iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Özel Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifikası Nereden Alınır?

Özel Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifikası Nereden Alınır?

Özel barınma hizmetleri yönetici sertifikası kamu ve özel yurtlarda yönetici olabilmek gerek duyulan yurt müdürlüğü sertifikası olarak geçen sertifikadır.

Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Eğitimi Nedir?

Özel öğrenci barınma hizmetleri yönetici sertifikası programı, kamu ve özel yurtlarda yönetici olacak adayların yetiştirilmesini sağlamaktadır. Yönetici adaylarının yurt yönetimi mevzuatları ve yönetim becerileri hakkında detaylı bilgi sahibi olmaları için hazırlanan bir programdır.

Yurt yönetici sertifikası programı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Millî Eğitim Bakanlığı bünyesinde hizmet veren barınma merkezlerine yönetici yetiştirilmesi amaçlanmaktadır.

Öğrenci barınma merkezlerinde yönetici olmak isteyenler bu eğitime katılabilirler. Programda ayrıca öğrenci barınma merkezi yönetici, mesleki ve etik kurallarının geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetmeliği İlgili Maddesi Nedir?

Kurumların Yönetimi, İşletme Esasları ve Personele İlişkin Hükümler (1) Kurumların yönetimi

MADDE 19- (1) Kız öğrencilerin barındığı kurumlarda kadın, erkek öğrencilerin barındığı kurumlarda erkek yönetici görevlendirilir. (2) Kurum, lisans mezunu ve mevzuat bilgisi, kurum yönetimi, işletme, kurumun fiziki ve hizmet standartlarının iyileştirilmesi ve iletişim becerilerinin geliştirilmesi konularında düzenlenen eğitim sonucunda alınan öğrenci barınma hizmetleri yönetici sertifikasına sahip müdür tarafından yönetilir.

Yurt Müdürlüğü Yönetici Sertifikası Nasıl Alınır?

Özel barınma hizmetleri yönetici sertifikası almak için öncelikle üniversite onaylı yada MEB onaylı sertifika veren eğitim programlarına katılmanız gerekmektedir.

Alanında uzman tecrübeli eğitim kadrosu tarafından hazırlanan ve üniversite iş birliği ile hazırlanan Özel barınma hizmetleri yönetici sertifikası kursu programına katılabilirsiniz.

Barınma hizmetleri yönetici sertifikası sınavı test usulü olarak yapılmaktadır. Eğitimi ve eğitim sonunda yapılacak olan yurt müdürlüğü yönetici sertifikası sınavı sorularını başarı ile yapanlar sertifika almaya hak kazanırlar.

Eğitimler internet üzerinden uzaktan online eğitim şeklinde yapılmaktadır. Kayıt işlemlerinizi tamamlandıktan sonra size tanımlanan eğitim paneline günün her saatinde girip eğitim videolarınıza 7/24 erişim sağlayabileceksiniz.

Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifikası Kazanımları Nelerdir?

Eğitim sonunda alınan üniversite onaylı e devlette sorgulanabilen yurt müdürlüğü yönetici sertifikası ile iş hayatında kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Destekleyici eğitimler arasında yer alan eğitim, gelişiminize de katkıda bulunmaktadır.

Sertifikanızı CV’nize ekleyerek güçlü bir etkileme oluşturabilirsiniz. Üniversite onaylı sertifikanız kamu ve özel sektörde geçerli olan sertifikadır.

Eğitime Kimler Katılabilir?

Kişisel gelişimine katkıda bulunmak isteyen ve bu alanda eğitim alarak işe girişte avantajlı konuma gelmek ya da görevde yükselmek isteyenler için uygundur. Eğitim hayatını sürdüren öğrenciler de sertifikalı eğitim programına başvuruda bulunabilir.

Nasıl Katılırım?

Yurt müdürlüğü yönetici sertifikası kursu programına internetin olduğu her yerden katılım sağlayabilirsiniz. Zaman ve mekâna bağlı kalmadan eğitiminizi uzaktan online eğitim şeklinde alabilirsiniz.

Eğitim programına hemen kayıt ol butonuna tıklayarak kayıt olabilirsiniz. Kayıt formunu dolduran bireyleri eğitim danışmanları en kısa sürede dönüş yaparak kayıt işlemlerinizi tamamlayacaklardır. Kayıt işlemleri tamamlanan katılımcılara, kullanıcı bilgileri whatsapp ya da iletişim kanallarından en kısa sürede gönderilir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın