Şirinevler Mh. Mareşal Fevzi Çakmak Cd. Gediz Sk. No: 6 Bahçelievler / İSTANBUL

Online Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği Sertifikası

Online Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği Sertifikası

Bu yazımızda Online Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği Sertifikası, Online zeka oyunları eğitimi, online akıl oyunları eğitmenliği, online zeka oyunları sertifikası hakkında bilgiler vereceğiz.

Online Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği Sertifikası. Akıl ve zeka oyunları bir oyun öğrenme aracı değildir. Bir eğitim metodudur. Bunu ancak akademik bir eğitim ile alabilirsiniz. Online Akıl Zeka Oyunları Eğitmenliği eğitiminde çocuklarda gelişimi sağlayan zeka oyunlarının eğiticisi ve uygulayıcısı olacak eğitmen-öğretmenlerin, çocuklarda oyunun önemi, geliştirdiği alanlara göre zeka oyunları konularında teorik ve uygulamalı eğitimlerle beraber, raporlama ve uygulama prensiplerine hakim olmaları hedeflenmektedir.

Online Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği Sertifikası. Zeka ve Akıl Oyunları Dersi ortaokulda seçmeli olarak okullarda okutulmaktadır. Bu alanda kendini geliştirmek isteyen, kişisel gelişime açık her branştan öğretmen tarafından talep gören eğitimler arasında yer almaktadır. Akıl ve zeka oyunları sertifikası online eğitimi; eğitimciler, öğretmenler, kreş ve anaokulu eğitmenleri ve yöneticiler tarafından çok talep görmektedir. Kişilerin kendilerini geliştirme ve ileri ki hayatlarında farklı bir ilerleme elde etmelerine de yardımcı olmaktadır. Online Akıl Oyunları Sertifikası eğitim programı Devlet Üniversitesi tarafından Onaylı,  40 saatlik bir sertifika programıdır.

Akıl Zeka Oyunları Sertifikası ile resmi ve özel okullarda seçmeli zekâ oyunları dersine girilebilir. Akıl ve zeka oyunları öğretmeni olarak ders verebilirsiniz. Akıl  ve zeka oyunları yönetmenliği yayınlanmış meb müfredatında bulunan bir seçmeli derstir

Online Akıl Zeka Oyunları Eğitmenliği sertifikası ile kendi okulunuzda egzersiz açıp hem kendinize ek gelir sağlayabilir, hem de öğrencilerinize daha faydalı olabilirsiniz.

Online Eğitim Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası nereden alınır? diye düşünmenize gerek yok, Akıl Zeka Oyunları Eğitmenliği Sertifikası Programımıza Katılarak Sertifikanızı Alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Zeka oyunları sertifikası programı olan Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimine hemen başvurup, Zeka ve Akıl Oyunları Eğitmenliği sertifikanızı alabilirsiniz.

AKIL ve ZEKA OYUNLARI EĞİTMEN EĞİTİMİ Sertifikası Almak İster misiniz?  Ayrıntılı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat