iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Stanford Binet Uygulayıcı Eğitimi

Stanford Binet Uygulayıcı Eğitimi

Stanford Binet uygulayıcı eğitimi, üniversite iş birliğiyle hazırlanan uzaktan eğitim şeklinde yapılan eğitim programıdır. Eğitime katılan kişilere Stanford Binet uygulayıcı eğitimi sertifikası verilir. Eğitimin amacı; çocukları zeka testine sokarak genel anlamda zeka yaşı ortaya çıkarılır. Bunun için iki yaşından itibaren 5 yaşına gelen çocuklara 12 soru sorulmaktadır. 5 yaşından büyük olan çocuklara ise 6 adet soru sorulur. Böylece çocukların genel olarak zeka ölçüsü ortaya çıkarılmış olur. Stanford Binet zeka testi eğitimi, uzaktan eğitim sistemi üzerinden gerçekleşmektedir Eğitimlerden başarılı olan bireylere üniversite onaylı ve e devlet üzerinden sorgulatılan belgeye sahip olmaktadır.

Stanford Binet Uygulayıcı Eğitim Programı Nasıldır?

Stanford Binet zeka testi eğitimi programına katılmak isteyen kişiler, üniversitelerin verdiği kurs programlarına katılmalı ve belgeye sahip olmak için sınavdan geçer not almalıdır. Kurumumuzun uzaktan eğitim sisteminde yer alan, Stanford Binet uygulayıcı eğitimi programına katılmak için sistem üzerinden kayıt formunu eksiksiz şekilde doldurması ve ödeme işlemlerini gerçekleştirmesi yeterlidir. Ardından danışmanlarımız tarafından size mesaj olarak gönderilen kullanıcı adınız ve şifrenizle birlikte sisteme giriş yaparak eğitimlere katılmanız gerekir. Eğitimlerin tamamın uzaktan eğitim modeli ile gerçekleştiği için dilediğiniz zaman sisteme giriş yapabilir ve kurs eğitimlerine katılabilirsiniz. Daha sonra eğitim belgesini almak üzere ders sonundaki sınavdan en az 50 puan almalısınız. Böylece Stanford Binet zeka testi sertifikasını almaya hak kazanabilirsiniz.

Standford Binet Uygulayıcı Eğitimine Kimler Katılabilir?

Stanford Binet uygulayıcı eğitimine kimler katılabilir? Stanford Binet uygulayıcı eğitimine katılmak isteyen kişiler şu şekilde sıralanabilir.

  • Psikoloji uzmanları
  • PDR(Rehberlik ve Psikoloji danışmanlık)
  • Zihin engelliler öğretmeni, özel eğitim öğretmeni
  • Sosyal hizmet uzmanları
  • Aile danışmanları ve Çocuk gelişim uzmanları

Standford Binet Uygulayıcı Eğitimi Nereden Alınır?

Stanford Binet uygulayıcı eğitimi almak isteyen kişiler, kursumuzun uzaktan eğitim sistemi üzerinden, zamandan ve mekandan bağımsız olarak alabilir. Gri danışmanlık Üniversite iş birliği ile uzaktan eğitim şeklinde yapılan uzman kadro tarafından hazırlanan sertifika programına katılım sağlayabilirsiniz. Uzaktan eğitim modeli son yılların en popüler eğitim sistemlerinden bir tanesidir. Üstelik kurumumuzda uzaktan eğitim sistemi üzerinden dilediğiniz zaman katılarak Stanford Binet uygulayıcı eğitimine kayıt yaptırabilirsiniz. Kayıt işlemleri için hemen kayıt ol sekmesini tıkladığınızda kayıt işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Stanford Binet Zeka Testi Eğitimi sertifika programına katılarak e devlette sorgulanan üniversite onaylı Stanford Binet Zeka Ölçeği Uygulayıcı Eğitimi sertifikası sahibi olabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz. eğitim içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın