Şirinevler Mh. Mareşal Fevzi Çakmak Cd. Gediz Sk. No: 6 Bahçelievler / İSTANBUL

Siirt Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı

Siirt Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı

Siirt Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi sertifika programında etkin ders anlatmada drama yöntemlerinin kullanılması ve bu yöntemlerin kullanılmasının sağladığı kazanımlar, drama etkinlikler ile anlatılacaktır. Ayrıca drama yöntemlerinin kullanılmasının etkin ders anlatım yöntemlerine ulaşmış olacaklardır.

Siirt Yaratıcı Drama Liderliği /Eğitmenliği Sertifika programına katılan bireyler, drama eğitimi dersleri ile öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkı için yapacağı gerekli bilgi ve donanıma sahip olmuş olurlar. Ayrıca öğrencilerin kişisel gelişimlerinde drama yöntemlerin katkısını öğrenmiş olacaklardır.

Siirt Yaratıcı Drama Kursu Faydaları, drama eğitimine başladığınız andan itibaren kendinizde gözlemlemeye başlayacaksınız. Bu eğitimle iletişim ve aktarım yönüyle kişisel gelişiminize katkısını göreceksiniz. Bu eğitim sonunda Yaratıcı Drama eğitmenlik sertifikası ile de ek iş imkanları oluşturabilirsiniz

Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi Sertifikası ile MEB’de görev yapan öğretmenlerimiz egzersiz açabilir, yaratıcı drama seçmeli dersine eğitici olarak katılabilirsiniz. MEB’de egzersiz ve destekleme yetiştirme kursu açabilirsiniz.

Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi Siirt

Siirt Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi Sertifika programında etkin ders anlatmada drama yöntemlerinin kullanılması ve bu yöntemlerin kullanılmasının sağladığı kazanımlar, drama etkinlikler ile anlatılacaktır. Ayrıca drama yöntemlerinin kullanılmasının etkin ders anlatım yöntemlerine ulaşmış olacaklardır.

Yaratıcı Drama sertifikası Siirt programı ile eğiticilerimiz de özel kurum ve kuruluşlarda yaratıcı drama eğitmeni olarak çalışabilirler. Farklı alanlarda eğitim veren eğitmenler drama yöntemleri ile etkinliklerini artırabilirler. Kurum ve kuruluşlara danışmanlık ve eğitim veren eğitimciler outdoor eğitim modüllerine drama yöntemlerini entegre edebilir, eğitim konularını uygulamaya alabilirler.

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Siirt Sertifika Programı ile drama öğretmeni olabilir, drama eğitmeni olarak çalışabilirsiniz. Siirt Yaratıcı Drama Eğitmeni İş ilanları takip edebilirsiniz. Yaratıcı Drama Sertifikası ile iş arayanlar rahatlıkla iş bulabilmekte, kendilerine yeni istihdam sahası oluşturabilmektedir.

Yaratıcı Drama türleri ve etkinlikleri için

Yaratıcı Drama Etkinlikleri

Drama  Türleri Nelerdir

Siirt Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi Sertifika Programına Kimler Katılabilir

Siirt Yaratıcı Drama Eğitmenlik Sertifikasını kimler alabilir. Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi Siirt Programı katılması önerilen gruplar;
1) Okul Öncesi öğretmenleri, öğretmen adayları,
2) Sınıf Öğretmenleri, tüm branş öğretmenleri
3) Rehber Öğretmenler,
4) Özel Eğitimciler,
5) Pedagoglar,
6) Psikologlar,
7) Çalışma alanı değiştirmek isteyen yüksek okul mezunları.
8) Yaratıcı drama alanında kariyer yapmak isteyen herkes.

Yaratıcı Drama Eğitmenlik Sertifika Programı, Devlet Üniversitesi üniversite onaylı ve uluslararası geçerliliğe sahiptir. Yaratıcı Drama Eğitimi uzaktan eğitim olarak yapılmaktadır.

Siirt ” YARATICI DRAMA EĞİTMEN EĞİTİMİ ” Sertifika Programına Başvurmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat