Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi Sertifika Programı

Ürün Fiyatı:
2000 TL 1250 TL

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi Sertifika Programı, uzaktan eğitimle verilen kamu üniversitesi onaylı bir eğitim programıdır. Yaratıcı drama formatörlük eğitimi sonunda alınacak yaratıcı drama formatörlük sertifikası ile yaratıcı drama eğitmeni / liderliği formatörü olarak drama formatörlüğü yapabilirsiniz. Ayrıca hem eğitmen eğiticisi olup hem de bu eğitimi uygulama yetkisi almış olacaksınız. Yaratıcı drama formatörü olarak MEB’e bağlı kurumlarda, kamu ve özel kurumlarda çalışabilirsiniz. Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi sertifika programına hemen başvurarak Yaratıcı drama formatörlük sertifikası hemen alabilirsiniz.

SON BAŞVURU 23 ŞUBAT 2019 Saat 23:59

yaratıcı drama formatörü, yaratıcı drama formatörlük eğitimi, yaratıcı drama formatörlük sertifikası, yaratıcı drama formatörlük kursu

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi Sertifika Programı

Eğitimin Amacı

Yaratıcı drama formatörlük eğitimi ile eğitimde yaratıcı drama lideri /eğitmeni uygulayıcısı yetiştirebilir, seminerler organize edebilirsiniz. Yaratıcı drama formatörü yetiştirme eğitimi üniversite onaylı olup, tüm resmi ve özel kurumlarda geçerlidir.

Bu Eğitime Kimler Katılmalı?

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi sertifikasını kimler alabilir?. Yaratıcı drama formatörlük eğitimi programına kimler katılabilir.

Yaratıcı drama formatörlük eğitici eğitimi sertifika programına, tüm öğretmenler, eğitimciler ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

İstihdam İmkanları

Yaratıcı drama formatörlük sertifikası ne işe yarar?. Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi sonunda Yaratıcı Drama formatörlük sertifikasını alanlar ve mesleğin yeterliliğini sağlayanlar ;

– Özel okullarda,

– Özel öğretim merkezlerinde,

– İş yerlerinde,

Kurumsal firmalarda seminerler düzenleyebilir, eğitimler verebilirsiniz. Tüm devlet ve özel kurum ve kuruluşlarında yaratıcı drama eğitmeni / lideri yetiştirilmesinde görev alabilirsiniz.

Eğitim Süresi ve Şekli

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi, internet ortamında uzaktan eğitim yöntemiyle verilmektedir. Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi süresi 60 gündür. Eğitime ait videolar ve dökümanlar uzaktan eğitim sistemine yüklenmiştir. Katılımcılar eğitim süresi içerisinde diledikleri gün ve saatlerde sisteme giriş yaparak eğitimlerini tamamlayabilirler.

Eğitim Süresi: 60 Gün / 410 Saat

Eğitim Şekli : Uzaktan Eğitim Sistemi İle İnternet Üzerinden Video Ders ( A-Senkron)

Katılımcı Sayısı : 20 kişi

Sınav Tarihi: Sınav Tarihi Eğitimin Görüleceği Uzaktan Eğitim Sistemi Üzerinden Duyurulacaktır.

Sınav Şekli ve Türü: Uzaktan Eğitim Sistemiyle, Çoktan Seçmeli Test

Sınav Soru Sayısı: 14

Sertifika Sınav Hakkı: 4

Sertifika Sınavı Başarı Puanı: Minimum 50 puan

Belgelendirme : Sertifika, Kamu Üniversitesi Onaylı

Uzaktan Eğitim Nasıl Alınacak?

Uzaktan eğitim Yaratıcı Drama Formatörlük Sertifikası nasıl alınacak?. Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi uzaktan eğitim programının işleyiş süreci ;

– Kesin kayıt işlemlerini tamamlayan kursiyerlerimize kullanıcı adı ve şifreleri sms ve mail yoluyla gönderimi sağlanır.

– Kullanıcı adı ve şifreniz ile uzaktan eğitim platformuna giriş yapılır.

– Eğitim videoları, ders dokümanları ve sınavınız sistemde karşınıza yüklü halde gelir.

– Eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleyebilirsiniz.

– Eğitim süresi dolmadan en geç 1 gün önce online sınavınızı gerçekleştirip eğitiminizi tamamlamış olursunuz.

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi Sertifikası Fiyatları

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi Ücretleri Kampanya 2000 TL Yerine 1250 TL

Ödeme Seçenekleri: Havale / EFT / Bankamatik

Eğitim Bilgi Formu

Bu Eğitim Programı Hakkında Detaylı Bilgi Almak İster misiniz?. İletişim Bilgilerinizi Bırakın. Eğitim Danışmanlarımız En Kısa Sürede Sizi Arasın. 

Adınız ve Soyadınız (Gerekli)

Telefon Numaranız (Gerekli)

E-Posta Adresiniz (Gerekli)

REFERANS (Bize Nasıl Ulaştınız) (Gerekli)

Yaşadığınız Şehir (Gerekli)

Bilgi Almak İstediğiniz Kursu Seçin (Gerekli)

İletmek İstedikleriniz

Kayıt Olmak ve Kayıt Formunu Doldurmak için TIKLAYINIZ

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ | 0 552 254 9664 | iletisim@gridanismanlik.com |

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi, Yaratıcı Drama Formatörlük sertifikası ile drama formatörlüğü yapabilirsiniz. Yaratıcı drama Formatörlük kursu Devlet üniversitesi işbirliği ile yapılan yaratıcı drama formatörlük belgesi alacağınız programdır. Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi sertifikası uzaktan eğitim olarak yapılmakta ve Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz. Yaratıcı Drama Formatörlük kurs programı hakkında bilgi almak için eğitim bilgi formunu doldurabilirsiniz. Drama Formatörlüğü sertifikası almak için kayıt formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi internetin olduğu her yerden katılabileceğiniz programdır. Yaratıcı Drama Formatörlük kursu 4100 saatlik program olup eğitim sonunda ” Yaratıcı Drama Formatörlüğü Sertifikası ” alınacaktır. Yaratıcı Drama Formatörlük Sertifika Programı 60 Gün sürmektedir. Uzaktan eğitim Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi kursu sonunda aldığınız sertifikada Uzaktan Eğitim ibaresi yer almaz.

Örnek Ders Videosu İzlemek İçin Tıklayınız

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat