iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Profesyonel Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimi

Profesyonel Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimi

Profesyonel öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı eğitimi, eğitim ve öğrenci koçluğu eğitimi veren üniversiteler iş birliği ile uzaktan eğitim şeklinde yapılmaktadır. Katılacağınız profesyonel eğitim koçluğu ve eğitim danışmanlığı kursu sonunda e devlette sorgulanabilen üniversite onaylı profesyonel öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikası alınmaktadır.

Profesyonel Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimi Sertifika Kursu Nedir?

Eğitim koçluğu ve eğitim danışmanlığı , gencin düşünme sistemlerini olumlu yönde geliştiren, içsel kaynaklarını oluşturmasını ve kullanmasını öğreten kendini tanımasını sağlayan ve bunların sonunda da hedefini doğru olarak belirleyip bunu gerçekleştirmesine yarayan bir başarı felsefesidir.

Profesyonel öğrenci koçu, çalıştığı genci yaşamının bu gelişme döneminde başarı için desteklerken, tam ve bütün bir genç yetişkin olmasında yol arkadaşlığı yapar.

Koçluk, kişiyi ulaşmak istediği hedeflere ve başarıya en hızlı şekilde ulaştırmayı sağlayan önemli bir hizmettir.

Öğrenci koçu aynı zamanda velilerinde çocuklarına eğitim sürecinde yapıcı ve destekleyici yaklaşımlar gerçekleştirmesinde yardımcı olan iyi bir yol arkadaşıdır.

Profesyonel Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimi ‘ne Kimler Katılabilir?

Öğrencilere koçluk ve danışmanlık yapmak isteyen, öğretmenlikte fark yaratmak isteyen ilgililer ve eğitimciler katılabilirler. Ayrıca;

– Eğitim verenler

– Öğrencilerle çalışanlar

– Koçluk hizmeti vermek isteyenler

– Öğrenciler ile iletişimini güçlendirmek isteyenler

– Bireylere hedefleri için yardımcı olmak isteyenler

– Öğrencilere yol haritası belirlemede destek olmak ve fayda sağlamak isteyenler

– Öğrencileri hedef belirleme ve başarıya ulaşma gibi kavramlarla tanıştırmak isteyenler katılabilir.

Profesyonel Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikası Ne İşe Yarar?

Mesleğin yeterliliklerini kazanan bireyler, özel kurum ve kuruşlarda, iş yerlerinde Öğrenci Koçluğu ve eğitim danışmanlığı yapabilirler, ve seminerler verebilirler. Ayrıca ;
– Etüt Merkezlerinde,
– Kendi Özel Ofislerinde,
– Devlet ve Özel Okullarda,
– Danışmanlık Merkezlerinde,
– İlkokul, ortaokul ve liselerde,
– Koçluk ve Eğitim Merkezlerinde,
– Belediyelerin sürekli eğitim merkezlerinde,
– Halk Eğitim Merkezlerinde gerekli yeterlilikleri sağlayarak çalışabilirler.

Nasıl Detaylı Bilgi Alabilirim?

Profesyonel öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı eğitimi sertifika kursu hakkında eğitim danışmanlarından bilgi almak ve tüm sorularınıza cevap bulmak için Whatsapp ve iletişim numaramızdan iletişime geçebilir ya da Hemen Bilgi Al formunu  doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız en kısa süre de detaylı bilgi vermek için geri dönüş sağlayacaklardır. Eğitime başlamak ve sertifika almak için kayıt formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın