Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Ordu Hasta Kayıt Kabul İşlemleri Kursu

Ordu Hasta Kayıt Kabul İşlemleri Kursu

Ordu hasta kayıt kabul işlemleri kursu , hasta kayıt kabul personeli yetiştirme programıdır. Hasta kabul kursu Ordu programı uzaktan eğitim olarak yapılmaktadır. Ordu hasta kabul sertifikası uzaktan eğitim programı, internetin olduğu her yerden katılabileceğiniz programıdır. Ordu hasta kabul kursu programı sonunda devlet üniversitesi onaylı hasta kabul sertifikası verilmektedir. Hasta kabul kursu Ordu programına katılarak alacağınız Ordu hasta kabul sertifikası ile tüm sağlık kurumlarında çalışabilirsiniz.

Ordu Hasta Kayıt Kabul İşlemleri Kursu

Ordu hasta kabul kursu, hastanelerde ve sağlık kurumlarına hasta kabul sekreterleri olarak çalışabilecek personel yetiştirme programıdır. Hasta kabul kursu Ordu programına katılarak alabileceğiniz Ordu hasta kabul sertifikası ile tüm sağlık kurumlarında hasta kabul sekreteri olarak çalışabilirsiniz.

Hasta kabul kursu Ordu ili ve tüm ilçelerinden katılabileceğiniz bir programdır. Ordu hasta kabul kursları ile yeni bir iş fırsatı oluşturabilirsiniz. Ordu hasta kabul kursu programına katılmak için iletişim numaralarımızdan irtibata geçmelisiniz. Hasta kabul kursu Ordu programları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ordu hasta kabul sertifika programı, hastanelerde, muayenehanelerde, sağlık ocaklarında, aile sağlığı merkezlerinde çalışmakta bulunan hasta kabul işlemleri görevlilerinin çalışmaya devam edebilmeleri için veya bu iş yerlerinde işe başlayacak olan görevlilerin çalışabilmeleri için zorunlu tutulan bir eğitim programıdır. Ordu hasta kayıt kabul sekreterliği kursu ile sağlık kuruluşlarında hasta giriş-çıkış işlemlerini yapabilecek dokümantasyon işlemlerini bilgisayar ortamında kayıt altına alabilecek hastane otomasyon programlarını kullanabilecek eleman yetiştirmektir.

Hasta kabul işlemleri elemanı, sağlık hizmeti veren tüm kurum ve kuruluşlarda, hasta giriş/çıkış işlemlerini, hastanın tedavi ve poliklinik hizmetleri sürecindeki dokümantasyon işlemlerini evrak ve bilgisayar ortamında kayıt altına alan, arşivleyen kişidir.

Ordu Hasta Kayıt Kabul Kursu Programına Kimler Katılabilir ?

– En az okur yazarlık seviyesinde diploma sahibi olanlar,
– Hasta kabul işlemleri sertifikası almak isteyenler,
– Hasta kayıt kabul İşlemleri ile ilgili alanlarda çalışmak isteyenler.

 Çalışma Alanları

Ordu hasta kabul sekreterliği kursu programına katılıp mesleki sertifikasını alanlar ;

  1. Hastanelerde (üniversite, devlet, dal, özel),
  2. Sağlık ocağı,
  3. Poliklinikler,
  4. Tıbbi laboratuvarlar,
  5. Tıp merkezleri vb. yerlerde çalışabilirler.

Ordu hasta kayıt kabul işlemleri kursu , Ordu hasta kabul kursu programlarına katılarak, iş başvurularınız da diğerlerinden farkınızı ortaya koymak ve Hasta Kabul Personeli olmak için yeterli olduğunuzu göstermesi amacıyla Hasta kabul sertifikası alabilirsiniz. Eğitime katılmak ve bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp İletişim