Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Online Hızlı Okuma Kursu

Hızlı okuma

Online Hızlı Okuma Kursu

Online hızlı okuma kursu tamamen web üzerinden çalışmaktadır. İçerisinde onlarca egzersiz aracı, binlerce hızlı okuma metni bulunmaktadır. Yaş ve eğitim grubunuza göre sistem sizin için hazırlanmış özel makaleleri kullanarak hem eğitiminize katkıda bulunur hemde hızlı okuma ve anlamayı öğretir. Takistoskop, Gruplama, Hızlı Okuma ve Anlama eğitimlerinde bulunduğunuz seviye anlık olarak kayıt edilip gelişim durumunuz otomatik olarak takip edilir. Seviyelerde başarılı oldukça okuma hızınız ve seviyeniz aşama aşama yükseltilir.

Hızlı Okuma Egzersizleri

Online Hızlı Okuma Kursu. Hızlı okuma programımızda onlarca egzersiz aracı bulunmaktadır. Bu araçlar ile göz kaslarınızı geliştirebilir, Görme alanınızı genişletebilir, Algılama Becerilerinizi yükseltebilir, Aktif görme ve algılama yetinizi geliştirebilirsiniz.

Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifika Eğitiminin amacı, kişilere  anlayarak hızlı okuma ve öğrenme teknikleri  konusunda özel bilgi ve becerileri kazandırmak, kurumlarda iç eğitmen kadrosu yaratmak, mevcut durumda eğitmenlik yapan kişilerin bilgi ve beceri seviyelerini artırmaktır.

Online Hızlı Okuma Kursu, Odaklanmayı artırmak,  algıda seçicilik yaratmak, sınavda zaman tasarrufu sağlamak, okuma hızını en az 3 kat artırmak, kişisel konsantrasyon ve motivasyonu en üst düzeye çıkarmak. Hızlı Okuma Eğitimi öğretebilir eğitmenler yetiştiren sertifikalı mesleki bir programdır.

Online Hızlı Okuma Kursu. Anlayarak Hızlı Okuma Ve Öğrenme Teknikleri konusunda eğitmen olarak kendini geliştirmek, yeni bir mesleğe adım atmak isteyen kişilere yönelik olarak tasarlanmış olan bu programın amacı, kişilere Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme Teknikleri konusunda özel bilgi ve becerileri kazandırmak, kurumlarda iç eğitmen kadrosu yaratmak, mevcut durumda eğitmenlik yapan kişilerin bilgi ve beceri seviyelerini artırmaktır

Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifika Eğitimine Kimler Katılabilir

Online Hızlı Okuma Kursu. Anlayarak Hızlı Okuma Ve Öğrenme Teknikleri konusunda eğitmen olarak kendini geliştirmek, yeni bir mesleğe adım atmak isteyen herkes, okumaya ve öğrenmeye değer veren, okumanın öneminin farkında olan herkes uzmanlarımız tarafından yeterli bulunduğu takdir de programa katılabilir.
Özel ders veren öğretmenler,

Yeni mezun öğretmenler,

Eğitim sektöründe çalışmak isteyenler,

Hızlı okuma eğitmenliği yapmak isteyenler,

Okuma hızını arttırmak isteyen herkes katılabilir,

Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifikası Olan Bireylerin İstihdam Olanakları

Online Hızlı Okuma Kursu programına katılan ve Mesleğin yeterliliklerini kazanan bireyler;

  • Devlet ve Özel Okullarda
  • Eğitim ve Danışmanlık Merkezlerinde
  • Koçluk Merkezlerinde
  • Etüd Merkezlerinde
  • Halk Eğitim Merkezlerinde gerekli yeterlilikleri sağlayarak çalışabilirler.

Örnek Ders videolarını İzlemek İçin Tıklayınız

HIZLI OKUMA EĞİTMENLİĞİ EĞİTİMİ Sertifika Programına Katılmak İster misiniz?.Başvurmak ve Ayrıntılı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat