Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Sınav ve Okulda Başarı İçin Eğitim ve Öğrenci Danışmanlığı

Sınav ve Okulda Başarı İçin Eğitim ve Öğrenci Danışmanlığı

Sınav ve Okulda Başarı. Sınavlar öğrenciler için eğitim hayatları boyunca karşılaştıkları bir süreç. Bazı sınavlar uzun süreçlerin sonundaki en önemli amaca ulaşmada önemli bir adımdır. Sınavın öğrencilere sağlayacağı katkının büyüklüğü öğrenci üzerindeki kaygı ve stres durumunu da artırabilmektedir. Stres ve kaygı sınav motivasyonunu da olumsuz etkileyen bir durumdur. Sınav başarısında disiplinli çalışmak kadar; öğrencininde sağlıklı şekilde takibi çok büyük öneme sahiptir.

Sınav ve Okulda Başarı. Eğitim ve Öğrenci Danışmanı, Eğitim ve Öğrenci Danışmanlığı, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Nedir

Sınav ve Okulda Başarı. Burada aile en iyi okula, en iyi kursa göndermeye gayret gösterirler. Ayrıca Ellerinden geldiğince de takip etmeye çaba harcarlar. Öğrenci takibi ne kadar sağlıklı ve düzenli yapılırsa başarının gelmesi de kaçınılmaz olacaktır. Aile takibi anne veya babanın iş yoğunluğu, günlük rutin işler ve diğer koşuşturmalar bu öğrenci takibi yapmayı sekteye uğratabiliyor. Burada yaşanacak aksamaların telafisi olmayabiliyor çünkü sınav bir süreç ve zamana karşıda yapılan bir yarış niteliğindedir. Bazı dönemlerde zaman kaybı ve telafisi olmayacak bir evreye giriliyordur ve buna dikkat etmek gerekebilir.

Eğitim ve Öğrenci Danışmanında Yardım Alabilirsiniz..

Sınav ve Okulda Başarı. Öğrencilerimizin rahat iletişim kurabildiği ve başarıya ulaşmada iş birliği yapabildiği bir lider rolü üstlenerek yeteneklerin keşfi, hedef belirleme ve hedefe uygun stratejiler uygulamada eğitim ve öğrenci danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz. Öğrencilerin okul ve sınav yaşantılarında karşılaştıkları kaygı, motivasyon eksikliği, zamanı verimli kullanamama, öğrenme güçlükleri gibi sorunlara yönelik öğrenciye özel çözümleri ile yardım alabileceğiniz bir danışmanlıktır. Hedefe yönelik planlı ve programlı çalışmanın sağlanmasında öğrenciye yol gösteriyor; aile, okul ve sosyal hayat üçgeninde dengenin kurulmasında yardım alabilirsiniz.

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikası Almak İster misiniz? Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına hemen başvurup, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz.Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Eğitimimiz Türkiye’nin En Kapsamlı Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programıdır

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI Sertifikası Almak İster misiniz? Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat