Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Zeka Oyunları Öğreticiliği Eğitimi

Zeka Oyunları Öğreticiliği Eğitimi

Zeka Oyunları Öğreticiliği çocuklara fayda sağlayan özel bir eğitimdir. Öğrencilerine daha farklı alanlarda yetkinlik kazandırmak isteyen hocalar tarafından tercih edilen bir programdır. Aynı zamanda yalnızca öğretmenler değil ebeveynler de sık sık bu kursa başvurmaktadır. Üniversite onaylı, E – devlet’ te sorgulanan sertifika programı, oldukça nitelikli ve kapsamlı bilgileri de bünyesinde barındırmaktadır.

Zeka Oyunları Öğreticiliği Eğitimine Kimler Katılabilir?

Zeka Oyunları Eğitmenliği eğitim programına bu alanda çocuklara ve öğrencilerine fayda sağlamak isteyen herkes katılım sağlayabilmektedir. Herhangi bir yaş ve cinsiyet kriteri mevcut değildir. Bu sayede alanında başarı sağlamak isteyen herkes rahatlıkla katılabilmektedir. Kapsamlı bir eğitim programının mevcut olduğu kurs sistem MEB onaylıdır. Pek çok kurumda istihdam edebilmeniz için de olanak sağlamaktadır. Çocukların zeka ve algı alanlarında gelişimlerini destekleyen oyunlar ve bu oyunların nasıl öğretileceği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Hem öğretmenler hem de ebeveynler için oldukça önemli bir programdır.

Zeka Oyunları Öğreticiliği Kursu Nasıl Alınır?

Zeka Oyunları Öğretmenliği kursu Gri Danışmanlık bünyesinde sunulmaktadır. Uzaktan eğitim sisteminde aktif olarak işlenen dersleri sonradan da izleyebilirsiniz. Düzenli ve sürekli olarak takip ettikten sonra program bitiminde yer alan başarı sınavına girerek sertifikanıza erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede kamu ve özel kurumlarda istihdam edebilme imkanına da erişirsiniz. Kursiyerlere sunulan eğitim programı sonundaki sınav çoktan seçmeli olup minimum 50 puan alındığı takdirde adaylar başarılı kabul edilmektedir.

Akıl Oyunları Eğitmenliği Eğitimi Nereden Alınır?

Zeka Oyunları Öğreticiliği Gri Danışmanlık üzerinden alınabilmektedir. Uzaktan eğitim sisteminde işlenen derslere müsaittik durumunuza göre katılım sağlayabilirsiniz. Kapsamlı bilgilere yer verilen sertifika kursu üniversite onaylı olup e – devlette sorgulanabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede pek çok kurumda geçerli yetki belgesine de erişim sağlama imkanı elde edebilirsiniz. Eğitim programına hem öğretmenler hem de ebeveynler katılım sağlamaktadır. Zeka oyunları öğreticiliği kursu çocuklara faydalı olmak ve gelişimlerini desteklemek adına tasarlanan program, üniversiteler ile işbirliği içindedir. Bu sayede donanım sahibi bir ekip tarafından dizayn edilmekte, hem kursiyerlere hem de çocuklara üst düzey bir fayda sağlamaktadır.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi sertifika programına katılarak e devletten sorgulanabilen üniversite onaylı akıl ve zeka oyunları eğitmenlik sertifikası sahibi olabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Eğitim içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın