cuzdan destek1 sunum bilgi gazete nakliye dunya gulenyuz yorum arti urun klasor elmas monitor iletisim telefon bilim anlasma alinti video canta soru sepet foto kalp ampul kampanya destek2 kullanici konum bina istatistik ok mouse kurumsal zar liste ev ceptelefonu sozlesme takvim duyuru yildiz menu saat pdf ayar whatsapp para deney tamir
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Python İle Uygulamalı Yapay Zekâ Eğitimi

Ürün Fiyatı:
2000 TL 1500 TL
Kampanya
Python İle Uygulamalı Yapay Zekâ Eğitimi

Python ile uygulamalı yapay zekâ eğitimi, uzaktan eğitim şeklinde yapay zeka eğitimi veren üniversiteler iş birliği ile yapılmaktadır. Online olarak katılacağınız yapay zekâ kursu sonunda üniversite onaylı python ile yapay zekâ eğitimi sertifikası alınmaktadır. Yapay zeka eğitimi uzaktan eğitim şeklinde yapılmakta olup dünyanın her yerinden eğitime katılım sağlayabilirsiniz.

Python İle Uygulamalı Yapay Zekâ Eğitimi Nedir?

Günümüzde yapay zekâ hayatımızın her alanında yeni bir iş alanı olarak tüm sektörlerde kullanılmaktadır. Verileri analiz ederek daha doğru sonuçlara ulaşabiliriz. Bu da yapay zeka ile mümkün olmaktadır.

Yapay zekâ ile ses tanıma, yüz tanıma, resimleri sınıflama, kokuları analiz etme, hareket yorumlama, hatasız çeviri yapabilme gibi birçok alanda kolaylıklar sağlanmaktadır. İş dünyasında müşteri deneyimi geliştirme, müşteri kazanımını artırma, pazarlama, marka oluşturma, ürün takviye sistemi, müşterileri sınıflandırma, finansal analizler gibi birçok işler kolaylıkla yapılmaktadır.

Yapay zekâ eğitiminde dünyada en çok kullanılan yapay zekâ kodlama dili olan python kullanılmaktadır. Sizde bu programa katılarak yapay zekânın kullanıldığı alanlarda iş fırsatları oluşturabilirsiniz. Yapay zekâ eğitimi ile IT uzmanlarından biri olabilirsiniz.

Yapay zeka hayatımızın her kısmında karşımıza çıkan bir uzmanlık alanıdır. Artık yapay zekâ tüm sektörlerde kullanılmakta ve her geçen gün kullanım alanı artmaktadır. Hayatın her alanını ilgilendiren sistemeler yapay zeka üzerine kurulmaktadır. Bu durum yakın gelecekte bu alanda çalışacak uzman açığı ihtiyacını arttıracaktır.

Yapay Zekâ Nedir?

Bilgisayarın veya bilgisayar kontrolündeki robotun, çeşitli olayları zeki insanlara benzer şekilde yerine getirme kabiliyetine yapay zekâ denir. Yapay zekâda insanların düşünme yöntemleri analiz edilir, bunların benzeri yapay yönergeler geliştirilir. İnsanların yaptığı birçok faaliyetin bilgisayarlar tarafından yerine getirilmesidir.

Yapay zekâ sayesinde bilgisayarların karmaşık sorunlarda insanlar gibi düşünmesi sağlanmaya çalışılır. Bilgisayarlar yardımıyla karşılaşılan sorunların insana benzer şekilde etkili bir şekilde çözülmeye çalışılır.

Yapay zekâ programları hazırlanırken verilerin analiz edilmesi, veri kalıplarının tanınması uygulanması için insanların tecrübelerinden ve bilgisinden yararlanılır. Yapay zeka sistemleri belirli durumlarda sorunu çözmek için görev yapar ve tepki verir. Devamlı olarak gözlemleme yapar ve daha önce belirlenen parametrelere göre onu tanımaya çalışır.

Yapay zekâ mühendislik, iş geliştirme, finans, analiz ve raporlama departmanı olan her alanda kullanılmaya başlamıştır.

Python İle Uygulamalı Yapay Zekâ Eğitimi’ne Kimler Katılabilir?

Eğitime;

– Kendi sektörünün süreçlerinde yapay zeka uygulamaları geliştirerek, sektörünün öne çıkan, aranan uzmanlarından biri olmak isteyen mühendislik veya yönetim bilimleri alanındaki üniversite öğrencileri

– Türkiye’de çok sayıda mevcut olan yazılım ve proje geliştirme ofislerinde bir gelecek kariyeri planlayanlar

– Çalıştığı kurumlarda yapay zeka uygulamaları ile hem kendisini hem kurumunu başka bir çağa taşımak isteyen sektör çalışanları

– Aldığı sertifika ile yurtdışı veya yurtiçinde yeni iş imkanları arayan bilişim vb alanlarda üniversite okuyan veya okumuş olan kişiler

– Bağımsız olarak şirketlere ve kurumlara danışmanlık, iş geliştirme desteği vermek isteyen, bu konuyla ilgili kafasında projeleri olan girişimciler katılabilir. 

Python İle Uygulamalı Yapay Zeka Eğitim İçeriği Nasıldır?

Yapay Zekaya Giriş

– Tarihçe
– Makine Öğrenmesi ve Derin Öğrenme
– Yapay Zeka ve Gerçek Dünya Problemleri
– Otomasyonlar ve Karar Destek Sistemleri

Makine Öğrenmesine Giriş

– Python – Anaconda alt yapısı
– Jupyter Notebook çalışma ortamı
– Google Colab Kullanımı

Kütüphaneler

Python ile uygulamalı yapay zekâ eğitimi

– Numpy
– Pandas
– Matplotlip

Makine Öğrenmesi Modelleri ve Algoritmalar

– Yapay Zekada Kullanılacak Verilerin Hazırlanması
– Prediction (Tahminleme)
– Prediction Kavramına Giriş
– Linear Regression (Doğrusal Regresyon)
– Multiple Regression (Çoklu Doğrusal Regresyon)
– Decision Trees (Karar Ağaçları)
– Random Forest (Rassal Orman)
– Tahminleme Modellerinin Performans Göstergeleri

Derin Öğrenme

– TensorFlow’a giriş
– Derin öğrenme Uygulamaları

Eğitim Süresi ve Şekli

Python ile uygulamalı yapay zekâ eğitimi; uzaktan eğitim yöntemiyle internet ortamında verilmektedir. Eğitim 30 Gün sürmektedir. Eğitime ait videolar ve dokümanlar uzaktan eğitim sistemine yüklenmiştir. Katılımcılar eğitim süresi içerisinde diledikleri gün ve saatlerde sisteme giriş yaparak eğitimlerini tamamlayabilirler.

Eğitim Süresi: 30 Gün / 40 Saatlik Sertifika

Eğitim Şekli: Uzaktan eğitim sistemi ile internet üzerinden video ders ( A-Senkron)

Sınav Şekli ve Türü: Uzaktan eğitim sistemiyle, çoktan seçmeli test

Sertifika Sınav Hakkı: 5

Sertifika Sınavı Başarı Puanı: Minimum 50 puan

Belgelendirme: Kamu üniversitesi onaylı sertifika 

Nasıl Detaylı Bilgi Alabilirim? Eğitime Nasıl Katılabilirim?

Python ile uygulamalı yapay zekâ eğitimi kurs programı hakkında eğitim danışmanlarından bilgi almak ve tüm sorularınıza cevap bulmak için Whatsapp ve iletişim numaramızdan iletişime geçebilir ya da aşağıdaki Hemen Bilgi Al formunu  doldurabilirsiniz.

Eğitim danışmanlarımız en kısa süre de detaylı bilgi vermek için geri dönüş sağlayacaklardır. Python ile uygulamalı yapay zekâ sertifikası almak için kayıt formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp