Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Online Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Eğitimi Sertifikası

Online Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Eğitimi

Online Eğitim Koçluğu Sertifikası ve Online öğrenci Koçluğu Sertifikası programlarına katılarak sertifikanızı alıp koç olarak hizmet verebilirsiniz. Online Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Eğitimi ile sizlerde koç olup, öğrencilerin eğitim hayatlarına yardımcı olabilirsiniz

Online Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası, internet bağlantısı olan her yerde, zaman ve mekan kısıtlamasından bağımsız olarak katılabileceğiniz bir programdır. Online Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Eğitimi içeriğinde bulunan tüm ders araç ve gereçleri tamamen elektronik ortamdadır.

Online Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Eğitimi Sertifika Programı toplamda 100 saat süren daha çok öğretmenlere, eğitimcilere ve öğrencilerle çalışmak isteyenlere yönelik hazırlanmış bir eğitim programıdır.

İstihdam Olanakları

Online Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası alanlar, Mesleğin yeterliliklerini kazanan bireyler;

  • Devlet ve Özel Okullarda
  • Koçluk ve Eğitim Merkezlerinde
  • Danışmanlık Merkezlerinde
  • Etüd Merkezlerinde
  • Halk Eğitim Merkezlerinde gerekli yeterlilikleri sağlayarak çalışabilirler.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Eğitimi Sertifikanız Devlet Üniversitesi Onaylı, Uluslararası Geçerlidir. Sertifikanız 100 saatlik olup , Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığını kapsamaktadır. Sertifikanız ile birlikte Öğrenci Koçu ve Eğitim Danışmanı unvanını kazanmış olacaksınız.

Online Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Eğitimi Sertifika Programı ile Halk Eğitim Merkezlerinde kurs açabilir, özel eğitim kurumlarında eğitim ve öğrenci koçu olarak çalışabilir, kendi koçluk merkezini açabilirsiniz

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı  sertifika programı uluslararası geçerli bir programdır. Öğrenci Koçluğu hakkında uzun soluklu aldığınız bu eğitimin sertifikası ile öğrencilere koçluk hizmeti ve eğitim danışmanlığı sağlayabilirsiniz. Hem MEB bünyesinde hem de özel okullarda öğrencilerin birebir ihtiyaç duyduğu koçluk sistemini öğrencilerinize uygulayarak hem sosyal hayatta hem de derslerinde daha başarılı olmalarını sağlayabilirsiniz. Dershanelerin kapanmasıyla ihtiyaç haline gelen öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı aranan mesleklere arasında yer almaktadır. Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı  Sertifikası ile iş arayanlar rahatlıkla iş bulabilmektedir. Sertifikalar Üniversite onaylı olup uluslararası geçerlidir.

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikası Almak İster misiniz? Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına hemen başvurup, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz.Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Eğitimimiz Türkiye’nin En Kapsamlı Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programıdır

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI Sertifikası Programına Katılmak ve Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat