Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Yaratıcı Drama Sertifikası Nereden Alınır

Yaratıcı Drama Sertifikası Nereden Alınır

Yaratıcı Drama Sertifikası Nereden Alınır, Yaratıcı drama nedir, yaratıcı dramanın kullanıldığı alanlar nelerdir, drama sertifikası nereden alınır, drama sertifikası nasıl alınır sorularının ayrıntıları yazımızda.

Yaratıcı Drama Sertifikası Nereden Alınır diye düşündüğümüzde karşımıza birçok kurs programı çıkmaktadır. Yaratıcı Drama Eğitimi veren kurumlar karşımıza Üniversite onaylı ve Meb onaylı eğitimler veren kurumlar  olarak karşımıza çıkar. Sertifikada yer alacak onayın geçerlilik açısından hiçbir farkı yoktur. Önemli olan kurumun verdiği eğitimin kalitesidir

Yaratıcı Drama Nedir?

Yaratıcı drama; bir grubu oluşturan üyelerin yaşama deneyimlerinden yola çıkarak, bir amacın, düşüncenin, doğaçlama, rol oynama (rol alma) gibi teknik- lerden yararlanarak, canlandırılmasıdır.

Yaratıcı Dramanın Kullanıldığı Alanlar Nelerdir?

Drama Sertifikası Nereden Alınır. Okul öncesi yaşlardan başlayarak herkesin katılabildiği yaratıcı drama, yöntem ve araç olarak pek çok alanda kullanılabilmektedir. Bu alanlar arasında, eğitim bilimleri, psikolojik danışma ve rehberlik, sosyal hizmetler, sokak çocukları, işitme-görme-zihinsel-konuşma-otistik engelli çocukların eğitimlerinde, kültürler arası çalışmalarda, ev kadınlarına yönelik çalışmalarda vb. alanlarda kullanılmaktadır. Şunu söylemek mümkündür, insanın insanla etkileşimde bulunduğu her alan, yaratıcı dramanın kullanımına uygundur.

Yaratıcı Sertifikası Nereden Alınır?

Yaratıcı Drama Sertifikası Nereden Alınır. Yaratıcı Drama Sertifika Eğitim Programımıza Katılarak Sertifikanızı Alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Yaratıcı Drama Eğitimi Uzaktan Eğitim ile Öğrenebilir miyim?

Evet çok rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Uzaktan Eğitim Yaratıcı Drama Eğitimi çekimleri stüdyo ortamında, sizlerin en iyi şekilde öğrenebileceği kurgu ve içerikle hazırlanmış üniversitenin onayını aldıktan sonra çekimleri yapılmıştır.

YARATICI DRAMA EĞİTMEN EĞİTİMİ Sertifikası Almak İster misiniz? Ayrıntılı Bilgi İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat