iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Stem Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Stem Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Stem eğitimi sertifikası, almak isteyen bireyler özel eğitim kurumlarında ve devlet okullarında stem hocası olarak çalışabilmektedir. Stem eğitimi sertifikası kursuna katıldığınızda, stem eğitmeni olarak birçok kurumda çalışma olanağı yakalarsınız. Peki stem sertifikası ne işe yarar inceleyelim.

Stem sertifikası programına katıldığınız zaman yetkin düşünme becerisine sahip olursunuz. Böylece eğitmen olarak öğrencilerine stem yetkinliğinden oluşan eğitimler verebilirsiniz. Çocuklara analitik düşünme becerisini geliştirmelerine yardımcı olabilir ve sorunlara karşı çözüm üretme becerisine sahip olabilirsiniz. Dolayısıyla eğitim sürecinde mühendislik ve teknoloji alanında etkenleri etkili biçimde kullanmayı öğrenir.

Stem Eğitimi Sertifikası Nasıl Alınır?

Stem eğitimi sertifikası almak isteyen kişilerin herhangi bir üniversitenin uzaktan eğitim kurslarına kayıt olması gerekir. Üniversitelerin online uzaktan eğitim kurs programı olarak bütün üniversitelerde stem eğitimi sertifika kursları yapılmaktadır. Dilerseniz stem eğitmeni olmak için kurumumuzun online uzaktan eğitim kurslarına kayıt olabilirsiniz. Kayıt işlemleriniz için sistem üzerinde stem eğitmenlik eğitimi kursu sayfasını aratıp kayıt ol demeniz yeterlidir. Kayıt formunu eksiksiz şekilde doldurduğunuzdan emin olduktan sonra ödemenizi yapabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmamak için, hemen stem sertifika programından faydalanmak üzere siteye giriş yapın ve fırsatı kaçırmayın.

Kayıt işlemlerinin ardından en kısa zaman içinde danışmanlarımız size geri yapacaktır. Böylece size kullanıcı bilgisi ile birlikte şifre tanımlanacak ve size tanımlanan şifre ile birlikte giriş yaptığınızda, videolu derslerinizi izlemeye başlayabilirsiniz. Ardından ders anlatım videolarının sonunda yer alan sınava girip en az 50 puan almalısınız. Böylece e devlet üzerinden geçerliliği olan belgenize sahip olabilirsiniz.

Stem Eğitimi Sertifikası Nereden Alınır?

Stem sertifikası bütün üniversitelerde uzaktan eğitim modeli olarak verilmektedir. Üstelik kurumumuzda stem eğitimi sertifika kursu uzaktan eğitim sistemi şeklinde verilmektedir. Kurs programlarına kayıt yaptırmak isteyen kişilerin sistem üzerinden kayıt formunu eksiksiz şekilde tamamlaması gerekir.

Stem eğitimi sertifikasını uzman kadromuz tarafından üniversite iş birliği ile hazırlanan stem eğitimi sertifika programına katılarak alabilirsiniz. Uzaktan eğitim şeklinde yapılan eğitim sonunda e devletten sorgulanan üniversite onaylı stem eğitmenlik belgesi sahibi olabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın