Şirinevler Mh. Mareşal Fevzi Çakmak Cd. Gediz Sk. No: 6 Bahçelievler / İSTANBUL

Yozgat Hasta Kayıt Kabul İşlemleri Kursu, Yozgat Tıbbi Sekreterlik Kursu

Yozgat Hasta Kayıt Kabul İşlemleri Kursu, Yozgat tıbbi sekreterlik kursu

Yozgat hasta kayıt kabul sertifika programı, hasta kayıt kabul personeli yetiştirme programıdır. Hasta kayıt kabul kursu Yozgat programı uzaktan eğitim olarak yapılmaktadır. Yozgat hasta kabul kursu programına internetin olduğu her yerden katılabileceğiniz sertifika programıdır.

Yozgat hasta kabul kursu programı sonunda devlet üniversitesi onaylı sertifika verilmektedir. Hasta kabul kursu Yozgat programına katılarak alacağınız Yozgat hasta kabul sertifikası ile tüm sağlık kurumlarında çalışabilirsiniz.

Yozgat tıbbi sekreterlik kursu programı hastanelerde ve sağlık kurumlarına tıbbi sekreter olarak çalışabilecek personel yetiştirme programıdır. Tıbbi sekreterlik Yozgat kurs programlarına katılarak alabileceğiniz Yozgat tıbbi sekreterlik sertifikası ile tüm sağlık kurumlarında tıbbi sekreter olarak çalışabilirsiniz

Hasta kabul kursu Yozgat ili ve tüm ilçelerinden katılabileceğiniz bir programdır. Yozgat hasta kabul kursları ile yeni bir iş fırsatı oluşturabilirsiniz

SERTİFİKA DEVLET ÜNİVERSİTESİ ONAYLIDIR

Yozgat tıbbi sekreterlik kursu programına katılmak için iletişim numaralarımızdan irtibata geçmelisiniz. Tıbbi sekreterlik kursu Yozgat programları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Yozgat Hasta Kayıt Kabul İşlemleri Sertifika Programı, Hastanelerde, muayenehanelerde, sağlık ocaklarında, aile sağlığı merkezlerinde çalışmakta bulunan hasta kabul işlemleri görevlilerinin çalışmaya devam edebilmeleri için veya bu iş yerlerinde işe başlayacak olan görevlilerin çalışabilmeleri için zorunlu tutulan bir eğitim programıdır.

Yozgat Hasta Kabul Kursu ile Sağlık kuruluşlarında hasta giriş-çıkış işlemlerini yapabilecek dokümantasyon işlemlerini bilgisayar ortamında kayıt altına alabilecek hastane otomasyon programlarını kullanabilecek eleman yetiştirmektir.

Hasta kabul işlemleri elemanı, Sağlık hizmeti veren tüm kurum ve kuruluşlarda, hasta giriş/çıkış işlemlerini, hastanın tedavi ve poliklinik hizmetleri sürecindeki dokümantasyon işlemlerini evrak ve bilgisayar ortamında kayıt altına alan, arşivleyen kişidir.

Bu Eğitime Kimler Katılabilir?

Yozgat hasta kabul kursu programına kimler katılabilir. Yozgat tıbbi sekreterlik kursu eğitimine kimler katılabilir?

– En az okur yazarlık seviyesinde diploma sahibi olanlar,
– Hasta Kabul İşlemleri Sertifikası almak isteyenler,
– Hasta Kabul İşlemleri ile ilgili alanlarda çalışmak isteyenler.

EĞİTİM UZAKTAN EĞİTİM ŞEKLİNDEDİR

Hasta Kabul Kursu Sertifikasına Sahip Kişilerin Çalışma Alanları

Hasta kabul sekreterliği kursu Yozgat programına katılıp mesleki sertifikasını alanlar

  1. Hastanelerde (üniversite, devlet, dal, özel),
  2. Sağlık ocağı,
  3. Poliklinikler,
  4. Tıbbi laboratuvarlar,
  5. Tıp merkezleri vb. yerlerde çalışabilirler.

İş Başvurularınızda diğerlerinden farkınızı ortaya koymak ve Hasta Kabul Personeli olmak için yeterli olduğunuzu göstermesi amacıyla Hasta Kabul Personeli Sertifikasını alabilirsiniz.

HASTA KABUL İŞLEMLERİ Sertifika Programına Katılmak İster misiniz? Başvurmak ve Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Tıklayınız

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat