Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Yaşam Koçluğu Fiyatları

yaşam koçluğu

Yaşam Koçluğu Fiyatları

Yaşam koçluğu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Yaşam koçu olmak için bu alanda size katkı sağlayacak, üniversite onaylı ya da meb onaylı bir kursa gitmeniz gerekmektedir. Yaşam koçu kursunu tamamladığınızda sahip olacağınız sertifika ile kariyerinize yepyeni bir başlangıç yapabilirsiniz. İlerleyen süreçlerde seminerlere katılmak insanlarla olan ilişkinizi de geliştirecektir.

Yaşam Koçluğu Eğitimi Ücretleri 500 TL den 7.000 Avro ya kadar hatta daha pahalı Koçluk eğitimleri olduğunu görmekteyiz. Yaşam koçluğu eğitimi hayatınızın her alanında ihtiyaç duyacağınız bir rehberdir. Kısa veya uzun vadeli planlarınızı sonuca ulaştırmak için planlar yapan, üretken ve çözüm odaklı yaşam koçları doğrularınızı yaşamınıza uyarlar. Yaşam koçluğunun amacı, hedeflerinize en kısa yoldan ulaşabilmenizi sağlamak, bu hedefleri farklı durumlara yönelik gerçekleştirebilmenize de yardımcı olmak, kısacası size öğrenmeyi öğretebilmektir.

Yaşam Koçluğu Eğitimi Fiyatları. Koçluk ilişkisi destekleyicilik, koruma, ortaya koyma ve zorlama yoluyla bireysel kariyer gelişimine destek olur. Aynı zamanda psikososyal işlevleri de hedef alır.En iyi davranış şekli, işyeri değerleri, kişisel ikilemler ve grup tarafından benimsenme duygusu. Destek alacak kişi kendini ilerletmek için kendi güçlü ve zayıf yanlarını tanımalı, ilerleme ve kişisel gelişme sürecinde devamlılık peşinde olmalıdır. Koçluğu bu ilerlemeyi kolaylaştıran bir yol olarak görmelidir.

Yaşam Koçluğu Fiyatları, Yaşam Koçluğu Ücretleri Nedir

Yaşam Koçluğu Eğitimi Fiyatları. Koçun işi destek alan kişinin önüne yeni şeyler sermektir. Beceriler, iş deneyimi, insanlar ve konumlar. Destek alan öğrenmeye istekli değilse, sunulan bu imkanlardan çok yararlanır. Destek alan kişi ilerlemeyi ve yeni sorumluluklar üstlenmeye can atmalıdır. Bu özelliklerden herhangi birisi eksik kalırsa, koçluk deneyiminden tam anlamıyla yarar sağlayamaz. Koçluk mutlaka herkese yarar sağlayacak denemez. Genelde en çok yararlanacak olan kişiler, öz farkılığa sahip olanlar, öğrenmeye hevesli ve tutkusu yüksek olanlardır. Koçluğun yararlarını finansal terimlerle ifade etmek olanaklı değildir. Örtük bilgi, kodlaması ve yazılı halde ya da veri tabanı halinde saklanması zor olan bir bilgidir.

Yaşam Koçluğu Eğitimi Fiyatları. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde bulunduğunuz her yerden bu eğitime katılabilirsiniz. Üstelik eğitimi tamamladıktan sonra sizlere Kamu üniversitesi onaylı sertifika verilecektir. Size verilecek olan sertifikaları ister yurt içinde isterseniz de yurt dışında kullanabilirsiniz. Size verilecek olan sertifikaların üzerinde online eğitim aldığınıza dair herhangi bir yazı ya da görsel bulunmamaktadır. Eğitimlerimiz çeşitli videolar, görseller ve quizlerle zenginleştirilmiş içeriğe sahiptir. Örnek Ders Videosu İzlemek İçin Tıklayınız

Sertifika ve eğitim hakkında bilgi almak ya da eğitimi satın almak için linke tıklayınız. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

PROFESYONEL YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİ Sertifika Programına Katılmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat