iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Sağlık Eğitimleri Paketi 3 Eğitim 990 TL

Ürün Fiyatı:
1500 TL 990 TL
Kampanya
Sağlık Eğitimleri Paketi 3 Eğitim 990 TL

Sağlık eğitimleri paketi uzaktan eğitim şeklinde üniversite iş birliği ile yapılan kariyeriniz için önemli sağlık eğitimlerini içermektedir. Eğitim programlarını başarı ile tamamlayanlar katılımcılar  e devlette sorgulanabilen üniversite onaylı sertifika sahibi olacaklardır.

Sağlık Eğitimlerinde Kampanya! Seçeceğin 3 eğitim sadece 990 TL.

Sağlık Eğitimleri Paketi Eğitimi Sertifika Kursu

Geleceğiniz ve kariyeriniz için önemli eğitimlerden oluşan bu pakette bir çok uygulama ve teorik bilgiyi öğreneceksiniz. Aynı zamanda bu eğitimleri, bir devlet üniversitesi onaylı sertifikası sahibi olacağınız için bu programlar sizlere ek kazanç imkânı da sunmakta.

Yapacağınız şey çok basit. Her biri aslında birbirinden bağımsız olan ama bir arada tamamladığınızda üstün yetkinlikler satın alarak yetkinlik kazanmak olacaktır.

Sağlık Eğitimleri Paketi Eğitimleri

Bu kampanya paketi içerisinde yer alan aşağıdaki eğitimlerin detaylarına eğitimlerin üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Buradan seçeceğin 3 eğitimle kampanyadan hemen yararlanabilirsin.

Hasta Kabul Sekreterliği Sertifika Programı

Hasta kabul sekreterliği sertifika eğitimi sonunda hasta kabul sekreteri olacaksınız. Hasta kabul sekreterliği kursunu uzaktan eğitimle tamamlayarak e devlette sorgulanabilen üniversite onaylı hasta kabul sekreterliği sertifikası sahibi olacaksınız. Hasta kabul sertifikası sağlık bakanlığına bağlı devlet ve özel hastane ve tüm sağlık kurumlarında geçerli devlet üniversitesi onaylı sertifikadır. Sağlık eğitimleri paketi için eğitimi seçebilirsiniz.

Hasta kabul sekreterliği kursu sertifika eğitimi içeriğine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hasta ve Yaşlı Bakımı Sertifika Programı

Hasta ve yaşlı bakımı sertifika eğitimi sonunda hasta bakıcı ve yaşlı bakıcısı olarak çalışabilirsiniz. Hasta ve yaşlı bakımı sertifika kursunu uzaktan eğitimle tamamlayarak e devlette sorgulanabilen üniversite onaylı hasta ve yaşlı bakımı sertifikası sahibi olacaksınız. Alınan hasta ve yaşlı bakımı sertifikası kamu ve özel hastanelerde, bakım merkezlerinde, rehabilitasyon merkezlerinde ve huzurevlerinde geçerli devlet üniversitesi onaylı sertifikadır.

Hasta ve yaşlı bakımı kursu sertifika eğitimi içeriğine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz

Tıbbi Sekreterlik Sertifika Programı

Tıbbi sekreterlik sertifika eğitimi sonunda tıp sekreteri olacaksınız. Tıbbi sekreterlik kursunu uzaktan eğitimle tamamlayarak e devlette sorgulanabilen üniversite onaylı tıbbi sekreterlik sertifikası sahibi olacaksınız. Tıbbi sekreterlik sertifikası kamu ve özel hastane ve tüm sağlık kurumlarında geçerli devlet üniversitesi onaylı sertifikadır.

Tıbbi sekreterlik kursu sertifika eğitimi içeriğine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Diş Hekimliği Asistanlığı Sertifika Programı

Diş hekimi asistanları tedavi süreçlerinde diş hekimine yardımcı olabilmesi için öncelikle diş hekimi asistanlığı eğitimi almaları gerekmektedir. Bu amaçla düzenlenen diş hekimi asistanlığı kursu, sektörde çalışan ya da çalışacak personelin bilgilerini arttırmak ve daha kaliteli hizmet vermesine yardımcı olmak için düzenlenmektedir.

Diş hekimliği asistanlığı kursu sertifika eğitimi içeriğine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eczane Yardımcı Personeli Sertifika Programı

Eczane yardımcı personeli sertifika eğitimi sonunda eczacı yardımcısı olacaksınız. Eczane yardımcısı kursunu uzaktan eğitimle tamamlayarak e devlette sorgulanabilen üniversite onaylı eczane yardımcılığı personeli sertifikası sahibi olacaksınız. Eczacı yardımcısı sertifikası, devlet ve özel hastane ve tüm sağlık kurumlarında geçerli devlet üniversitesi onaylı sertifikadır. Sağlık eğitimleri paketi eğitimi seçebilirsiniz.

Eczane yardımcı personeli kursu sertifika eğitimi içeriğine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hasta İlişkileri ve Stres Yönetimi Sertifika Programı

Hasta ilişkileri ve stres yönetimi sertifika eğitimi uzaktan eğitimle yapılmaktadır. Eğitimi başarı ile tamamlayanlar e devlette sorgulanabilen devlet üniversitesi onaylı hasta ilişkileri ve stres yönetimi sertifikası sahibi olacaktır.

Hasta ilişkileri ve stres yönetimi kursu sertifika eğitimi içeriğine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hijyen ve Sanitasyon Eğitimi Sertifika Programı

Hijyen ve sanitasyon kursu sertifika eğitimi uzaktan eğitimle yapılmaktadır. Eğitimi başarı ile tamamlayanlar e devlette sorgulanabilen devlet üniversitesi onaylı hijyen ve sanitasyon sertifikası sahibi olacaktır.

Hijyen ve sanitasyon kursu sertifika eğitimi içeriğine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğitim Süresi ve Şekli Nasıldır?

Sağlık eğitimleri paketi, uzaktan eğitim yöntemiyle internet ortamında verilmektedir. Eğitime ait ders videoları ve dokümanları uzaktan eğitim sistemine yüklenmiştir. Katılımcılar eğitim süresi içerisinde diledikleri gün ve saatlerde sisteme giriş yaparak eğitimlerini tamamlayabilirler.

Sınav Şekli ve Türü: Uzaktan eğitim sistemiyle, çoktan seçmeli test

Sertifika Sınav Hakkı: 5

Sertifika Sınavı Başarı Puanı: Minimum 50 puan

Belgelendirme: Kamu üniversitesi onaylı sertifika

Ödeme Seçenekleri: Havale / Eft / Atm

Kargo: Alıcı Ödemeli

Nasıl Detaylı Bilgi Alabilirim? Eğitime Nasıl Katılabilirim?

Sağlık eğitimleri paketi eğitimi hakkında eğitim danışmanlarından bilgi almak ve tüm sorularınıza cevap bulmak için Whatsapp ve iletişim numaramızdan iletişime geçebilir ya da Hemen Bilgi Al formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız en kısa süre de detaylı bilgi vermek için geri dönüş sağlayacaklardır. Sağlık eğitimleri paketi sertifikası almak ve kurs programına katılmak için kayıt formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp