iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Vantrolog Eğitimi ve Sertifikası

Vantrolog Eğitimi ve Sertifikası

Vantrolog eğitimi uzaktan eğitim şeklinde üniversite iş birliği ile yapılan programdır. Vantrolog uygulayıcı eğitimi programına katılarak e devlette sorgulanabilen üniversite onaylı vantrolog eğitmenlik sertifikası sahibi olabilirsiniz.

Vantrolog Eğitimi Sertifika Kursu Nedir?

Ağızlarını kıpırdatmadan karnından konuşabilen yada sesin başka birisinden geliyormuş gibi konuşabilen kişilere vantrolog ya da vantrilog denilmektedir. Vantriloglar kendi seslerinden başka ikinci bir ses daha çıkartabilmektedirler. Kukla ve kukla sanatçısının gösteri esnasında diyalogları ağzını kıpırdatmadan çıkan sesin bir başkasından geliyor gibi düşünülmesidir. Vantrilok, venter (karın) ve loquor (konuşmak) gibi latince sözcüklerden türemiştir.

Vantrologlar sahneler düzenler ve sahnede yapılan gösterilerde yer alabilirler. Vantrilog okullarda oluşturacağı sahne gösterileri ile çocuklara eğlenirken öğrenme imkanı sunarlar.

Ders anlatımında kuklalar kullanılabilir. Kuklalarla yapılan eğitimlerde çocuklar daha eğlenceli vakit geçirirler ve öğrendikleri daha da kalıcı olur. Çocuklar tarafından çok sevilen kukla gösterileri sayesinde derslere daha aktif katılım sağlarlar.

Vantrolog Uygulayıcı Eğitimi ‘ne Kimler Katılabilir?

– Zeka gelişimine katkı isteyenler

– Okul öncesi öğretmenleri

– Eğitim Fakültesi Öğrencileri ve Mezunları

– Çocuk Gelişimi ve Sosyal Hizmet gibi Ön lisans Program Mezunu ve öğrencileri

– Anne ve Babalar

– Vantrolog Eğitmeni ve Usta öğreticisi olmak isteyenler

– Çocuklara eğlendirerek öğretmek isteyenler

– Eğlenceli İçerikler ortaya koymak isteyenler katılabilir.

Vantrolog Nasıl Olunur?

Katılımcılar eğitim süresince hem seslerini eğitirler hem de yeteneklerini geliştirirler. Üniversite iş birliği ile hazırlanan eğitim programına katılarak üniversite onaylı vantrolog  sertifikası sahibi olabilirsiniz. Alınan eğitim ve sertifika ile vantrolog olabilirsiniz.

Vantrolog Eğitimi Nereden Alınır?

Vantrolog uygulayıcı eğitimi ile sizde vantrolog eğitmen eğitimi sertifikası alabilirsiniz. Kurumumuz üniversite iş birliği ile uzman eğitmenler tarafından hazırlanan vantrolog uygulayıcı eğitimine katılabilirsiniz üniversite onaylı vantrolog eğitmen eğitim sertifikası alabilirsiniz.

Vantrolog Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Sertifikalı vantrolog eğitimini başarı ile tamamlayanlar, kendi atölyelerini açabildikleri gibi, gösteri merkezlerinde sahnelerde gösterim yapabilirler. Okullarda ve halk eğitim merkezlerinde egzersiz açabilirler

Vantrolog Kursu Sertifika Eğitimi Uzaktan Eğitim Olarak Nasıl Alınacak?

– Kayıt işlemlerini tamamlayan kursiyere kullanıcı adı ve şifreleri sms ve mail yoluyla gönderilir.
– Kullanıcı adı ve şifreniz ile uzaktan eğitim platformuna giriş yapılır.
– Eğitim videoları, ders dokümanları ve sınavınız sistemde karşınıza yüklü halde gelir.
– Eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleyebilirsiniz.
– Eğitim süresi dolmadan en geç 1 gün önce online sınavınızı gerçekleştirip eğitiminizi tamamlamış olursunuz.

Örnek Dersimizi Buraya Tıklayarak İzleyebilirsiniz.

Vantrolog Kursu Sertifika Eğitim Süresi ve Şekli Nasıldır?

Vantrolog kursu sertifika eğitimi, uzaktan eğitim yöntemiyle internet ortamında verilmektedir. Vantrolog kursu 30 Gün sürmektedir. Eğitime ait videolar ve dokümanları uzaktan eğitim sistemine yüklenmiştir. Katılımcılar eğitim süresi içerisinde diledikleri gün ve saatlerde sisteme giriş yaparak eğitimlerini tamamlayabilirler.

Eğitim Süresi ve Saati: 30 Gün / 120 Saatlik Sertifika

Eğitim Şekli: Uzaktan Eğitim Sistemi İle İnternet Üzerinden Video Ders ( A-Senkron)

Sınav Şekli ve Türü: Uzaktan Eğitim Sistemiyle, Çoktan Seçmeli Test

Sertifika Sınav Hakkı: 5

Sertifika Sınavı Başarı Puanı: Minimum 50 puan

Belgelendirme: Üniversite Onaylı Sertifika

Eğitim derslerini kısa sürede tamamlayarak, sınava belirlenen tarihten daha önce girebilirsiniz. Sertifika işlemleriniz de daha kısa sürede tamamlanır.

Nasıl Detaylı Bilgi Alabilirim?

Vantrolog eğitimi sertifika kursu hakkında eğitim danışmanlarından bilgi almak ve tüm sorularınıza cevap bulmak için Whatsapp ve iletişim numaramızdan iletişime geçebilir ya da aşağıdaki Hemen Bilgi Al formunu  doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız en kısa süre de detaylı bilgi vermek için geri dönüş sağlayacaklardır. Vantrolog sertifikası almak için kayıt formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın