iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Vantrolog Eğitimi ve Sertifikası

Ürün Fiyatı:
690 TL 490 TL
Kampanya
Vantrolog Eğitimi ve Sertifikası

Vantrolog eğitimi uzaktan eğitim şeklinde üniversite iş birliği ile yapılan programdır. Uzaktan eğitim şeklinde yapılan Vantrolog uygulayıcı eğitimi programına katılarak üniversite onaylı vantrolog eğitmenlik sertifikası sahibi olabilirsiniz.

Vantrolog Eğitimi Nedir?

Ağızlarını kıpırdatmadan karnından konuşabilen yada sesin başka birisinden geliyormuş gibi konuşabilen kişilere vantrolog ya da vantrilog denilmektedir. Vantriloglar kendi seslerinden başka ikinci bir ses daha çıkartabilmektedirler. Kukla ve kukla sanatçısının gösteri esnasında diyalogları ağzını kıpırdatmadan çıkan sesin bir başkasından geliyor gibi düşünülmesidir. Vantrilok, venter (karın) ve loquor (konuşmak) gibi latince sözcüklerden türemiştir.

Vantrologlar sahneler düzenler ve sahnede yapılan gösterilerde yer alabilirler. Vantrilog okullarda oluşturacağı sahne gösterileri ile çocuklara eğlenirken öğrenme imkanı sunarlar.

Ders anlatımında kuklalar kullanılabilir. Kuklalarla yapılan eğitimlerde çocuklar daha eğlenceli vakit geçirirler ve öğrendikleri daha da kalıcı olur. Çocuklar tarafından çok sevilen kukla gösterileri sayesinde derslere daha aktif katılım sağlarlar.

Vantrolog Nasıl Olunur?

Katılımcılar eğitim süresince hem seslerini eğitirler hem de yeteneklerini geliştirirler. Üniversite iş birliği ile hazırlanan eğitim programına katılarak üniversite onaylı vantrolog  sertifikası sahibi olabilirsiniz. Alınan eğitim ve sertifika ile vantrolog olabilirsiniz.

Vantrolog Eğitimi Nereden Alınır?

Vantrolog uygulayıcı eğitimi ile sizde vantrolog eğitmen eğitimi sertifikası alabilirsiniz. Kurumumuz üniversite iş birliği ile uzman eğitmenler tarafından hazırlanan vantrolog uygulayıcı eğitimine katılabilirsiniz üniversite onaylı vantrolog eğitmen eğitim sertifikası alabilirsiniz.

Vantrolog Uygulayıcı Eğitimine Kimler Katılabilir?

– Zeka gelişimine katkı isteyenler

– Okul öncesi öğretmenleri

– Eğitim Fakültesi Öğrencileri ve Mezunları

– Çocuk Gelişimi ve Sosyal Hizmet gibi Ön lisans Program Mezunu ve öğrencileri

– Anne ve Babalar

– Vantrolog Eğitmeni ve Usta öğreticisi olmak isteyenler

– Çocuklara eğlendirerek öğretmek isteyenler

– Eğlenceli İçerikler ortaya koymak isteyenler

.

Vantrolog Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Sertifikalı vantrolog eğitimini başarı ile tamamlayanlar, kendi atölyelerini açabildikleri gibi, gösteri merkezlerinde sahnelerde gösterim yapabilirler. Okullarda ve halk eğitim merkezlerinde egzersiz açabilirler.

Örnek Dersimizi Buraya Tıklayarak İzleyebilirsiniz.

Eğitim Süresi ve Şekli Nasıldır?

Vantrolog eğitimi; uzaktan eğitim yöntemiyle internet ortamında verilmektedir. Vantrolog kursu 30 Gün sürmektedir. Eğitime ait videolar ve dokümanları uzaktan eğitim sistemine yüklenmiştir. Katılımcılar eğitim süresi içerisinde diledikleri gün ve saatlerde sisteme giriş yaparak eğitimlerini tamamlayabilirler.

Eğitim Süresi: 30 Gün / 60 Saatlik Sertifika

Eğitim Şekli: Uzaktan eğitim sistemi ile internet üzerinden video ders ( A-Senkron)

Sınav Şekli ve Türü: Uzaktan eğitim sistemiyle, çoktan seçmeli test

Sertifika Sınav Hakkı: 5

Sertifika Sınavı Başarı Puanı: Minimum 50 puan

Belgelendirme: Kamu üniversitesi onaylı sertifika

.

Nasıl Detaylı Bilgi Alabilirim? Eğitime Nasıl Katılabilirim?

Vantrolog eğitimi hakkında eğitim danışmanlarından bilgi almak ve tüm sorularınıza cevap bulmak için Whatsapp ve iletişim numaramızdan iletişime geçebilir ya da aşağıdaki Hemen Bilgi Al formunu  doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız en kısa süre de detaylı bilgi vermek için geri dönüş sağlayacaklardır.

Vantrolog sertifikası almak için kayıt formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp