Şirinevler Mh. Mareşal Fevzi Çakmak Cd. Gediz Sk. No: 6 Bahçelievler / İSTANBUL

Online Satranç Eğitmenlik Sertifikası

Online Satranç Eğitmenlik Sertifikası

 

Online Satranç Eğitmenlik Sertifikası programı, uzman eğitmenlerimizin internet ortamında online uzaktan eğitim sistemi ile kayıtlı video anlatımları ile eğitim süresince dilediğiniz zaman sisteme giriş yaparak kolay ve anlaşılır bir şekilde eğitimi tamamlayarak satranç eğitmen eğitim sertifikasını alıp, eğitmen olabileceğiniz programdır.

Satranç Dersi ortaokulda seçmeli olarak okullarda okutulmaktadır. Bu alanda kendini geliştirmek isteyen, kişisel gelişime açık her branştan öğretmen tarafından talep gören eğitimler arasında yer almaktadır. Online Satranç Eğitmenliği Sertifikası eğitimi; eğitimciler, öğretmenler, kreş ve anaokulu eğitmenleri ve yöneticiler tarafından çok talep görmektedir. Kişilerin kendilerini geliştirme ve ileri ki hayatlarında farklı bir ilerleme elde etmelerine de yardımcı olmaktadır. Online Satranç Eğitmenliği Sertifikası eğitim programı Devlet Üniversitesi tarafından Onaylı, 40 saatlik bir sertifika programıdır.

Online Satranç Eğitmen Eğitimi Sertifikası ile resmi ve özel okullarda seçmeli Satranç dersine girilebilir.

Online Satranç Eğitmenliği Sertifikası ile kendi okulunuzda egzersiz açıp hem kendinize ek gelir sağlayabilir hem de öğrencilerinize daha faydalı olabilirsiniz.

Online Satranç Eğitici Sertifikası nereden alınır, diye düşünmenize gerek yok, Satranç Sertifikası Programımıza katılarak sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Satranç Eğitmenliği Sertifikası programına hemen başvurup, Satranç Eğitmenliği sertifikanızı alabilirsiniz.

SATRANÇ EĞİTMEN EĞİTİMİ Sertifikası Almak İster Misiniz? Ayrıntılı  Bilgi Almak TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat