cuzdan destek1 sunum bilgi gazete nakliye dunya gulenyuz yorum arti urun klasor elmas monitor iletisim telefon bilim anlasma alinti video canta soru sepet foto kalp ampul kampanya destek2 kullanici konum bina istatistik ok mouse kurumsal zar liste ev ceptelefonu sozlesme takvim duyuru yildiz menu saat pdf ayar whatsapp para deney tamir
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Satranç Ders Dokümanları, Satranç Egzersiz Dokümanları

Satranç Ders Dokümanları, Satranç Egzersiz Dokümanları

Satranç Ders Dokümanları 2020-2021 dönemi için yeniden düzenlenip hazırlanmıştır. MEB’de satranç egzersiz açmak ve halk eğitim satranç kursu açmak için gerekli belgeler ders dokümanları derlenmiştir.

Satranç Ders Dokümanları, Satranç Egzersiz Dokümanları

Satranç Ders dokümanları içerisinde halk eğitim satranç kursu kaç saat olması ile ilgili, halk eğitim satranç kursu yıllık planı, 100 saatlik satranç kursu planı ve 120 saatlik satranç kursu planı yer almaktadır. Halk eğitim 100 saatlik satranç kursu planı, halk eğitim satranç kursu için önemli yer tutmaktadır.

Satranç ders dokümanları derlenirken MEB’de satranç egzersizi açmak için gerekli belgeler ile birlikte halk eğitim satranç kursu için gerekli belgelerde derlenmiştir Halk eğitim kursu için gerekli olan, halk eğitim satranç kursu yıllık planı, halk eğitim 100 saatlik satranç kursu planı, halk eğitim satranç kursu evrakları ve halk eğitim satranç kursu modülü evrakları da derlenmiştir. Satranç yıllık plan 2017-2018 dönemi içinde oluşturulmuştur.

Satranç egzersiz planı için gerekli evrakların bulunduğu satranç dersi dokümanları halk eğitim satranç kursu ve MEB’de egzersiz açmak için gerekli evraklar için iyi bir arşiv niteliğindedir. Bu arşivde, 100 saatlik satranç kursu planı, 120 saatlik satranç kursu planı, halk eğitim satranç kursu yıllık planı, halk eğitim 100 saatlik satranç kursu planı, halk eğitim satranç kursu evrakları her zaman güncel olarak bulunmaktadır.

Satranç Egzersizi Dokümanları 2020-2021 dönemi ve diğer dönemlerde de, Satranç egzersiz evrakları, satranç kursu planı, satranç yıllık planı en güncel olarak devamlı güncelleşmektedir. En güncel hali için sayfamızı takip edin

Satranç Kulübü Dokümanları 2020-2021 bölümü oluşturduk. Satranç Kulübü Yıllık Çalışma Planı 2020-2021, dosyası hazırlandı. Satranç Kulübü Toplum Hizmeti Yıllık Çalışma Planı 2020-2021 ve Satranç Kulübü Yıl Sonu Faaliyet Raporu 2020-2021 dosyalarını sitemizden indirebilirsiniz.

Satranç Kulübü Dokümanları 2020-2021 dosyamız içerisinde ayrıca Satranç Kulübü Pano Görselleri 2020-2021, Satranç Kulübü Yıl Sonu Faaliyet Raporu 2020-2021 bulunmaktadır

Uzaktan Eğitim İle Katılabileceğiniz Üniversite Onaylı Satranç Eğitmen Eğitimi Programına Başvurmak İçin Tıklayınız

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp