Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Şanlıurfa Yaşam Koçluğu Eğitimi Sertifika Programı

Şanlıurfa Yaşam Koçluğu Eğitimi Sertifika Programı

Şanlıurfa Yaşam koçluğu sertifika programı, yaşam koçluğu eğitimi veren üniversiteler iş birliği ile yapılan eğitim programıdır. Şanlıurfa yaşam koçluğu eğitimi programına katılarak alacağınız yaşam koçluğu sertifikası ile yaşam koçluğu yapabilir, yaşam koçu  olarak çalışabilirsiniz. Şanlıurfa yaşam koçluğu sertifikası uzaktan eğitim ile verilen devlet üniversitesi onaylı yaşam koçluğu eğitimi programıdır. Şanlıurfa yaşam koçluğu eğitimi programına hemen başvurarak yaşam koçluğu sertifikası alabilirsiniz.

Şanlıurfa Yaşam Koçluğu Eğitimi Sertifika Programı ile katılımcıların, Koçluk eğitimlerinde amaç öncelikle bireyin kendi farkındalığını kazanması, koçluk ile ilgili gerekli bilgi birikim ve donanıma sahip olup kendisine danışan olacak olacak bireylere yol gösterebilmesi amaçlanmaktadır.

Şanlıurfa Yaşam Koçluğu Eğitimi ile katılımcılar hem en iyi koçluk bilgi ve becerilerine sahip olacak, hem de kazandığı koçluk bilgi ve becerilerini uygulayabilecek birikime sahip olacak ve eğitim sonunda Yaşam Koçu unvanını almış olacaklardır.

Şanlıurfa Yaşam Koçluğu Kursu  ile  Profesyonel Yaşam Koçluğu Sertifikasına Sahip olacaklar danışanlarına, doğru sorularla danışanın kendi farkındalığını fark etmesini sağlayan doğru yol arkadaşı olacaklardır. Yaşam Koçluğu Eğimi sonunda yetişen Yaşam koçları, danışanına doğru sorular sorarak kişinin kendi kendine doğru cevapları bulmasını sağlayan doğru yol arkadaşı olacaklardır.Ayrıca danışanının farkındalığını geliştirir, danışanı ile sohbet halinde olur ve onun iç yolcuğuna çıkmasını sağlar.

Yaşam koçluğu Eğitimi Sertifika Programı sonucunda sahip olacağınız, Devlet Üniversitesi Onaylı  Profesyonel Yaşam Koçluğu Sertifikası ile güçlü bir sertifikaya sahip olmuş olacaksınız. Yaşam Koçluğu sertifikası, devlet üniversitesi onaylı bir sertifika oluşuyla YÖK’ü tanıyan tüm ülkelerde de geçerlidir. ( Üniversiteler sürekli eğitim merkezleri bakanlar kurulu onayı ile kurulan üniversitelerin sertifika veren eğitim birimleridir)

Bu Eğitime Kimler Katılmalı

Şanlıurfa Yaşam Koçluğu Sertifikasını Kimler Alabilir

 • Yaşam koçluğu hizmeti vermek isteyenler,
 • Yaşamlarının farklı alanlarını keşfetmek isteyenler,
 • Hayatlarında kendisini gerçekleştirmek için itici bir güce ihtiyaç duyanlar,
 • Hayalleri ve hedefleri olanlar,
 • Hayatlarının kontrolünü eline almak ve hedefleri doğrultusunda hızlı adımlar atmak isteyen kişiler bu eğitimi alabilir.
 • Bireylerle iletişimini güçlendirmek isteyenler,
 • Eğitimciler, özel eğitmenler,
 • Kişisel gelişim konusunda farklılaşmak isteyen ve programa ilgi duyan herkes katılabilir.

İstihdam İmkanları

Şanlıurfa Yaşam Koçluğu sertifikası ne işe yarar?. Mesleğin yeterliliklerini kazanan bireyler;

 • Devlet ve Özel Okullarda
 • Koçluk ve Eğitim Merkezlerinde
 • Danışmanlık Merkezlerinde
 • Etüd Merkezlerinde
 • Halk Eğitim Merkezlerinde çalışabilirler.

Yaşam koçluğu kavramı günümüzde yerleşmiştir. Yaşam koçu olarak sizde yeni bir kariyer alanına adım atabilirsiniz. Yaşam Koçu olarak bireylere daha hızlı ve doğru kararlar vermesini, farklı pencereleri görerek yeni fırsatları değerlendirmesini sağlamayabilirsiniz. Kişisel gelişiminde karşısına çıkan engelleri koçu ile birlikte engelleri kaldıran bireyler hayata daha pozitif bakmakta ve daha başarılı bir yol almaktadır.

Yaşam Koçluğu Eğitimi Sertifika Programına uzaktan eğitim ile Türkiye’nin her noktasından katılabilirsiniz. Yaşam Koçluğu Eğitimi ile sizde yaşam koçu olabilirsiniz.

PROFESYONEL YAŞAM KOÇLUĞU Sertifika Programına Katılmak İster misiniz? Başvurmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat