iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Pilates Eğitmenliği Kursu Sertifika Eğitimi

Pilates Eğitmenliği Kursu Sertifika Eğitimi

Pilates eğitmenliği kursu, üniversitelerin uzaktan eğitim sistemi üzerinden verilen eğitim modellerinden biridir. Pilates eğitmeni olmak isteyen herkes kayıt olarak başvurularını tamamlayabilmektedir. Bunun için lise mezunu olmak yeterlidir. Özellikle kadınlar estetik görünmek ve vücudunun şekillenmesi için rağbet göstermektedir. Adından son yıllarda sıkça söz edilen pilates eğitmen eğitimi kursu ile istihdam alanınızı genişletebilirsiniz. Kariyer alanınıza pilates eğitmeni olarak devam etmek isteyenler için oldukça ideal bir sertifika türüdür.

Pilates eğitmenliği kursu ile pilatese ait kuralları ve prensipleri öğrenilmektedir. Sağlıklı yaşama hakkında ve vücut şekillendirme hakkında bilgilendirmeler yapılır. Kişilerin bedensel ihtiyacına yönelik pilates eğitimleri düzenleyebilirsiniz.

Pilates Eğitmenliği Nedir?

Pilates eğitmenliği, vücudun ve omurgaların düzgün durmasını sağlayan, kasların güçlenmesini destekleyen eğitim modelidir. Pilates eğitimi, beden ve zihin bütünlüğünü ele almaktadır. Nefes hareketleri, koordinasyon çalışmaları ve kemikleri ve eklemleri korumak için yapılan çalışmaların bütünüdür. Pilates eğitimi ile fiziksel koordinasyon denge çalışmaları ile esneklik ve güç dengesini sağlamaktadır. Böylece oluşan postür bozuklukların önüne geçilerek bireylerin rehabilitasyon süreçlerine faydalı olmaktadır.

Pilates Eğitmenliği Kursu Kimler Alabilir?

Pilates eğitmen eğitimi kursu kimler alabilir? Pilates eğitmenliği kursu almak için birtakım şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu şartların en başında lise mezunu olmak ve pilates eğitmenliği kurslarına katılıp belge sahibi olmak gelir. Dolayısıyla pilates eğitmeni olmak için özellikle eğitimlere katılmalı ve  belgenizi almalısınız. Bunun dışında pilates eğitmeni olmak isteyen kişiler arasında ön lisans bölümü mezunları, lisans bölümü mezunları ve spor yöneticiliği alanından mezun olanlar ile spor yönetim mezunu olan bireyler, antrenörler, pilates eğitmenliği yapmak için, pilates eğitmenliği sertifikasına sahip olması gerekir.

Eğitim ve Sertifika Nasıl Alınır?

Pilates eğitmenliği kursu veren eğitim kurumlarına kayıt yaptırmalısınız. Üniversitelerde uzaktan eğitim sistemi üzerinden pilates eğitmenlik kursu verilmektedir. Üstelik kurumumuzda pilates eğitmenliği sertifika programı eğitimi uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Pilates öğretmeni olmak isteyen kişilerin kurumumuzun internet sistemi üzerindeki pilates eğitmenliği sertifika programına başvurabilmesi için kayıt ol seçeneğine tıklaması yeterli olacaktır. Ardından kayıt işlemlerinizi eksiksiz şekilde tamamlamalı ve ödemenizi gerçekleştirmelisiniz. Daha sonra danışmanlarımızın size tanımladığı kullanıcı adı ve şifrenizle, kurs eğitimlerine girebilirsiniz. Eğitimleri bitirdiğinizde, ders videolarının sonundaki sınava girip başarılı olmanız gerekir. Böylece üniversite onaylı ve e devlet üzerinden aratıldığında sorgulatılabilen pilates eğitmenliği sertifikasına sahip olabilirsiniz.

Pilates Eğitmenliği Kursu Fiyatları Nedir?

Pilates eğitmenliği kursu fiyatları, görev aldığınız kuruma göre değişkenlik göstermektedir. Bütün üniversitelerde pilates eğitmenliği fiyatları birbiriyle benzerlik gösterebilir. Eğitimler ve kullanılan materyallere bağlı olarak kurumların verdiği pilates eğitmenliği fiyatları farklı olabilir. Ayrıca kurumumuzda pilates eğitmenlik kursu işinde uzman personeller tarafından yapılmasına rağmen oldukça uygun indirimlerin olduğu eğitim kurslarından bir tanesidir.

Pilates Eğitmenliği sertifika programına katılarak e devlette sorgulanan üniversite onaylı pilates eğitmenlik sertifikası sahibi olabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Eğitim içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın