına, Antalya ili ve ilçelerinden katılabilirsiniz. Antalya akıl ve zeka oyunları eğitmenliği, MEB’de egzersiz açabileceğiniz, akıl zeka oyunları öğretmenliği yapabileceğiniz, akıl ve zeka oyunları sertifikası Antalya programıdır. Antalya akıl zeka oyunları eğitmenliği programına hemen başvurarak akıl ve zeka oyunları sertifikası alabilirsiniz. Eğitim içeriğine buraya tıklayarak bakabilirsiniz

Zeka ve akıl oyunları eğitmenliği kursu Antalya programı, çocukların ve yetişkinlerin strateji geliştirme, planlama, mantık yürütme-mantıksal bütünleme, görsel-uzamsal düşünme, yaratıcılık, dikkat – konsantrasyon, hafıza ve bellek alanlarında gelişimini sağlayan, aynı zamanda; ileriyi görme, planlama ve sabır, sebat, kararlılık, karar verme, yenilgiyi hazmetme, rekabet gibi tutum ve davranışları geliştiren, kinestetik alanda uygulamaya imkan sağlayan oyunların eğitimleri verilecektir.

Antalya akıl ve zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifikası kursu ile çocuklarda bu gelişimi sağlayan zeka oyunlarının eğiticisi ve uygulayıcısı olacak eğitmen-öğretmenlerin, çocuklarda oyunun önemi, geliştirdiği alanlara göre zeka oyunları konularında teorik ve uygulamalı eğitimlerle beraber, raporlama ve uygulama prensiplerine hakim olmaları hedeflenmektedir. Bu eğitimlerinde akıl ve zeka oyunlarının uygulamasında zenginlik katacak sıra dışı düşünme becerisi etkinliklerine de yer verilecek ve örnek etkinlikler paylaşılacaktır.

Antalya akıl ve zeka oyunları Kursu Milli Eğitim Bakanlığı tarafından seçmeli ders olarak kabul edilen akıl ve zeka oyunları eğitimi Meb müfredatına uygun olarak yapılmaktadır. Antalya akıl ve zeka oyunları eğitmenlik sertifika programı, MEB’de egzersiz açabileceğiniz bir programdır. Akıl ve zeka oyunları eğitmenliğini aldığınız bu kurs ile beraber MEB’de görev yapan öğretmenlerimiz egzersiz açabilir. Ayrıca akıl ve zeka oyunları seçmeli derse eğitici olarak katılabilir. MEB’de görev almayan eğiticilerimiz de özel kurum ve kuruluşlarda akıl ve zeka oyunları eğitmeni olarak çalışabilirler. Sertifikalar Üniversite onaylıdır

Zeka ve Akıl Oyunları Eğitmenliği Kursu Antalya Programına Kimler Katılabilir ?

Antalya akıl ve zeka oyunları eğitici eğitimi sertifikasını kimler alabilir ?

– Okul öncesi eğitmenleri

– Yeni mezun öğretmenler

– Eğitim sektöründe çalışmak isteyenler,

– Zeka Oyunları eğitmenliği yapmak isteyenler

– Zeka oyunları dersi vermek isteyen öğretmenler

– Çocuklarına daha yararlı olmak isteyen ebeveynler

– Çocuklarla keyifli oyunlar oynamak isteyen herkes katılabilir.

Akıl Zeka Oyunları İş İmkanları

Antalya akıl ve zeka oyunları sertifikası ne işe yarar ? Akıl zeka oyunları sertifika programı ile ;

  • Akıl zeka oyunları kurs merkezlerinde eğitici olabilirsiniz.
  • Halk Eğitim ‘de gerekli şartları karşılamanız halinde Kurs Verebilirsiniz.
  • Okullar Hayat Modülü üzerinden Okullar Hayat Olsun Projesi kapsamında “ Kişisel Gelişim “ başlığı altında yer alan Zeka Oyunları başlığından Yaz dönemi ya da Öğrenim Döneminde kurs açabilirsiniz. Maksimum 120 Saat kurs açılabilmektedir.
  • Kreş, anaokulu vb. okul öncesi eğitim kurumlarında “ Akıl Zeka Oyunları Eğiticisi “ olarak görev alabilirsiniz. İş bulabilirsiniz.
  • Belediyelerin açmış olduğu etkinlik merkezlerinde görev alabilirsiniz.
  • Kendi yerinizi açabilirsiniz.
  • Etkinlik merkezlerinde çalışabilirsiniz.

Antalya akıl ve zeka oyunları eğitmenlik sertifika programı uzaktan eğitim şeklinde yapılan ve Türkiye’nin her yerinden katılacağınız bir programdır. İnternet olan her noktadan derslere katılım sağlayabilir, Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi Sertifikasını alabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp