iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Satranç Ders Dokümanları, Satranç Egzersiz Dokümanları

Satranç Ders Dokümanları, Satranç Egzersiz Dokümanları

Satranç Ders Dokümanları her öğretim dönemi için yeniden düzenlenip hazırlanmaktadır. MEB’de satranç egzersiz açmak ve halk eğitim satranç kursu açmak için gerekli belgeler ders dokümanları bulunmaktadır

Satranç Ders Dokümanları, Satranç Egzersiz Dokümanları

Satranç dersi dokümanları içerisinde halk eğitim satranç kursu kaç saat olması ile ilgili, halk eğitim satranç kursu yıllık planı, 100 saatlik satranç kursu planı ve 120 saatlik satranç kursu planı yer almaktadır. Halk eğitim 100 saatlik satranç kursu planı, halk eğitim satranç kursu için önemli yer tutmaktadır.

Satranç ders dokümanı MEB’de satranç egzersizi açmak için gerekli belgeler ile birlikte halk eğitim satranç kursu için gerekli belgelerden oluşmaktadır Halk eğitim kursu için gerekli olan, halk eğitim satranç kursu yıllık planı, halk eğitim 100 saatlik satranç kursu planı, halk eğitim satranç kursu evrakları ve halk eğitim satranç kursu modülü evraklarıdır. Satranç yıllık plan her dönem için ayrı oluşturulması gerekmektedir.

Satranç Eğitmenliği sertifika programı içeriğine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Satranç Ders Dokümanları Halk Eğitim

Satranç egzersiz planı için gerekli evrakların bulunduğu satranç dersi dokümanları halk eğitim satranç kursu ve MEB’de egzersiz açmak için gerekli evraklara internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu dökümanlar, 100 saatlik satranç kursu planı, 120 saatlik satranç kursu planı, halk eğitim satranç kursu yıllık planı, halk eğitim 100 saatlik satranç kursu planı, halk eğitim satranç kursu evraklarıdır. Her öğretim dönemi için güncellemeler yapılmaktadır.

Satranç egzersizi dokümanları her eğitim ve öğretim dönemi için satranç egzersiz evrakları, satranç kursu planı, satranç yıllık planı en güncel olarak internet ortamında güncelleşmektedir.

Satranç Ders Dokümanları Satranç Kulübü İçin

Satranç kulübü dokümanları için araştırma yapıldığında ayrı bir bölüm olarak bulabilmektesiniz. Satranç kulübü yıllık çalışma planı dosyası her dönem için tekrar hazırlanmaktadır. Satranç kulübü toplum hizmeti yıllık çalışma planı ve satranç kulübü yıl sonu faaliyet raporu dosyalarına internet üzerinden kısa bir araştırma yaparak ulaşıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Satranç kulübü ders dokümanları dosyası içerisinde ayrıca satranç kulübü pano görselleri, satranç kulübü yıl sonu faaliyet raporu da bulunmaktadır.

Eğitime Nasıl Başlarım?

Satranç eğitmenliği sertifika programına katılarak satranç eğitmenlik sertifikası almak ister misiniz? Uzaktan eğitim ile katılacağınız üniversite onaylı satranç eğitmenliği sertifika programı hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir ya da Hemen Bilgi Al formunu doldurabilirsiniz. Eğitime katılmak ve sertifika almak için kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın