cuzdan destek1 sunum bilgi gazete nakliye dunya gulenyuz yorum arti urun klasor elmas monitor iletisim telefon bilim anlasma alinti video canta soru sepet foto kalp ampul kampanya destek2 kullanici konum bina istatistik ok mouse kurumsal zar liste ev ceptelefonu sozlesme takvim duyuru yildiz menu saat pdf ayar whatsapp para deney tamir
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Satranç Öğretmeni Ne Kadar Maaş Alır ?

Satranç Öğretmeni Ne Kadar Maaş Alır ?

Satranç öğretmeni ne kadar maaş alır, satranç eğitmeni maaşı, satranç öğretmeni maaşı, satranç antrenörü ne kadar maaş alır, satranç öğretmenlerinin maaşları gibi sorulara cevap aranacaktır.

Satranç Öğretmeni Ne Kadar Maaş Alır ?

Satranç Eğitmeni Ne Kadar Maaş Alır sorusuna cevap vermeden önce satranç eğitmeni olmak için ne yapılmalıdır bilinmelidir. Ayrıca satranç dersi kimler tarafından okutulur, satranç öğretmeni nasıl olunur bilmek gerekir. Bunun için Satranç Öğretmeni Nasıl Olunur yazımızı inceleyebilirsiniz.

Satranç Eğitmeni Ne Kadar Maaş Alır, satranç eğitmeni maaşı hakkında bilgi edinmek için öncelikle satranç eğitmeni iş ilanları takip edilmelidir. Bu ilanları, anaokuluna satranç öğretmeni aranıyor, satranç öğretmeni arayan ana okulları gibi internetten araştırabiliriz yada satranç öğretmeni arayan okullar diye de aratma yapabiliriz.

Satranç öğretmeni iş ilanları yada satranç eğitmeni iş ilanları incelenirken aranılan şartlar iyi incelenmelidir. Tam zamanlı satranç öğretmeni part time satranç öğretmeni aradıklarına bakmalı. Bu alacağınız maaşta etkili olur. Satranç öğretmeni maaşı kurumun kaç aylık çalışma süreci için öğretmen aradığına göre de değişir. Satranç eğitmeni ne kadar maaş alır ? sorusuna cevap vermemizde bu etkenler önemli. Bazı kurumlar 10 aylık anlaşma önerirlerken bazı kurumlar 12 aylık anlaşma öneriyorlar. Bu da ortalama aylık maaş miktarına etki eder.

Satranç Öğretmeni Maaşı

Satranç Öğretmenleri Maaşları 657 Sayılı Devlet Memuru Statüsünde çalışanlar Her sene yılda iki defa ocak ve temmuz ayında zam almaktadırlar. Her Zam döneminde aldıkları zam oranı ise %3 lük bir dilimdir ve ek olarak evli olan ve eşi çalışmayan bir Satranç Öğretmeninin maaşına ilave olarak aile yardım tazminatı ve çocuğu olanlar için yaş grubuna göre değişiklik gösteren bir rakam ilave edilmektedir.

Satranç Öğretmenleri Maaşları, 2018 Ocak döneminde Aldığı Maaş Devlet okullarında 1400 TL ile 1800 TL arasında değişmektedir.

Özel okullarda ise Satranç Eğitmenleri maaşları ise 2250 TL ile 2600 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Satranç eğitmeni ne kadar maaş alıyor, satranç öğretmeni kaç para alıyor sorularına bir cevap aradık. Burada verilen maaş değerleri yıllara göre ve kurumlara göre değişiklikler göstermektedir. Satranç eğitmenliği programına başvurarak satranç sertifikası alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken buraya tıklamak ve bilgi almak.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp