Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Nedir?

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Nedir?

Yaratıcı Drama Eğitmenliği özel ve devlet okulları bünyesinde drama eğitimi verebilecek kişilerdir. Yaratıcı drama eğitmenlik kursu uzaktan eğitim şeklinde yürütülüp üniversiteler ile işbirliği içinde hazırlanmıştır. Gerekli şartları sağlayan kişiler katılım sağlayarak eğitmenlik sertifikasına sahip olmaya hak kazanabilmektedir. Siz de bu nitelikli kursu satın alarak alanında donanımlı bir kadro tarafından yaratıcı drama eğitimini başarıyla tamamlayabilirsiniz. Doğaçlama, rol yapma ve daha pek çok sahne sanatları alanında öğrenci yetiştirmenizi sağlayan bu programa rahatlıkla dâhil olabilirsiniz. Hem teorik hem de pratik bilgilerin yer aldığı ders akışları oldukça profesyonel bir kadro tarafından hazırlanarak sunulmaktadır.

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu Nedir?

Yaratıcı Drama Eğitmenlik kursu okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise dönemindeki öğrencilere bilgi aktarımı yapabileceğiniz nitelikli bir sertifika programıdır. Hem özel hem de devlet kurumlarına eğitmen olarak çalışabileceğiniz kursta oldukça değerli bilgiler yer almaktadır. Kurs bitiminde açılan başarı sınavına katılarak geçerli bir derece sahip olan tüm adaylar sertifika almaya hak kazanmaktadır.

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Uzaktan Eğitim

Yaratıcı Drama Eğitmenlik kursu uzaktan eğitim formatında ilerleyen bir akışa sahiptir. Oldukça kolay ve keyifli bir sistemin mevcut olduğu kursta yetki belgesi de kazanılmaktadır. Online olarak verilen derslere düzenli ve sürekli olarak katılım sağlandığı takdirde tüm katılımcılar sertifika sahibi olabilmektedir. Nitelikli ve keyifli bir sürecin mevcut olduğu yaratıcı drama eğitimi üniversiteler ile işbirliği içinde hazırlanan özel bir öğretim sistemine de sahiptir.

Drama Eğitmenlik Sertifikası Nasıl Alınır?

Yaratıcı Drama Eğitmenliği kursuna katılım sağlamak için site üzerinden kayıt formunu doldurup başvuru yapılmalıdır. Adayların her biri derslere düzenli katılım sağladıktan sonra başarı sınavına girerek sertifika almaya hak kazanabilmektedir. Sertifika kursu çocukların düşünce yapılarını geliştirmek, sanatsal faaliyetlere yatkınlıklarını artırmak için ideal bir eğitim prensibine sahiptir. Kurs planı, nitelikli hocalar tarafından özenli bir şekilde hazırlanmaktadır. Bu sayede eğitimi tamamladıktan sonra siz de özel ve devlet kurumlarında profesyonel olarak iş hayatınıza başlayabilirsiniz. İletişim becerilerini artırarak çocuklar ile kuracağınız ilişkide verimli bir aktarım yapabilmeniz için çalışma pratikleri de mevcuttur.

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Sertifika Programına katılarak e devlette sorgulanan üniversite onaylı Yaratıcı Drama Eğitmenlik Sertifikası sahibi olabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Eğitim içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın