iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi Sertifika Programı

Ürün Fiyatı:
2000 TL 1500 TL
Kampanya
Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi Sertifika Programı

Yaratıcı drama formatörlük eğitimi , üniversiteler iş birliği ile hazırlanan eğitim programıdır. Yaratıcı drama formatörlük eğitimi sonunda alınacak yaratıcı drama formatörlük sertifikası ile yaratıcı drama eğitmeni / liderliği formatörü olarak drama formatörlüğü yapabilirsiniz. Ayrıca hem eğitmen eğiticisi olup hem de bu eğitimi uygulama yetkisi almış olacaksınız. Yaratıcı drama formatörü olarak MEB’e bağlı kurumlarda, kamu ve özel kurumlarda çalışabilirsiniz. Sertifikalar üniversite onaylıdır.

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi

Yaratıcı drama formatör eğitimi ile eğitimde yaratıcı drama lideri /eğitmeni uygulayıcısı yetiştirebilir, seminerler organize edebilirsiniz. Yaratıcı drama formatörü yetiştirme eğitimi üniversite onaylı olup, tüm resmi ve özel kurumlarda geçerlidir.

Yaratıcı Drama Eğitici Eğitimi ‘ne Kimler Katılabilir ?

Yaratıcı drama formatörlüğü eğitimi sertifikasını kimler alabilir ? Yaratıcı drama formatörlük eğitici eğitimi sertifika programına, tüm öğretmenler, eğitimciler ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Yaratıcı Drama Formatörlük Sertifikası Ne İşe Yarar ?

Mesleğin yeterliliğini sağlayanlar ;

– Özel okullarda

– Özel öğretim merkezlerinde

– İş yerlerinde

Kurumsal firmalarda seminerler düzenleyebilir, eğitimler verebilirsiniz. Tüm devlet ve özel kurum ve kuruluşlarında yaratıcı drama eğitmeni / lideri yetiştirilmesinde görev alabilirsiniz.

Eğitim Süresi ve Şekli

Yaratıcı drama formatörlük eğitimi , internet ortamında uzaktan eğitim yöntemiyle verilmektedir. Eğitim süresi 60 gündür. Eğitime ait videolar ve dokümanlar uzaktan eğitim sistemine yüklenmiştir. Katılımcılar eğitim süresi içerisinde diledikleri gün ve saatlerde sisteme giriş yaparak eğitimlerini tamamlayabilirler.

Eğitim Süresi ve Saati : 60 Gün / 410 Saatlik Sertifika

Eğitim Şekli : Uzaktan eğitim sistemi ile internet üzerinden video ders ( A-Senkron)

Sınav Şekli ve Türü : Uzaktan eğitim sistemiyle, çoktan seçmeli test

Sertifika Sınav Hakkı : 5

Sertifika Sınavı Başarı Puanı : Minimum 50 puan

Belgelendirme : Kamu üniversitesi onaylı sertifika

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi Uzaktan Eğitim Nasıl Alınacak ?

– Kayıt işlemlerini tamamlayan kursiyere kullanıcı adı ve şifreleri sms ve mail yoluyla gönderilir.

– Kullanıcı adı ve şifreniz ile uzaktan eğitim platformuna giriş yapılır.

– Eğitim videoları, ders dokümanları ve sınavınız sistemde karşınıza yüklü halde gelir.

– Eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleyebilirsiniz.

– Eğitim süresi dolmadan en geç 1 gün önce online sınavınızı gerçekleştirip eğitiminizi tamamlamış olursunuz.

Yaratıcı Drama Formatörlük Özetle

Yaratıcı drama formatörlük eğitimi , yaratıcı drama formatörlük sertifikası ile drama formatörlüğü yapabilirsiniz. Yaratıcı drama formatörlük kursu Devlet üniversitesi işbirliği ile yapılan yaratıcı drama formatörlük belgesi alacağınız programdır. Yaratıcı drama formatörlüğü eğitimi sertifikası uzaktan eğitim olarak yapılmakta ve Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz. Yaratıcı drama formatörlük kurs programı hakkında bilgi almak için eğitim bilgi formunu doldurabilirsiniz. Drama formatörlüğü sertifikası almak için kayıt formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Yaratıcı drama formatörlük sertifika programına internetin olduğu her yerden katılabileceğiniz programdır. Yaratıcı drama formatörlük kursu 410 saatlik sertifika programı olup eğitim sonunda ” Yaratıcı Drama Formatörlüğü Sertifikası ” alınacaktır. Yaratıcı drama formatörlük sertifika programı 60 Gün sürmektedir. Uzaktan eğitim yaratıcı drama formatörlüğü eğitimi kursu sonunda aldığınız sertifikada Uzaktan Eğitim ibaresi yer almaz.Bu Eğitim Programı Hakkında Detaylı Bilgi Almak İster misiniz? Hemen Bilgi Al Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız En Kısa Sürede Sizi Arasın.

Nasıl Detaylı Bilgi Alabilirim? Eğitime Nasıl Katılabilirim?

Eğitim programı hakkında eğitim danışmanlarından bilgi almak ve tüm sorularınıza cevap bulmak için Whatsapp ve iletişim numaramızdan iletişime geçebilir ya da Hemen Bilgi Al formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız en kısa süre de detaylı bilgi vermek için geri dönüş sağlayacaklardır.

Kurs programına katılmak ve sertifika almak için kayıt formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp