iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Stem Eğitmen Eğitimi Sertifikası Nereden Alınır?

Stem Eğitmen Eğitimi Sertifikası Nereden Alınır?

Stem eğitmen eğitimi sertifikası almak için uzaktan eğitim kurumlarına kayıt oluşturmalısınız. Kurumumuzun uzaktan eğitim sistemi üzerinden, stem eğitmen eğitimi sertifika kursu eğitimi verilmektedir. Kursa kayıt yaptırmak için, sistemimizde yer alan stem eğitmen eğitimi kurs sayfasına giriş yaparak eğitim programına kayıt olmanız gerekir. Bütün üniversitelerde stem eğitmen eğitimi sertifika programı bulunmaktadır. Kurumumuzda uzman kadro tarafından hazırlana eğitim programlarına başvurunuzu tamamladıktan sonra, ödeme işlemlerinizi tamamlamanız gerekir. Ardından adınıza tanımlanan şifre ile girerek eğitimlerinizi izleyebilirsiniz. Sertifika sınavından en az 50 puan almalısınız. Böylece her alanda geçerli olan belgeye sahip olabilirsiniz.

Stem Eğitmen Eğitimi Sertifikası Kimler Alabilir?

Stem eğitmenlik eğitimi kimler alabilir?

  • Stem eğitmen eğitimi almak isteyen kişilerin özellikle üniversite mezunu olması gerekir. Ayrıca yüksek lisans bölümü mezunları ile üniversite öğrencilerinin başvurabileceği bir eğitim programıdır.
  • Stem eğitmen eğitimi belgesi almak üzere doktorlar, hemşireler, psikologlar, eğitmenler ve öğretmenler başvuru yapabilmektedir.
  • Sınıf öğretmenlerinin tamamı ve ana sınıfı öğretmenleri eğitime katılabilir.
  • Sosyologlar, aile danışanları stem eğitmen eğitimi programına başvurabilir.
  • Aileler arasında çocuklarına faydalı olmak isteyen anne ve babalar stem eğitmen eğitimi kurslarına kayıt yaptırabilir.

Stem Eğitmenlik Eğitimi Nasıl Alınır?

Stem eğitmen eğitimi sertifikası almak için öncelikle kurs eğitim programlarına katılmalısınız. Eğitimleri tamamlayıp sertifika sınavından geçer not almalısınız. Bunun için yapmanız gereken işlem oldukça basittir. Sistem üzerindeki adımları takip ederek kayıt oluşturabilirsiniz. Öncelikle hemen kayıt ol sekmesini tıklayarak kayıt formunuzu eksiksiz şekilde doldurmalısınız. Ardından ödeme işlemlerinizi tamamlamalısınız. Böylece danışmanlarımız en kısa zaman içinde size ulaşacaktır. Sizin için tanımlanan sayfaya adınıza belirlenen şifre ile giriş yaparak video anlatımlı eğitimlerinizi size ayrılan süre içinde tamamlamanız gerekir. Eğitimlerin sonunda yer alan sınavdan en az 50 puan almanız gerekir. Üniversite onaylı ve e devlet üzerinden aratıldığı zaman görüntüleyebileceğiniz sertifikaya sahip olabilirsiniz.

Stem Eğitmen Eğitimi Ne İşe Yarar?

  • Stem eğitmenlik eğitimi sertifikasına sahip olan bireyler öğrencilerine stem yaklaşımına uygun olan etkinlikler düzenler.
  • Stem eğitmeni olarak öğrencilere kritik düşünme yetkinliği kazandırılır. Sorunlara karşı çözüm üretme odaklı yaklaşım öğretilir.
  • Öğrencilerin diğer derslerine karşı daha başarılı olması için, disiplinli çalışma yetkinliği kazandırmaktadır.
  • Derslerinde daha etkili olması açısından mühendislik ve teknoloji gibi süreçleri etkin şekilde kullanmayı öğrenmektedir.

Stem Eğitmen Eğitimi sertifika programına katılarak e devletten sorgulanan üniversite onaylı Stem Eğitmenlik sertifikası sahibi olabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Eğitim İçeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın