Şirinevler Mh. Mareşal Fevzi Çakmak Cd. Gediz Sk. No: 6 Bahçelievler / İSTANBUL

Satranç Eğitmenliği Sertifikası Nasıl Alınır

Satranç Eğitmenliği Sertifikası Nasıl Alınır?

Satranç Eğitmenliği sertifikası nasıl alınır?. Satranç Öğretmeni olmak ve okulunuzda yada Halk Eğitim Merkezlerinde Satranç Kursu Egzersizi açmak için yöntemli ve detaylı bir eğitim almanız gerekmektedir. Hali hazırda eğitmen olarak görev alanların çoğu ulusal yada uluslararası turnuvalarda ülkesini temsil etmiş ve lisansını almış sporcular tarafından verilmektedir. Ancak bunların sayısı oldukça yetersizdir. Kendi okulunuzda egzersiz açmak yada Halk Eğitim Merkezinde kurs açmak için lisanslı sporcu değilseniz MEB Onaylı Satranç Eğitmenlik Sertifikası  yada Üniversite onaylı Satranç Eğitmenlik Sertifikası bir sertifikaya ihtiyaç duyacaksınız. Satranç konusunda çok iyi olsanız bile bu kurumlardan birinden sertifika almanız gerekmektedir.

Satranç Öğretmenliği Sertifikası Nasıl Alınır diye düşünüyorsanız, Bizim Kurum olarak Devlet Üniversitesi işbirliği ile Uzaktan eğitim yöntemi ile internetin olduğu her yerde katılabileceğiniz Satranç Eğitmenliği kursuna  katılabilirsiniz. Bu Kursumuzda, Öğrencilerimize bu eğitimi nasıl verecekleri ve okullarında nasıl egzersiz açacakları konusunda bilgilendirme yaparak egzersiz yada kurs açmalarını sağlıyoruz.

Satranç Eğitmenliği Sertifikası nasıl alınır?. Satranç Eğitmeni nasıl olurum? diye düşünmeyin. Sizleri Satranç eğitmenlik sertifika programlarına bekliyoruz

SATRANÇ EĞİTMEN EĞİTİMİ Sertifikası Almak İster Misiniz? Ayrıntılı  Bilgi Almak TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat