Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Satranç Öğretmeni İş ilanları

Satranç Öğretmeni İş ilanları

Satranç Öğretmeni İş İlanları ile satranç öğretmeni pozisyonunda iş bulmak çok kolay. Satranç Öğretmeni pozisyonunda yayınlanan ilanları takip ederek aradığınız işi bulabilirsiniz.

Satranç Öğretmeni İş İlanları

Satranç eğitmeni Arayanlar, Satranç eğitmeni iş imkanları ve eleman ilanları ile kariyer hayallerinizi süsleyen iş fırsatları başvurmanız için sizleri bekliyor. Satranç Öğretmeni ilanları Satranç Öğretmeni arayanlar tarafından internet sitelerinde yayınlanmaktadır. Satranç Eğitmeni İlanları internet siteleri Satranç eğitmeni iş ve eleman ilanlarını görüntüleyebilmeniz için filtreleme seçenekleri sunmaktadır.

Satranç Eğitmenliği Programına Kimler Katılmalı?

  • Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi veya özel okullarda görevli öğretmenler,
  • Eğitim Fakültesi/Fen-Edebiyat Fakültesinde öğrenim gören öğrenciler,
  • Çocuk Gelişimi ve Sosyal Hizmet Ön lisans programından Mezun/öğrenim gören öğrenciler,
  • Akıl,Zeka ve Satranç oyunlarına ilgi duyan herkes katılabilir.

Satranç Öğretmeni arayan firmaların en güncel Satranç Öğretmeni iş ilanları, Satranç Öğretmeni aranıyor, anaokuluna satranç öğretmeni aranıyor, şeklinde iş bulma ve kariyer sitelerinde yer almaktadır

Satranç Öğretmenliği İş İlanları genellikle satranç öğretmeni arayan ana okulları ve benzeri kurumlar tarafından, anaokuluna satranç öğretmeni aranıyor şeklinde verilmektedir

Satranç Öğretmeni İş İlanlarına ister telefonla doğrudan iş başvurusu yapın, ister online iş başvurusu yapın. Satranç öğretmeni olarak iş arıyorum diyorsanız, satranç öğretmeni arayanlar tarafından yayınlanan ilanlara iş başvurusu yapabilirsiniz.

Siz de en güncel ve en çeşitli Satranç Eğitmeni İş İlanlarından size en uygunu olan işi seçin, yeni bir hayata başlayın

İş arayanlar için okul öncesi satranç eğitmeni iş ilanları. Aradığınız işi iş ve kariyer sitelerinde okul öncesi satranç eğitmeni iş ilanları şeklinde arama yaparak hemen bulun.

Satranç Öğretmenliği yapabilmek için gerekli olan Satranç Eğitmenlik Sertifikası için kamu üniversitesi onaylı Satranç Eğitmenlik Sertifika Programına katılabilirsiniz. Eğitim sonunda alacağınız Satranç Eğitmenlik Sertifikası ile  meb’de egzersiz açabilir, halk eğitim merkezlerinde kurs açabilir, özel kurumlarda satranç öğretmeni olarak çalışarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Satranç Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı uzaktan eğitim şeklinde yapılan Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz programdır.

Eğitim programına buraya tıklayarak başvuru yapabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın