Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Sertifikası Kursu Konya

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Sertifikası Kursu Konya

Yaratıcı drama eğitmenliği sertifikası kursu Konya , drama eğitimi veren üniversiteler iş birliği ile yaratıcı drama sertifikası almak için hazırlanmış programdır. Yaratıcı drama eğitimi Konya programına katılarak alınacak yaratıcı drama sertifikası ile MEB’e bağlı kurumlarda, halk eğitim merkezlerinde ve özel kurumlarda yaratıcı drama eğitmeni ya da yaratıcı drama öğretmeni olarak çalışabilirsiniz. Konya Yaratıcı drama eğitmenliği uzaktan eğitim olarak yapılmaktadır. Yaratıcı drama eğitmenliği sertifikası kursu Konya ili ve ilçelerinden katılabileceğiniz eğitimdir. Konya yaratıcı drama kursu devlet üniversitesi onaylı yaratıcı drama sertifikası Konya programıdır. Yaratıcı drama kursu Konya programına hemen başvurarak yaratıcı drama sertifikası alabilirsiniz.

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Sertifikası Kursu Konya

Yaratıcı drama eğitmenliği sertifikası eğitimi Konya programına katılacaklar, dramayı hem bir dersin işlenmesinde yöntem olarak, hem de bireysel gelişimlerini destekleyen bağımsız bir alan olarak kullanma fırsatını yakalayacaktır.

Konya yaratıcı drama eğitmen eğitimi sertifika programı , MEB’de egzersiz açabileceğiniz bir programdır. Yaratıcı drama hakkında uzun soluklu aldığınız bu eğitimin sertifikası ile MEB’de görev yapan öğretmenlerimiz egzersiz açabilir, yaratıcı drama seçmeli dersine eğitici olarak katılabilir. MEB’de görev almayan eğiticilerimiz de özel kurum ve kuruluşlarda yaratıcı drama eğitmeni olarak çalışabilirler.

Konya yaratıcı drama eğitimi programına katılım gösteren bireyler, sadece o anlık performanslarında gelişim sağlamakla kalmaz aynı zamanda günlük iletişim ve etkileşimde de ilerleyiş gösterecektir. Yaratıcı drama eğitmenliği sertifikası Konya programına katılan bireyler yaratıcı drama kursunun faydalarını , drama eğitimlerine katılmaya başladığınız andan itibaren yaşantınızda gerçekleşecek olan değişimlerle hissedecek ve bakış açınızdaki farklılığı sizde gözlerinizle göreceksiniz.

Konya yaratıcı drama kursu , drama öğretmeni olacak adaylara farklı yöntem ve tekniklerin kullanıldığı nitelikli bir öğretmen eğitimi programı olacaktır. Hangi durumda olursanız olun drama kursuyla hayatınızdaki olumlu yanları görmeye başlayarak hem mantıksal hem de duygusal anlamda gelişme sağlayacaksınız.

Konya yaratıcı drama eğitmenliği ile eğitmen alanında en çok açık olan alanlardan biri olan yaratıcı drama eğitmenliği için eğitmen yetiştirme amaçlanmaktadır. Yaratıcı drama eğitmenliği sertifikası Konya programına katılıp alınan yaratıcı drama sertifikası ile iş arayanlar rahatlıkla iş bulabilmektedir. Konya yaratıcı drama öğretmenliği kursu sertifikaları Üniversite onaylı olup uluslararası geçerlidir.

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Sertifikası Kursu Konya Eğitimi’ne Kimler Katılabilir ?

Konya yaratıcı drama eğitmenlik sertifikası programı tüm meslek gruplarından katılımının olabileceği program olmakla birlikte aşağıdaki meslek gruplarının katılımı önerilmektedir.

– Özel eğitimciler

– Aile danışmanları

– Rehber öğretmenler

– Pdr mezunları ve öğrencileri

– Tıp mezunları ve öğrencileri

– Psikoloji mezunları ve öğrencileri

– Sosyoloji mezunları ve öğrencileri

– Çocuk gelişimi mezunları ve öğrencileri

– Sınıf Öğretmenliği mezunları ve öğrencileri

– Okul Öncesi öğretmenliği mezunları ve öğrencileri

ve yaratıcı drama eğitmenliği sertifikası kursu Konya programına ilgilenen herkes katılabilir.

Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi Sertifikası Nereden Alınır ?

Yaratıcı drama eğitmen eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz. Kamu Üniversitesi onaylı uluslararası geçerli, yaratıcı drama eğitmen eğitimi sertifika programına hemen başvurup, Yaratıcı drama eğitmenlik sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Uzaktan Eğitim ile Katılabileceğiniz MEB’de Geçerli Üniversite Onaylı Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimine Başvurmak İçin Tıklayın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp