Şirinevler Mh. Mareşal Fevzi Çakmak Cd. Gediz Sk. No: 6 Bahçelievler / İSTANBUL

Yaratıcı Drama Dersi Yaratıcı Drama Sertifikası

Yaratıcı Drama Dersi Yaratıcı Drama Sertifikası

Yaratıcı Drama Dersi Yaratıcı Drama Sertifikası. Yaratıcı Drama da amaç var olan duyguların, düşüncelerin yani iç dünyanın dışa vurumunu en doğru biçimde sağlamaktır.

Yaratıcı Drama Dersi Yaratıcı Drama Sertifikası. Drama eğitimi gruplar halinde yapıldığı için çocuklar insanlar içerisinde kendilerini daha rahat anlatabilecekleri ve özgüvenlerini daha fazla arttırabilecekleri ortamlarda eğitim almaktadır.

Özellikle gelişme çağındaki çocukların yaşayarak öğrenmeleri daha üretken ve yaratıcı olmaları adına dramaya çok önem verilmektedir.

Çocuklara çeşitli oyun, uygulama ve doğaçlama yöntemleri ile bir şeyler öğretilmesi, çocukların aktarılan bilgileri daha çabuk algılamasına ve öğrenmesini sağlamaktadır.

Drama nedir?

Drama nedir. Kendini tanıma ve birey olarak yaşama sürecine geçiş çocuklar için zor atlatılan bir dönemdir yaratıcı drama tam olarak bu sorunu çözmeye yönelik bir derstir.Yaparak,yaşayarak ve somutlaştırmaya dayalı bir eğitim alan çocuğunuz bu dönemi çok daha kendine güvenli ve bilinçli bir şekilde atlatır

Yaratıcı Drama Eğitimi Nedir?

Yaratıcı Drama Eğitimi Nedir, Yaratıcı drama, kişilerin tamamen özgün bir biçimde, anlık bir senaryo ile yine anlık bir durumu sahnelendirme durumudur. Drama teknikleri ile birlikte bu eğitim süreci tamamlanmakta ve bu süreç kişisel gelişim eğitimi olarak ta adlandırılmaktadır. Yaratıcı drama kursuna katılım gösteren bireyler sadece o anlık performanslarında gelişim sağlamakla kalmaz aynı zamanda günlük iletişim ve etkileşimde de ilerleyiş göstermektedir. Sizde aşağıdaki sebeplerden yakınıyorsanız yaratıcı drama eğitimi size de çok fayda sağlayacaktır

Yaratıcı Drama Eğitimi Faydaları

Drama eğitimlerine katılmaya başladığınız andan itibaren yaşantınızda gerçekleşecek olan değişimlerin farkına varacak ve bakış açınızdaki farklılığı sizde gözlerinizle göreceksiniz. Gelelim bu eğitim faydalarına;

– Yaratıcı yönünüzün farkındalık
– Olayların her yönüyle ele alabilme yeteneği
– Sağlıklı ve etkili iletişim
– Mantıksal ve duygusal ifade artışı
– Sosyal varlık bilinci
– Problemlere anlık çözüm üretimi
– Sanatsal benlik kazanımı

Yaratıcı Drama Sertifikası Kursuna Kimler Katılabilir?

Yaratıcı Drama Sertifikası. Yetişkinler için yaratıcı drama kursu ve çocuklar için yaratıcı drama kursu arayan ve ders katılımına istekli olan her birey etkin drama eğitimimize katılım gösterebilir ve kişisel gelişimine öncülük edebilir.

YARATICI DRAMA EĞİTMEN EĞİTİMİ Sertifikası Almak İster misiniz? Ayrıntılı Bilgi İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat