Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Uyku Koçluğu Eğitimi Sertifika Kursu

Uyku Koçluğu Eğitimi Sertifika Kursu

Uyku Koçluğu Eğitimi üniversite iş birliği ile hazırlanan uzaktan eğitim şeklinde yapılan bir sertifika programıdır. Üniversite onaylı bir eğitim olan uyku koçluğu, mesleki anlamda birçok yeterliliği de bünyesinde barındırmaktadır. Kişilerin diledikleri zaman aktif izleme yapabilecekleri dersler sayesinde oldukça keyifli bir süreç mevcuttur. 30 gün süren eğitimden sonra girilen başarı sınavı sonucunda katılımcılar üniversite onaylı e devlette sorgulanan 120 saatlik uyku koçluğu eğitimi sertifikası almaya hak kazanabilmektedir.

Uyku Koçluğu Nedir?

Bebek uyku koçluğu oldukça değerli bir meslek dalıdır. Hem bebekler hem de ebeveynler için bir ihtiyaç niteliği taşıyan uyku koçluğu üniversite onaylı bir danışmanlık eğitimidir. Süreç boyunca katılım sağlayan ve sınavda başarılı olan kişiler rahatlıkla eğitmenlik yapabilmekte ve seminerlerde konuşmacı olarak yer alabilmektedir. Uyku koçu eğitimi alıp sertifika sahibi olduktan sonra belediye tabanlı projelerde de rahatlıkla iş sahibi olunabilmektedir. Dolayısıyla Uyku Koçluğu Eğitimi dönemin parlayan meslek kolları arasında öne çıkmaktadır.

Uyku Koçu Nasıl Olunur?

Uyku koçu fiyatları avantajlı rakam aralıklarında sunulmaktadır. Uyku koçu nedir sorusuna verilebilecek cevaplar arasında birçok yanıt yer almaktadır. Fakat öncelikli olarak 30 gün sürmekte olan derslerin tamamlanarak bir sertifika sahibi olunması gerekmektedir. Alınan sertifika ile uyku koçu unvanı ile koçluk yapabileceğiniz gibi birçok kurumsal firma bünyesinde çalışmak mümkündür. Herkesin kolaylıkla erişim sağlayabileceği bu sertifika birçok kapıyı açmak için fırsat olup hem çocuklar hem de ebeveynler için kaçırılmaz bir imkândır.

Uyku Koçluğu Sertifikası Nasıl Alınır?

Uyku koçluğu eğitimi sonunda alınacak uyku koçu sertifikası uzaktan bir eğitim fırsatı sunan, çeşitli deneyimler kazanmayı vaat eden bir programa sahiptir. Donanımlı bir uyku koçu olabilmek için her detayın düşünüldüğü özel bir eğitim prosesi mevcuttur. 30 gün boyunca aktif olarak katılabileceğiniz dersler çoktan seçmeli test sistemi ile seviye ölçümlemesi yapılmaktadır. Üniversite onaylı bir eğitim olduğundan oldukça faydalı içerikler ile kuşatılmış öğretici bir sistem mevcuttur. Böylelikle sınav sonucunda başarı sağlandıktan sonra uyku eğitimi ile ilgili tüm bilgilere sahip olabilir ve çeşitli iş yerlerinde rahatlıkla çalışma hayatına atılabilirsiniz. Program aynı zamanda eğitmen olma ve danışmanlık verebilme imkânı da sunmaktadır. Ebeveynlere yol göstererek bebeklerin sağlıklı bir uyku çekmesine yardımcı olabileceğiniz bu sertifika ile çeşitli konferanslarda kendinize yer bulabilirsiniz.

Uyku koçluğu eğitimi sertifikası almak için kayıt formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Eğitim içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın