cuzdan destek1 sunum bilgi gazete nakliye dunya gulenyuz yorum arti urun klasor elmas monitor iletisim telefon bilim anlasma alinti video canta soru sepet foto kalp ampul kampanya destek2 kullanici konum bina istatistik ok mouse kurumsal zar liste ev ceptelefonu sozlesme takvim duyuru yildiz menu saat pdf ayar whatsapp para deney tamir
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Yaratıcı Drama Öğretmenleri Ne Kadar Maaş Alıyor ?

Yaratıcı Drama Öğretmenleri Ne Kadar Maaş Alıyor ?

Yaratıcı Drama Öğretmenleri Ne Kadar Maaş Alıyor ?

Yaratıcı drama öğretmenleri ne kadar maaş alıyor ? Yaratıcı drama eğitmeni maaşları ne kadar ? Yaratıcı drama öğretmenleri , drama eğitmenleri maaşları son yıllarda artış göstermiştir. Yaratıcı drama öğretmenlerinin yaptıkları işleri, çalışma koşullarını ve maaşları hakkında bilgiler yazımızda.

Drama öğretmenleri ne kadar maaş alır sorusuna yanıt aramadan önce drama öğretmeni olmak için şartları nelerdir bilmek gerekir. Drama öğretmeni olmak için şartlar yazımızı tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yaratıcı drama etkinlikleri , yaratıcı drama oyunları ve yaratıcı drama örnekleri verilen yaratıcı drama eğitmen eğitimi sertifika programı hakkında bilgi edinmek isterseniz buraya tıklayarak eğitimin içeriğine bakabilirsiniz.

Yaratıcı drama eğitmeni maaşları kurumlara ve çalışma şekillerine göre değişiklik göstermektedir. Yaratıcı drama öğretmeni aranıyor, anaokuluna drama öğretmeni aranıyor, drama öğretmeni arayan okullar gibi iş ilanlarını takip ettiniz ve bir kurumla görüşme yapacaksanız. Görüşmede part time drama öğretmeni ya da tam zamanlı yaratıcı drama öğretmeni mi aradıkları belirtilmelidir. Bu alacağınız maaş miktarını etkiler.

Drama öğretmenleri ne kadar maaş alıyor sorusuna cevap verirken görüşmelerde özel okul öğretmenleri yazın maaş alıyor mu, özel okullarda öğretmen maaşları örnekleri bilmek gerekir. Bazı özel okullar 1 yıllık anlaşma yaparken, bazı özel okullar ise 10 aylık anlaşma yapabilmektedir. Bu ortalama aylık maaş miktarını etkiler.

Drama öğretmeni ilanları incelenirken başvuru şartları ve çalışma zamanları ve şekilleri incelenmelidir. Benzer kurumlarda teklif edilen maaş miktarlarını araştırmak gerekir. Yaratıcı drama öğretmenleri ne kadar maaş alıyor sorusu ilanlar incelenerek yada daha önce çalışan kişilerden soruşturularak bilgi edilmelidir.

Yaratıcı Drama Öğretmenleri Ne Kadar Maaş Alır ?

Yaratıcı Drama Öğretmenleri Maaşları 657 Sayılı Devlet Memuru Statüsünde çalışanlar Her sene yılda iki defa ocak ve temmuz ayında zam almaktadırlar. Her Zam döneminde aldıkları Zam oranı ise %3 lük bir dilimdir ve Ek olarak Evli olan ve eşi çalışmayan bir Drama Öğretmeninin maaşına ilave olarak Aile yardım tazminatı ve çocuğu olanlar için yaş grubuna göre değişiklik gösteren bir rakam ilave edilmektedir.

Yaratıcı Drama Öğretmenleri Maaşları 2018 Ocak döneminde Aldığı Maaş Devlet okullarında 1400 TL ile 1800 TL arasında değişmektedir.

Özel okullarında Yaratıcı Drama Öğretmenleri maaşları ise 2250 TL ile 2600 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi Sertifikası Nereden Alınır ?

Gri danışmanlık – üniversiteler işbirliği ile hazırlanan yaratıcı drama eğitmen eğitimi sertifika programına katılarak sertifikanızı alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz uzaktan eğitim ile yapılan, yaratıcı drama eğitmen eğitimi sertifika programı ile sizde yaratıcı drama eğitmeni olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey buraya tıklamak ve yaratıcı drama eğitmenlik sertifika programına katılmak.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp